Sen Hangi İki Rengin Birleşimisin?

125PAYLAŞIM

Senin karakterin hangi iki rengin karışımı?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Bir film evreninden yaşamak istesen bunlardan hangisinde yaşamak isterdin?

Game Of Thrones
Star Wars
Harry Potter

4. Peki senin en çok sevdiğin hava durumu bunlardan hangisi?

Yağmurlu
Güneşli, sıcacık
Parçalı bulutlu
Fırtınalı, kapalı

5. Bu renk gruplarından hangisi sana daha fazla rahatsızlık veriyor?

6. Peki senin ruhunu dinlendiren müzik türü hangisi?

7. Yemelere doyamadığın, en sevdiğin meyveyi öğrenelim şimdi de!

Erik
Üzüm
Ayva
Mandalina
Çilek
Elma

8. Son olarak sevdiklerine, yakınlarına en çok nasıl hitap edersin?

Kanka
Canım
Kardeşim
Balım
Tatlım
Hayatım

Mavi ve Turuncu!

Sen Mavi ve Turuncu renginin birleşimisin! Bu renk birleşiminin sana çıkması senin için sürpriz olmuş olabilir, ancak bu renk birleşiminin  ne anlama geldiğini öğrendiğin zaman sana neden çıktığını anlayacaksın. Her şeyden önce sen toprak gibisin; yani dürüst, sadık, yalın ve de yalansız. Senin benzininse güven, kendini güvensiz hissettiğin zamansa tarifsiz, yolsuz kalıyorsun. Bu yüzden etrafında güvenebileceğin kişileri bulunduruyorsun. Korunaklı bir kişiliksin, hiç kimse öyle damdan düşer gibi senin hayatına giremez. Son olarak senin gerçek bir sorumluluk abidesi olduğunu da eklemek gerek: Verilen söz sende her daim tutulur!

Turuncu ve Sarı!

Sen Turuncu ve Sarı renginin birleşimisin! Bu renk birleşimi; gücü, orijinalliği, sadeliği, gizemi ve yüksek ruhsal gücü temsil eder ve senin karakterinle neredeyse birebir eşleşiyor. Sen ipleri elinde tutmayı seven bir kişiliksin ayrıca; kontrol delisisin, öbür türlü için rahat etmiyor neylersin. Doğuştan ve doğal bir lider olduğunu da eklemek gerek. Disiplinlisin, iradelisin ve bunlar tamamen senin güçlü karakterinle ilintili. Son olarak pesimist ve şüpheci bir bakış açın var, sana bir şey beğendirmek uzay-zaman denklemini çözmeye bedel, o derece!

Pembe ve Beyaz!

Sen Pembe ve Beyaz renginin birleşimisin! Açıkçası bu renk grubundaki insanlar çok nadirdir; buradan yola çıkarak sana da nev-i şahsına münhasır ve pek bir enteresan demek çok yerinde olur. Senin çok güçlü bir ruhun var, yani biz yeryüzünde emeklerken sen stratosferde uçuyorsun. Tam da bu yüzden derin manalı şeyleri seviyorsun. Huzur ve barışın insanısın son olarak, bu yüzden karman çorman şeylerden uzaklaşıp net şeylere yöneliyorsun!

Kırmızı ve Yeşil!

Sen Kırmızı ve Yeşil renginin birleşimisin!  Çünkü senin karakteristik özelliklerin çok net belli. Sen, tıpkı bu renklerin hissettirdikleri gibi hayat dolusun, aşk insanısın. Gerçek bir iyimser, gerçek bir maceraperest ve gerçek bir doğaseversin. Bu hayattansa tek beklentin var: Sevdiğin kadar sevilmek. İşte tam da bu yüzden sevgine karşılık bulamamak senin için ölümden beter. Buradan yola çıkarak sana duygusal ve oldukça hassas birisi demek oldukça yerinde. Son olarak bir adet nefes misali; taze, hayat veren ve duru bir kişiliksin!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
midarya

Sen Turuncu ve Sarı renginin birleşimisin! Bu renk birleşimi; gücü, orijinalliği, sadeliği, gizemi ve yüksek ruhsal gücü temsil eder ve senin karakterinle neredeyse birebir eşleşiyor. Sen ipleri elinde tutmayı seven bir kişiliksin ayrıca; kontrol delisisin, öbür türlü için rahat etmiyor neylersin. Doğuştan ve doğal bir lider olduğunu da eklemek gerek. Disiplinlisin, iradelisin ve bunlar tamamen senin güçlü karakterinle ilintili. Son olarak pesimist ve şüpheci bir bakış açın var, sana bir şey beğendirmek uzay-zaman denklemini çözmeye bedel, o derece!

animefan

Sen Pembe ve Beyaz renginin birleşimisin! Açıkçası bu renk grubundaki insanlar çok nadirdir; buradan yola çıkarak sana da nev-i şahsına münhasır ve pek bir enteresan demek çok yerinde olur. Senin çok güçlü bir ruhun var, yani biz yeryüzünde emeklerken sen stratosferde uçuyorsun. Tam da bu yüzden derin manalı şeyleri seviyorsun. Huzur ve barışın insanısın son olarak, bu yüzden karman çorman şeylerden uzaklaşıp net şeylere yöneliyorsun!

durukes

Ben aslında hem Turuncu ve Sarı! Hem de Pembe ve Beyaz! Olabilirim ikisine de uyuyorum

irmak-belen

Sen Pembe ve Beyaz renginin birleşimisin! Açıkçası bu renk grubundaki insanlar çok nadirdir; buradan yola çıkarak sana da nev-i şahsına münhasır ve pek bir enteresan demek çok yerinde olur. Senin çok güçlü bir ruhun var, yani biz yeryüzünde emeklerken sen stratosferde uçuyorsun. Tam da bu yüzden derin manalı şeyleri seviyorsun. Huzur ve barışın insanısın son olarak, bu yüzden karman çorman şeylerden uzaklaşıp net şeylere yöneliyorsun!

enes-batur3

Sen Mavi ve Turuncu renginin birleşimisin! Bu renk birleşiminin sana çıkması senin için sürpriz olmuş olabilir, ancak bu renk birleşiminin ne anlama geldiğini öğrendiğin zaman sana neden çıktığını anlayacaksın. Her şeyden önce sen toprak gibisin; yani dürüst, sadık, yalın ve de yalansız. Senin benzininse güven, kendini güvensiz hissettiğin zamansa tarifsiz, yolsuz kalıyorsun. Bu yüzden etrafında güvenebileceğin kişileri bulunduruyorsun. Korunaklı bir kişiliksin, hiç kimse öyle damdan düşer gibi senin hayatına giremez. Son olarak senin gerçek bir sorumluluk abidesi olduğunu da eklemek gerek: Verilen söz sende her daim tutulur!

Görüş Bildir