Selülitleriyle Dalga Geçen Erkek Arkadaşı Yüzünden 4 Yıl Sadece Pantolon Giyen Kadının 6 Aydaki Muhteşem Değişimi!

-
3 dakikada okuyabilirsiniz

Vücuduyla mutluydu ama erkek arkadaşı selülitleriyle ilgili zalimce yorumlar yapınca 4 sene boyunca sadece pantolon giydi. Sonrasında ise buna bir son verip, inanılmaz bir değişim geçirdi!

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/655267...

Scarlett Skinner sağlıksız bir beslenme alışkanlığına sahipti ve bu yüzden bacaklarının arkasında selülitleri vardı.

Bir gün etek giydiği sırada, erkek arkadaşı selülitleriyle ilgili ağır yorumlar yaptı ve kendine olan güvenini kaybeden Scarlett 4 yıl boyunca hep pantolon giymeye başladı.

"İnsanlar arkandan bakıp bacaklarına gülüyorlar" diyen sevgilisi yüzünden özgüveni derinden yaralanmış ve vücudunu tamamen kapatan kıyafetler giymeye başlamıştı.

Toksik ilişkisinden kurtulan ve yeni bir aşka yelken açan Scarlett, 6 ay içinde inanılmaz bir değişim geçirdi ve kendini tekrar sevmek için büyük bir emek verdi.

Öğünlerini sadece kızartma, çikolata, cips ve tatlı şeylerle geçiriyordu. Bu sağlıksız beslenme alışkanlığını bir kenara bırakıp sağlıklı beslenmeye başladı.

Tatlı yerine meyve, cips yerine salata yemeye; alkol yerine su içmeye başladı.

Sosyal medyada gördüğü kilo verme önerilerinin ve diyet listelerini işe yarayabileceğini hiç düşünmüyordu ama bu sayede kilo verdi ve sıkı bir vücuda sahip olmayı başardı.

"Üniversitenin 3. yılında inanılmaz bir stres altındaydım ama spor salonundan ve geçirdiğim değişimden sonra çok daha mutlu olmaya başladım."

6 ay içinde inanılmaz bir değişime uğradı...

Ve yaklaşık 50 kilo verdi!

Şu an çok daha sağlıklı ve yeni sevgilisiyle çok daha mutlu bir hayat sürüyor!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sencevirmeonedio

50 kilo mu vermiş? Hadi okuduğunuzu anlayamıyorsunuz onu biliyoruz da...

kiriksiks

Hep aynı hikaye mk.

can_can

o değil de balıketli daha iyiymiş sanki

can_can

iyi oluyor böyle şeyler bir yerde. ben de eski sevgilimin bana yaşattıkları nedeniyle dibe vurup sonra çok daha güçlü olmayı öğrenmiştim. vallahi minnettarım ona (bkz. öldürmeyen şey seni güçlendirir)

birinci-tekil-birey

Çooook uzun yıllar önce (25-30 yıl kadar) bu olayı keşfetmiştim. Kendime sevgili arıyorsam gidip böyle ilişkisi biteli 1-2 ay olmuş ablalarda yoğunlaşırdım. Kadın standardıdır, ilişkisi bitince kendine dönerek güzelleşmenin yolunu ararlar. İşin acı tarafı ise bu duruma kendini bilmez hemcinslerim tarafından getirilmiş olmalarıdır :)

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

ÇikolataDiyettatlı
Görüş Bildir