Görüş Bildir

etiket Seks Hayatını Tanımlayan Olimpik Sporu Söylüyoruz!

Anasayfa > Test

Bunun altın madalyası var, gümüş madalyası var, bronz madalyası var...

O da artık başka teste ;)

1. Bir ateş seçerek başla

2. İzlemekten keyif alacağın bir müsabakayı seç şimdi de...

3. Geçmişte ev sahibi olmuş şehirlerden birini seç şimdi de!

4. Sırada bir jimnastik dalı seçmek var.

5. Sırada bir dövüş sanatı seçmek var!

6. Bir şampiyon seç!

7. Son olarak da bir atlama sporcusu suratı...

100 Metre Koşu çıktı!

100 Metre Koşu çıktı!

Demek içinde durdurulamaz bir enerji var ha... Onu ortaya çıkardığın an bir çok insandan daha hızlı olacağını biliyor olmalısın o zaman. Anladığımız kadarıyla literatüre 'quick sex' olarak giren terim senin işin. Asansör falan mı acaba? Bilemedik. Tebrikler!

Sırıkla Atlama çıktı!

Sırıkla Atlama çıktı!

İnanılmaz. Resmen sınır tanımıyorsun. Her zaman daha yükseğe ve daha yükseğe diyor, her yeni atlayışında rekor kırmak istiyorsun. Gerçekten inanılmaz. Ne diyelim. Antremana devam :)

Artistik jimnastik çıktı!

Artistik jimnastik çıktı!

Esnek vücut, estetik hareketler ve hatasız final. Demek artistik jimnastik? Vücudunu ne kadar iyi kullandığını düşünemiyoruz bile... Başlamadan önce ısınmayı unutma yine de, aman diyim.

Maraton çıktı!

Maraton çıktı!

Bir kere senin işin kesinlikle kısa süreli değil. Enerjini hesaplamaktan, belirli bir tempo tutturmaya kadar çok fazla şeyde başarılısın. Saatlerce koşabiliyor, saatlerce yorulmuyorsun. Maratoncusun sonuçta yani. Aman sabahlar olmasın diyelim. Ne diyelim?

Evde çıktın!

Evde çıktın!

Pek olimpiyatlık bir havan yok gibi... Yorulması ayrı, çalışması ayrı, sonra bir de terliyosun falan filan ohoo. Sen evde çıktın, onlar olimpiyatları koşsun, sen de evden destekle artık. Öylesi de keyifli sonuçta :P

Uzun Atlama çıktı!

Uzun Atlama çıktı!

Her zaman daha ileriyi istemen zaten olaya 1-0 önde başlaman gibi bir şey. Belki ilk atlayışında olmayabilir, ama yarışma boyunca her zaman en uzağı deniyor, kendini zorluyorsun. Gerçek sporculuk. Antremanlara devam.

Mutlu biten gecenin sırrı OKEY Rötar ile ortaya çıkıyor.

Mutlu biten gecenin sırrı OKEY Rötar ile ortaya çıkıyor.

OKEY Rötar geciktirici etkisi sayesinde performansı arttırarak erkeği yavaşlatır, zevkin ve heyecanın daha uzun sürmesini sağlar!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
18
9
9
7
2
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
0nur0zdemir

Maraton çıktı! Bir kere senin işin kesinlikle kısa süreli değil. Enerjini hesaplamaktan, belirli bir tempo tutturmaya kadar çok fazla şeyde başarılısın. Saat... Devamını Gör

mehmety45592976

İnanılmaz. Resmen sınır tanımıyorsun. Her zaman daha yükseğe ve daha yükseğe diyor, her yeni atlayışında rekor kırmak istiyorsun. Gerçekten inanılmaz. Ne diy... Devamını Gör

Ihsan Coskun

çakmağı seçtim diye sırıkla atlama çıktı, kesin! çakmağı seçmeyin arkadaşlar!