Görüş Bildir
Haberler
Sen Dünyaca Ünlü Hangi Prensessin?

etiket Sen Dünyaca Ünlü Hangi Prensessin?

Senin ruh eşin hangi dünyaca ünlü prenses?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Yaşını seçer misin?

2. Öncelikle hangi takımlısın?

3. Kendine evcil bir hayvan alacak olsan bunlardan hangisini alırdın?

4. Küçük kardeşini sinemaya götürecek olsan hangi filmi seçerdin?

5. Bu saç modellerinden hangisi sana daha çok yakışır?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Peki bu yüzüklerden hangisini takmak isterdin?

7. Son olarak ilişkide son sözü genelde hangi taraf söyler?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Monaco Prensesi Grace Kelly!

Monaco Prensesi Grace Kelly!

Sen son derece cesur, gözü kara ve atılgansın. Hedefine giden yolda, yalnızca hedefine kilitleniyor, geri kalan hiçbir şeyi düşünmüyorsun. Durumu çok iyi analiz ediyor, ona göre planlar yapıyorsun. Bu planları yaparken kimseden yardım istemiyor hatta bu planlara kimseyi dahil etmiyorsun. Çünkü kendi gücünün farkındasın. Senin için imkansız diye bir şey yok. İstiyor olman yeterli.

Prenses Diana!

Prenses Diana!

Sen son derece sakin ve iyi kalpli bir minnoşsun. Kimsenin kalbini kırmıyor, kimseyi incitmiyorsun. Kimseye karşı ön yargılı değilsin. İnsanları kendin analiz ederek tanımaya çalışıyorsun. Olaylar karşısında paniğe kapılmıyor, sakinliğini her daim koruyorsun. Sevdiklerin için göze alamayacağın şey, yapamayacağın fedakarlık yok. Kendinden çok sevdiklerini düşünüyor, kendi istek ve arzularını her zaman için geri plana atıyorsun. Seni mutlu eden, sana keyif veren şeyler çok farklı çünkü. Bir kuş sesi, bir yağmur kokusuyla bile huzur bulabiliyorsun

Prenses Marie-Chantel!

Prenses Marie-Chantel!

Sen oldukça alçak gönüllü ve itaatkarsın. Elindekilerle yetinmeyi biliyor, daha fazlası için uğraşmıyorsun. Elbette ki hakkın olanın peşinden gidiyorsun ama kendini böyle şeyler için fazla yıpratmıyorsun. Çok fazla hayal kuruyor bazen hayal ve gerçeği birbirine karıştırıyorsun. Görev ve sorumluluklarının bilincindesin. Hayatta her zaman önceliği bunlara veriyorsun. Bazen altından kalkamayacağın sorumlulukların altına girsen de ne olursa olsun işini hakkıyla yapıyorsun. Bu yüzden insanlar sana sonuna kadar güveniyor. Sen yanlarındaysan gözleri arkada kalmıyor.

Kate Middleton!

Kate Middleton!

Sen son derece neşeli, eğlenceli, cıvıl cıvıl bir insansın. Enerjin hiç tükenmiyor. İnsanlar sadece senin olduğun ortama girdiğinde bile enerji doluyorlar. Seni somurturken görmek neredeyse imkansız. Elbette ki üzücü şeyler de yaşıyorsun ama tüm yaşadıklarının üstesinden enerjin ve kahkahalarınla gelmeye çalışıyorsun. Sorumluluklar ve görevler seni biraz sıksa da her şeyi olması gerektiği gibi olması gerektiği zamanda yapıyorsun. Buradaki en büyük sırrın enerjini düşüren, sürekli olumsuz tipleri etrafında barındırmaman. Böyle insanları anında hayatından çıkarıyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
328
177
45
43
38
27
7
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?