Seçtiğin Köpeklere Göre Hangi Emojisin?

80PAYLAŞIM

Bu tatlış köpeklerden seçtiklerine göre hangi emoji olduğunu söylüyoruz!

1. Hangisi?

2. Hangisi?

3. Hangisi?

4. Hangisi?

5. Hangisi?

6. Hangisi?

7. Hangisi?

8. Hangisi?

Yardımsever, anlayışlı ve sevecen emoji!

Sen resmen iyilik meleğisin. Nasıl böyle olmayı başarıyorsun. İçinde hep yardımsever bir kişilik var. İnsanlara asla kötü davranamıyorsun. Hayır demekte bile zorluk çekiyorsun. Bu anlayışlı yapın ile birlikte çok tatlı bir kişiliğe sahipsin.

Ağlarmış gibi yapan emoji!

Ya senin gözün sürekli yaşlı gibi. Ne ağlayacak ne de ağlamayacak gibisin. İçinde atamadığın veya üzüldüğün bir şeyler mi var senin? Yani bu hallerinden bir an önce çıkmalısın. O güler yüzünü insanlara göstermelisin. Bizden söylemesi.

Ağzını yayarak gülen emoji!

Sen gülerken gerçekten o kadar içten gülüyorsun ki etrafındakileri gülüşünle güldürüyorsun. Nasıl bir gülmektir bu. İnsanlar seni böyle çok tatlı buluyorlar. Sen acaba kötü mü gülüyorum diye düşünürken çoktan insanların kalbini çalmışsın bile.

Sinirli emoji!

Sen sürekli sinirlenmeye yer arıyor gibisin. Bu kadar agresif olmasan mı? Evet etrafındaki insanlar seni çok sinirlendiriyor ama sakin olursan her şey daha güzel olabilir. İşlerin daha iyi yolunda gider. Bizden söylemesi.

Düşünen, sorgulayan emoji!

Senin genel olarak sorgulayan bir yapın var. Bir şeye kolay kolay inanmazsın. Hep soru sorarsın ve detayına inersin. Fazla detaycı bir insansın. Bu zaman zaman seni yıpratabiliyor. Ama genel olarak kendini böyle daha iyi hissediyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
denizdoruk

Ağzını yayarak gülen emoji! Sen gülerken gerçekten o kadar içten gülüyorsun ki etrafındakileri gülüşünle güldürüyorsun. Nasıl bir gülmektir bu. İnsanlar seni böyle çok tatlı buluyorlar. Sen acaba kötü mü gülüyorum diye düşünürken çoktan insanların kalbini çalmışsın bile.

yigit-mert-tekin

YAŞASIN IRKIMIZ ÇİN'E BEDEL IRKIMIZ SÖYLENİR TÜRKÜMÜZ ÇAĞLARDAN ÇAĞLARA

cahide-parlak

yeminlen bu slk ben sevilmemki asi,yim ve beni çok kıskanırlar

mervefatmanur44

Yardımsever, anlayışlı ve sevecen emoji! Sen resmen iyilik meleğisin. Nasıl böyle olmayı başarıyorsun. İçinde hep yardımsever bir kişilik var. İnsanlara asla kötü davranamıyorsun. Hayır demekte bile zorluk çekiyorsun. Bu anlayışlı yapın ile birlikte çok tatlı bir kişiliğe sahipsin.

arda-arican1

bana da o çıktı

psikopat_terapist

Ağzını yayarak gülen emoji! Sen gülerken gerçekten o kadar içten gülüyorsun ki etrafındakileri gülüşünle güldürüyorsun. Nasıl bir gülmektir bu. İnsanlar seni böyle çok tatlı buluyorlar. Sen acaba kötü mü gülüyorum diye düşünürken çoktan insanların kalbini çalmışsın bile. Evet, somurttuğumda insanların soru yağmuruna tutulmak yerine gülüyor, tebessüm ediyor, nasılsın sorusuna her zaman iyiyim diyor, mutlu gibi görünüyor, ara sıra kaçamaklarla derdimi söyleyip dalga geçerek üstünü kapatıyorum. Oysa kimse bilmez ki o maskenin arka sahnesini...

Görüş Bildir