Görüş Bildir
Haberler
Cinsel Sorulara Verdiğin Cevaplara Göre Seks Kişiliğinin Ne Olduğunu Söylüyoruz!

Cinsel Sorulara Verdiğin Cevaplara Göre Seks Kişiliğinin Ne Olduğunu Söylüyoruz!

Aylak Madam
14.04.2017 - 23:19

Zorlu ve fazlasıyla özel bu sorulara cesurca cevap vermeye hazır mısın?

Bize cevaplarını söyle, sana seks kişiliğini söyleyelim!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. İlk olarak, bu görsellerden seni en çok cezbedeni seç!

2. Peki sence, çok iyi bir cinsel yaşam 'gerçek aşk'ın kanıtı olabilir mi?

3. Peki, senden seks hayatını tek kelimeyle özetlemeni istesek bu ne olurdu?

4. Peki, en son ne zaman seviştin?

5. Son yaptığın sekse 10 üzerinden kaç puan veriyorsun?

6. Zor bir soru: Harika bir sekste olmazsa olmaz dediğin şey ne?

7. Peki, iyi bir seksin seni daha iyi bir insan yaptığını düşünüyor musun?

8. Son olarak bir itirafını alırız: Cinsellikle ilgili bir sırrını sevgilinden ya da eşinden hiç sakladın mı?

Sen romantiğin dibisin!

Sen romantiğin dibisin!

Sen soyu tükenmekte olan nadide romantiklerden birisin! Yaşadığın ilişkiyi kalbinle, beyninle ve tüm ruhunla dibine kadar hissetmek istiyorsun. Öyle ki senin için seks demek bile, aşk demek! Bu kadar anlam yüklediğin seksi de öylesine yoğun, öylesine içten yaşıyorsun ki, eşinin aklını başından alıp; kalbinde atmasını sağlıyorsun! Aranızdaki enerjiyi hissedenn herkese, 'işte aşk bee' dedirtiyorsun!

Sen tutkunun kelime karşılığısın!

Sen tutkunun kelime karşılığısın!

Sen hem duygularının hem de ön sezilerinin yarattığı salt bir tutkusun! İşte bu nedenle de ne istediğini çok iyi biliyor ve seks esnasında onu almak istiyorsun. Bu demek değil ki bencillik yapıyorsun! İsteklerinin peşinden giderken iç güdülerin devreye giriyor ve partnerinin hareketlerinden resmen aklını okuyorsun. Sonra da tam ona göre hamleler yapıyorsun. Sonuç mu? Duyguyla yoğrulmuş tutku dolu bir seks: Nefis!

Sen feci yaramaz birisin!

Sen feci yaramaz birisin!

Sen seks yapmıyor, adeta seksi yaşıyorsun! İç güdülerin, heyecanların ve yeni şeylerin peşinden gitmeye de bayılıyorsun. İşte bu nedenle sekste hiç sınırın yok desek yeridir! En akıl almaz, en riskli ve bir o kadar da heyecanlı şeyleri denemek tam senin işin. Çünkü seks senin için asla sıradan olmaması gereken bir sanat eseri; her bir hamlenle, her bir tavrınla o eseri renklendiriyorsun. Ne diyelim akıllar başlardan uçtu, uçacak! Kolaylıklar ve bol saygılar efendim :)

Sen gizemlerle dolu bir bilgesin!

Sen gizemlerle dolu bir bilgesin!

Sen kendini gizlemek konusunda bilge, seks konusunda ise master degree'sin! Öyle halinden veya tavrından iç dünyanda kopan fırtınaları anlamak pek mümkün değil. Zira duvarlarının arkasında bambaşka bir evren yaratmışsın. İçine girenleri ise büyük sürprizler bekliyor. Sen seksi yaşamıyor, yaşatmıyor; adeta baştan yaratıyorsun. İç güdülerinin peşinden gidiyor, her seferinde yepyeni keşifler yapıyorsun. Her seks senin için yeni bir maceradan farksız. Bu tecrübeyi seninle paylaşan kişi ilk başta biraz şok olsa da, sonrasında bağımlısı olması garanti. Ne diyelim iç güdüleri arasından yepyeni bir Christian Grey doğuyor!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
685
324
226
113
78
74
35
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Kumsal

Yaramaz mı

Gizem Yenikler

Sen feci yaramaz birisin! Sen seks yapmıyor, adeta seksi yaşıyorsun! İç güdülerin, heyecanların ve yeni şeylerin peşinden gitmeye de bayılıyorsun. İşte bu n... Devamını Gör

Azazil

Sen romantiğin dibisin! Sen soyu tükenmekte olan nadide romantiklerden birisin! Yaşadığın ilişkiyi kalbinle, beyninle ve tüm ruhunla dibine kadar hissetmek i... Devamını Gör