Sen Ne Kadar Sinsi Bir İnsansın?

 > -

Sinsilik nedir? Nasıl yapılır?

Hadi hadi itiraf et senin de içinde sinsilik var hatta bu sinsiliği kullanmayı da çok iyi biliyorsun! Peki o zaman gel sinsiliğinin derecesini söyleyelim!

1. Hadi başlayalım! Diyelim ki birini araştırman gerek hangi sosyal medyayı daha çok kullanırsın?

Twitter
Periscope
Snapchat
Scorp
Facebook
Instagram

2. Şimdi de biraz çocukluğuna inelim, küçükken aşağıdakilerden hangisi senin işindi?

Kapıyı dinlemek
Telefonu dinlemek
Çekmeceleri karıştırmak
Şantaj yapmak
Altın günlerindeki dedikoduları başkalarına yetiştirmek

3. Dedikodu senin için ne ifade ediyor?

Ben dedikodu yapmıyorum, olanı anlatıyorum.
Damarlarımda akan kan!
Wow wow wow, haram!
Yapılmasına katlanamıyorum
Yorum yapmam ama dinlerim.
Haftada bir iyi geliyor.

4. Diyelim ki uzun süredir konuşmadığın bir arkadaşına işin düştü ne yaparsın?

"Canım benimmmm, ne zamandır görüşmüyorduk nasılsın?" şeklinde bir hal hatır sormak lazım.
Onu da işime dahil ederim.
Onunla ortak bir arkadaşımı bulur, onunla işimi çözerim.
Hiç muhattap olmam, ben kendi işimi kendim hallederim.
Direkt konuya girerim.
Benim bütün arkadaşlarımla aram iyidir.

5. Komplo teorileri hakkında ne düşünüyorsun?

Benim göbek adım!
Ben yancı olurum genelde.
Ha Ha Ha!
Bütün bunlar Amerika'nın oyunu.
O ne ola ki?
Hiç ihtiyacım olmadı.

6. Peki sıra geldi sosyalliğe, çevren nasıldır?

Çooook geniştir.
Az insan tanırım.
Bana yetiyor.
Dönem dönem değişiyor.

7. Konu yalan olunca nasıl bir insansın?

Yalan konusunda ne uçan ne de kaçan kurtulur elimden!
Ben beyaz yalanlara inanıyorum.
Hayatımda yeri yok!
Ben yalan söylemem, eksik bilgi verebilirim.
Yalan mı o da ne?

8. Son olarak, sevmediğin bir kişinin de olduğu bir ortamda arkadaşınla nasıl anlaşırsın?

Ayıp olur, yalnız kalınca konuşuruz
Aramızdaki kilit kelimeleri kullanırım
Göz göze gelmemiz yeter
Whatsapp'tan yazarım
Beni ilgilendirmez
Ben beceremem ortalığı birbirine katarım.

Sen sinsirellasın!

Sinsilik senin için çocuk oyuncağı artık bu konuda master yapmışsın diyebiliriz. Çevrende olup biteni bir anlık bakış ya da kelime ile çözebiliyorsun. Dışarıdan seni tanıyanlar sessiz, sakin hatta biraz da asosyal olduğunu düşünür ama içindeki cevheri bilenler bilir! Çözülmesi gereken olaylar, en büyük dedikodular hep senden sorulur. Bu sinsilikle birçok işi de kolay yoldan hallettiğini söyleyebiliriz. Böyle devam et senin gibisi az bulunur!

Sen içten pazarlığın belediye başkanısın!

Sen dışarıdan saf, pak, tertemiz gözüken ama içinde tam bir adet sinsi bulunduran birisin. Seni çok iyi tanımayanlar sana bayılır neden mi? Çünkü dışarıda tam bir sevgi pıtırcığısın, insanların hep iyiliğini düşünen yardımcı gözüken insanlardansın. Ama onların bir boş anını kollar, sinsiliğini orada ortaya koyarsın. Çok sosyal gözüken herkesi tanıyan bir insansın ve bu çevre sana güzel bir sinsilik olanağı sağlıyor. Herkesten aldığın bilgileri öyle yerlerde kullanıyorsun ki senin bile ağzın açık kalıyor!

Sen cin olmadan adam çarparsın!

Senin aslında sinsilikle çok alakan yok gibi ama asıl senden korkmak lazım! Çünkü senin kendine bakmadan insanlar hakkında çok konuşma huyun var ki hiç sorma. Tam sinsiliği beceremediğin gibi zaman zaman içinde bulunduğun durumu bir o kadar zora sokuyorsun, insanlar bir iş peşinde olduğunu anlıyorlar. Yani madem beceremiyorsun bulaşma be kardeşim sinsiliğe falan.

Sen sinsilikten uzakta kalmış bir meleksin!

Sinsilik nedir? Nasıl yapılır? İşte bütün bunlardan bir haber yaşayan insansın! Aslında sana da helal olsun bu hayatta sinsi olmamak da zor mesele. Bu işin sosyal medyası, araştırması var sen bu kadar etki varken hepsinden kendini korumuşsun bu nedenle bizden de meleklik ödülünü kazandın. Senin kimseden gizleyecek bir şeyin yok dobra dobra söylüyorsun! Doğruya doğru, yanlışa yanlış işte bu kadar. Olayları bulandırmaya gerek yok senin için sinsice insanların aklını çelmeğe, ortalığı karıştırmaya da gerek yok sonuçta artık kimse çocuk değil dimi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alientaehyung

Oha 5. soruda chanyeol var yerim lan

sema-e-va

Sinsilik nedir? Nasıl yapılır? İşte bütün bunlardan bir haber yaşayan insansın! Aslında sana da helal olsun bu hayatta sinsi olmamak da zor mesele. Bu işin sosyal medyası, araştırması var sen bu kadar etki varken hepsinden kendini korumuşsun bu nedenle bizden de meleklik ödülünü kazandın. Senin kimseden gizleyecek bir şeyin yok dobra dobra söylüyorsun! Doğruya doğru, yanlışa yanlış işte bu kadar. Olayları bulandırmaya gerek yok senin için sinsice insanların aklını çelmeğe, ortalığı karıştırmaya da gerek yok sonuçta artık kimse çocuk değil dimi?

nilufer-aydin

Sen içten pazarlığın belediye başkanısın! Sen dışarıdan saf, pak, tertemiz gözüken ama içinde tam bir adet sinsi bulunduran birisin. Seni çok iyi tanımayanlar sana bayılır neden mi? Çünkü dışarıda tam bir sevgi pıtırcığısın, insanların hep iyiliğini düşünen yardımcı gözüken insanlardansın. Ama onların bir boş anını kollar, sinsiliğini orada ortaya koyarsın. Çok sosyal gözüken herkesi tanıyan bir insansın ve bu çevre sana güzel bir sinsilik olanağı sağlıyor. Herkesten aldığın bilgileri öyle yerlerde kullanıyorsun ki senin bile ağzın açık kalıyor!

lale-crazy

Sen sinsilikten uzakta kalmış bir meleksin! Sinsilik nedir? Nasıl yapılır? İşte bütün bunlardan bir haber yaşayan insansın! Aslında sana da helal olsun bu hayatta sinsi olmamak da zor mesele. Bu işin sosyal medyası, araştırması var sen bu kadar etki varken hepsinden kendini korumuşsun bu nedenle bizden de meleklik ödülünü kazandın. Senin kimseden gizleyecek bir şeyin yok dobra dobra söylüyorsun! Doğruya doğru, yanlışa yanlış işte bu kadar. Olayları bulandırmaya gerek yok senin için sinsice insanların aklını çelmeğe, ortalığı karıştırmaya da gerek yok sonuçta artık kimse çocuk değil dimi?

lale-crazy

Sen sinsirellasın!

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

et
Görüş Bildir