Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Seks Sırasında Seni En Mutlu Eden Hareketi Söylüyoruz!

-

Herkesin seksten beklentisinin yüksek olduğu bir hamle vardır. Yükselişe geçtiği ve o hamlede kendini teslim ettiği... Bakalım senin seks sırasında kilit hareketin neymiş?

1. Orgazm oldum diye yalan söyledin mi daha önce?

Evet söyledim.
Hayır söylemedim.
Böyle bir yalan olabilir mi?
Bilmem, hatırlamıyorum.

2. Seks esnasında desibeli yüksek sesler çıkarttığın oluyor mu?

Tabii vazgeçilmezim.
Karşı tarafı bağlamanın en iyi yolu.
Aşırı tribe giriyorum böyle seslerde, hayır!
Hayır ya, işimi sessiz sakin hallediyorum...

3. İnsanlar seninle neden sevişmeli?

Çünkü öyle olması gerekiyor.
Bence ben tam sevişilecek bir bireyim.
Yok, istemem zaten.
Fazla seçiciyim o yüzden.

4. El parmaklarından hangisi sana daha samimi geliyor?

Baş parmak.
İşaret parmağı.
Orta ve yüzük parmağı.
Küçük serçe parmak.

5. Birisi kulağına üflediğinde ne hissediyorsun?

Bütün tüylerim ürperiyor ve çok hoşuma gidiyor.
Haşır huşur sesler duyuyorum.
Çok huylanırım, hoşuma gitmez.
Üfleme be!

6. Vücudunda en beğendiğin bölgen neresi?

Boyun ve yukarısı.
Göğüs ve göbek kısımları.
Kalça ve üst bacaklarım.
Diz kapağı ve altı.

7. Seks esnasında gözlerin nasıl olur?

Karşı tarafın gözlerinden ayırmam.
Kapatırım ve anı hayal ederim.
Karşıya bakarım.
Gözlerim tamamen kayar, nereye baktığım belli olmaz.

8. Performansına güveniyor musun?

Evet, güveniyorum!
Hayır kimseye söyleme, güvenmiyorum...
Nasıl yani anlamadım?
Bilmiyorum ki.

9. Vücudunla barışık mısın?

Evet, vücudumu çok seviyorum.
Bazı kusurlarım var fakat yine de seviyorum.
Sorun yok her şey kontrolüm altında.
Hayır sevmiyorum.

Sırt ve bel çevrenden öpülmesi!

Senin seks esnasında en mutlu eden hareket sırtından ve belinden öpülmesi... Acayip haz duyuyorsun ve bütün algıların açılıyor. Senin en favori hareketin bu olabilir. Kendinden geçiyorsun ve bu hareketin sonunda kendini tamamen salıyorsun. Harika etkilere sahip bu hareketi doğru yapabilen bir partnerle birlikteliğinde seni dünyanın en mutlu insanlarından birisi haline getirebilir. Sırt ve bel çevrenden öpülmesi bütün tüylerinin harekete geçmesine sebep oluyor. Rahat olabildiğin ve kendini en doğal hissettiğin bu pozisyonda kendini bulmak sence nasıl bir duygu?

Göbekten öpülmek!

Göbeğinden öpülmek seni zevkin doruklarına çıkarıyor. Gözlerinin önüne perdeler iniyor ve gerçekten çok hoşuna gidiyor. Seks esnasında bunu yapabilen bir partner bulduğunda senden mutlusu yok. Kendini mutlu etmenin yöntemlerini biliyorsun. Seks esnasında gösterdiğin baskın karakterin de karşı tarafın hoşuna gidiyor. Yönetici pozisyonunda olmak seni çok mutlu ediyor. Hafif egoizm sezdik sende. Göbekten öpülmek gerçekten güzel hissettiriyor ve kendinden geçmene sebep oluyor. Göbeğinden öpülüyorsan bütün yelkenlerin suya iniyor ve kendini zevkin doruklarında buluyorsun. Uzun uzun gecelerde göbüşten öpmeli zamanlar dileriz.

Boynuna sarılınması ve öpülmesi!

Seni kendinden geçiren ve başka bir evrende yaşadığını düşünmene sebep olan hareketi bulduk. Sen boynuna yapılacak her işlemden hoşlanıyorsun. Bazılarına çok çocukça gelse de sence çok seksi bir hareket olabilir. Bütün bedeninin erimesine sebep olan ve kendini engin denizlere bıraktığın bu hareketin sonucunda çekinik genlerinin ortaya çıktığını fark edeceksin. Senin içinin erimesi ve kalbinin hızlı hızlı çarpmasına sebep olacak bu partneri bir an önce bul ve çekinikliğini üzerinden at. Sıra geldi artık senin mutlu olmana. Boynuna sarılmak, öylece uyumak senin hoşuna giden hareketlerden. Bir insanın kokusunu en içine çekebildiğin durumlardan birisi. Bol öpücüklü günler...

Kulağına fısıldanması!

Sen seks esnasında kulağına fısıldanmasından çok hoşlanıyorsun. Kulağına bir şeyler söylenmesi seni bu dünyadan alıp başka bir evrene bırakıyor. ''Lütfen benimle biraz sakince konuşur musun?'' gibi isteklerde bulunabilirsin. Bu senin erimene sebep oluyor. Kendini oracıkta küçük bir dondurma gibi bıraktığını düşünüyorsun. Bence her şeyin başlıca sebebi kulağına söylenecek birkaç kelimeden ibaret. Kulaklarına yapılacak işlemlerin çoğu hoşuna gidiyor aslında. En çok konuşmak tabii. Seks esnasında baskın bir karakter yapısına sahipsin ipleri hemen suya indirmiyorsun aslında biraz nazlısın da fakat kulağına söylenecek o birkaç kelime ile iplerini karşı tarafa verebilecek kıvama geliyorsun. Tüylerinin ürpermesi ve gözlerinin kaymasına sebep oluyor. Kulağına söylenecek her kelimeye inanma tabii...

Burnundan öpülmesi!

Birliktelik esnasında seni en mutlu eden hareket burnundan öpülmesi. Uluslararası olarak seçilen, dünyanın en sevimli hareketlerinden birisi kabul edilen burundan öpülmek senin için harika bir hareket. Bunu yapacak bir partnere akşam yemeği hazırlanmaz da kime hazırlanılır. Minnoşlukta sınır tanımayan burundan öpülmesi senin için yelkenleri suya indiren bir hareket. Kızsan dahi böyle bir hareketten sonra affedebilme potansiyelin daha da artıyor. Senin için burundan öpülmek seks sırasında yapılan birçok hareketten çok daha çekici geliyor. 

Burundan öpülmek seni dünyanın en mutlu insanı haline getiriyor. Kendinden geçiren bu davranışın sonucunda her şeyi affedebilecek bir potansiyele sahip oluyorsun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
elifnaz-hitit

Göbekten öpülmek! Göbeğinden öpülmek seni zevkin doruklarına çıkarıyor. Gözlerinin önüne perdeler iniyor ve gerçekten çok hoşuna gidiyor. Seks esnasında bunu yapabilen bir partner bulduğunda senden mutlusu yok. Kendini mutlu etmenin yöntemlerini biliyorsun. Seks esnasında gösterdiğin baskın karakterin de karşı tarafın hoşuna gidiyor. Yönetici pozisyonunda olmak seni çok mutlu ediyor. Hafif egoizm sezdik sende. Göbekten öpülmek gerçekten güzel hissettiriyor ve kendinden geçmene sebep oluyor. Göbeğinden öpülüyorsan bütün yelkenlerin suya iniyor ve kendini zevkin doruklarında buluyorsun. Uzun uzun gecelerde göbüşten öpmeli zamanlar dileriz.

merykar

heart-shaped-glasses

Kulağına fısıldanması! Sevmem. Kulağımın içine buhar doluyor gibi hissediyorum.

alixx

sırtından ve belinden öpülmesi... üzgünüm onedio dilimin emilmesi olacaktı :)

suspicious

göbekten mi öpülmek? üzdün onedio, tutmadı.

Görüş Bildir