Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sen Dünyaca Ünlü Hangi Prensessin?

116PAYLAŞIM

Senin ruh eşin hangi dünyaca ünlü prenses?

1. Yaşını seçer misin?

2. Öncelikle hangi takımlısın?

Fenerbahçe
Beşiktaş
Galatasaray
Diğer

3. Kendine evcil bir hayvan alacak olsan bunlardan hangisini alırdın?

4. Küçük kardeşini sinemaya götürecek olsan hangi filmi seçerdin?

5. Bu saç modellerinden hangisi sana daha çok yakışır?

6. Peki bu yüzüklerden hangisini takmak isterdin?

7. Son olarak ilişkide son sözü genelde hangi taraf söyler?

Monaco Prensesi Grace Kelly!

Sen son derece cesur, gözü kara ve atılgansın. Hedefine giden yolda, yalnızca hedefine kilitleniyor, geri kalan hiçbir şeyi düşünmüyorsun. Durumu çok iyi analiz ediyor, ona göre planlar yapıyorsun. Bu planları yaparken kimseden yardım istemiyor hatta bu planlara kimseyi dahil etmiyorsun. Çünkü kendi gücünün farkındasın. Senin için imkansız diye bir şey yok. İstiyor olman yeterli.

Prenses Diana!

Sen son derece sakin ve iyi kalpli bir minnoşsun. Kimsenin kalbini kırmıyor, kimseyi incitmiyorsun. Kimseye karşı ön yargılı değilsin. İnsanları kendin analiz ederek tanımaya çalışıyorsun. Olaylar karşısında paniğe kapılmıyor, sakinliğini her daim koruyorsun. Sevdiklerin için göze alamayacağın şey, yapamayacağın fedakarlık yok. Kendinden çok sevdiklerini düşünüyor, kendi istek ve arzularını her zaman için geri plana atıyorsun. Seni mutlu eden, sana keyif veren şeyler çok farklı çünkü. Bir kuş sesi, bir yağmur kokusuyla bile huzur bulabiliyorsun

Prenses Marie-Chantel!

Sen oldukça alçak gönüllü ve itaatkarsın. Elindekilerle yetinmeyi biliyor, daha fazlası için uğraşmıyorsun. Elbette ki hakkın olanın peşinden gidiyorsun ama kendini böyle şeyler için fazla yıpratmıyorsun. Çok fazla hayal kuruyor bazen hayal ve gerçeği birbirine karıştırıyorsun. Görev ve sorumluluklarının bilincindesin. Hayatta her zaman önceliği bunlara veriyorsun. Bazen altından kalkamayacağın sorumlulukların altına girsen de ne olursa olsun işini hakkıyla yapıyorsun. Bu yüzden insanlar sana sonuna kadar güveniyor. Sen yanlarındaysan gözleri arkada kalmıyor.

Kate Middleton!

Sen son derece neşeli, eğlenceli, cıvıl cıvıl bir insansın. Enerjin hiç tükenmiyor. İnsanlar sadece senin olduğun ortama girdiğinde bile enerji doluyorlar. Seni somurturken görmek neredeyse imkansız. Elbette ki üzücü şeyler de yaşıyorsun ama tüm yaşadıklarının üstesinden enerjin ve kahkahalarınla gelmeye çalışıyorsun. Sorumluluklar ve görevler seni biraz sıksa da her şeyi olması gerektiği gibi olması gerektiği zamanda yapıyorsun. Buradaki en büyük sırrın enerjini düşüren, sürekli olumsuz tipleri etrafında barındırmaman. Böyle insanları anında hayatından çıkarıyorsun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aidana-asik-kiz

Monaco Prensesi Grace Kelly! bilmediğim bir prenses çıktım yey DDFASDFASDF

tontikke

Diana en zarifi

queen_of_the_7_kingdoms

Monaco prensesi grace kelly,burcdasim,hatta benden 2gun önce doğmuş..erkekler de çözmüş asdasdfs

gzm-ynklr

Prenses Diana! Sen son derece sakin ve iyi kalpli bir minnoşsun. Kimsenin kalbini kırmıyor, kimseyi incitmiyorsun. Kimseye karşı ön yargılı değilsin. İnsanları kendin analiz ederek tanımaya çalışıyorsun. Olaylar karşısında paniğe kapılmıyor, sakinliğini her daim koruyorsun. Sevdiklerin için göze alamayacağın şey, yapamayacağın fedakarlık yok. Kendinden çok sevdiklerini düşünüyor, kendi istek ve arzularını her zaman için geri plana atıyorsun. Seni mutlu eden, sana keyif veren şeyler çok farklı çünkü. Bir kuş sesi, bir yağmur kokusuyla bile huzur bulabiliyorsun

mustafa-karakoc2

Prenses Diana!

Görüş Bildir