Sen Hangi Galaksisin?

18PAYLAŞIM

Andromeda benim favorim! Sen hangi galaksi çıktın? 🌌

1. Burçlara inanır mısın?

İnanırım.
İnanmam.
Sadece günlük burç yorumuma bakarım.
Astrolojiyle ilgileniyorum.

2. Peki, Merkür retrosu gibi olayların bizi etkilediğini düşünüyor musun?

Hem de nasıl!
Hurafe bunlar.
Valla ara sıra etkilediğini düşünüyorum.
Retroların tarihlerini bile not ediyorum.

3. Dünyayı terk etsek hangi gezegene gitmek istersin?

Satürn
Neptün
Jüpiter
Plüton

4. Sence uzaylılar gerçekten var mı?

Koca evrende tek başımıza olacak değiliz!
Olur mu hiç öyle şey!
Valla ben muallaktayım.
Uzaylılar aramızda.

5. Lisede en başarılı olduğun ders neydi?

Matematik
Beden Eğitimi
Felsefe
Tarih

6. Çocukken ne olmak istiyordun?

Doktor
Astronot
Öğretmen
Pilot

7. 6.hissin kuvvetli midir?

Bir insanı ilk görüşte tanırım.
O konuda çok zayıfım.
Bazen tutturuyorum.
Bana insan sarrafı derler.

8. Son olarak ileride robotların dünyayı ele geçireceğine inanıyor musun?

Robot süpürgelerle evlerimize girdiler bile!
İnsanların buna inandığına inanamıyorum.
Bir ihtimal olabilir.
Olursa yine insanlar yüzünden olur.

Samanyolu Galaksisi!

Sen dünyamızın da dahil olduğu Samanyolu Galaksisisin! Güneş sisteminin bulunduğu bu galaksi, tam olarak seni yansıtıyor. Diğer pek çok galaksi gibi gizlenmek yerine gözlemlenebiliyorsun. Üstelik popülerlik konusunda da tıpkı bu galaksi gibisin. Bir ortama girdiğin an tüm dikkatleri üzerine çekebilen bir yapın var. Bu da seni evrenin en ünlü galaksisi ile ruh eşi yapıyor.

Andromeda Galaksisi!

Sen Türkçe karşılığı zincire vurulmuş anlamına gelen Andromeda Galaksisisin! Kendi başına buyrukluğun ve bağımsızlığın seni tam olarak Andromeda yapıyor. Ee, sana da bu yakışırdı doğrusu! Andromeda dünyaya 2.537.000 ışık yılı uzaklıkta. Bazı anlar geliyor ve sen de insanlara bu ışık yılından çok daha fazla uzak kalmak istiyorsun. Andromeda ile o kadar fazla ortak noktanız var ki anlatmakla bitmiyor.

Triangulum Galaksisi!

Dünyaya yaklaşık 3 milyon ışık yılı uzaklıktaki sarmal bir gökada olan Triangulum Galaksisi tam olarak seni yansıtıyor. Andromeda ve Samanyolu Galaksisi ile komşu olan Triangulum, tam da senin gibi sosyal ve arkadaş canlısı. Senin de çevren inanılmaz geniş ve mutlaka bir arkadaş grubunun içerisinde yer alıyorsun. Üstelik sevilen ve vazgeçilmez bir isimsin. Bu da seni bu güzel galaksi ile eşleştiriyor.

Pinwheel Galaksisi!

Büyük Ayı yönünde bulunan Pinwheel Galaksisi, diğer adıyla Fırıldak Galaksisidir ve senin bu galaksi ile inanılmaz eşleşiyorsun. Samanyolu Galaksisinin 10'da 1'i kadar olsa da çok sevilen ve kendine has bir şekli olan Pinwhell, tıpkı senin gibi eşsiz ve bu eşsizliği ile insanı kendine hayran bırakıyor. Kendine has oluşun ve kimseye benzemeyişin ile çevrende daima yıldız gibi parlıyorsun. Bu pek fazla kimseye nasip olmaz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
teyla

Sen Türkçe karşılığı zincire vurulmuş anlamına gelen Andromeda Galaksisisin! Kendi başına buyrukluğun ve bağımsızlığın seni tam olarak Andromeda yapıyor. Ee, sana da bu yakışırdı doğrusu! Andromeda dünyaya 2.537.000 ışık yılı uzaklıkta. Bazı anlar geliyor ve sen de insanlara bu ışık yılından çok daha fazla uzak kalmak istiyorsun. Andromeda ile o kadar fazla ortak noktanız var ki anlatmakla bitmiyor.

rosieposierose

samanyolu çıktı 😎

queen_of_the_7_kingdoms

Samanyolu ve andromeda.

arzeell

Zaten Andromeda'yı hep sevmişimdir

gzm-ynklr

Triangulum Galaksisi! Dünyaya yaklaşık 3 milyon ışık yılı uzaklıktaki sarmal bir gökada olan Triangulum Galaksisi tam olarak seni yansıtıyor. Andromeda ve Samanyolu Galaksisi ile komşu olan Triangulum, tam da senin gibi sosyal ve arkadaş canlısı. Senin de çevren inanılmaz geniş ve mutlaka bir arkadaş grubunun içerisinde yer alıyorsun. Üstelik sevilen ve vazgeçilmez bir isimsin. Bu da seni bu güzel galaksi ile eşleştiriyor.

Görüş Bildir