Seçimlerin Ardından Yaptıkları Paylaşımlarla Zaferi Doyasıya Yaşamış 14 Kişi

221PAYLAŞIM

24 Haziran seçimlerinin galibi olarak paylaşım yapan ve takipçilerini güldüren 14 insanı sizler için derledik.

1. Nomakeup, no doktor, no estetik...

2. Acımasız ama gerçek.

3. "Arka taraf kaynatma dersi."

4. Tarihe geçen söz...

5. Kılıçdaroğlu'nun yokluğu etkili...

6. "İnce nerede?" diye soranlara...

7. "Yalovalı fizik dahisi..."

8. Yeni hedefler belirlemek gerekiyor.

9. "Resmin gitti!"

10. 👇

11. "Laiklik elden gidiyeh!"

12. Balkon...

13. Birinci belli, ikinci kim?

14. Zafer sarhoşluğu...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
doctor-what

gülün gülün, bunun herhangi bir vatandaş için zafer olduğuna inanırken.....

cansuince

Görüyorum ki, Fox Tvden sonra sizi de kaybetmişiz sayın Onedio??

cgrhsmgl

bu içerik ne yazık ki "zaferi doyasıya yaşamak" değil... iyi veya kötü, kaybeden de kazanan da bu ülkenin uluslararası düzeydeki yüzü niteliğindeki bireyler. Muharrem İnce olsun Tayyip Erdoğan olsun veya Merak Akşener olsun.. Seçim sürecinde sosyal medyada o kadar çok çirkin içerikle karşılaşıyoruz ki.. bu ti'ye almak ya da mizah değil, bu düpedüz aşağılamaktır. Arkadaşlar bu insanlar halkı ve ülkeyi temsil eden insanlar. Bu kadar saygısızlığın lüzumu yok. Evet bizler kazansaydık tabii ki de sevinecektim, ama gerekli gereksiz küçük düşürücü şeyler paylaşmayacaktım. Gerçi seçim mitinglerine baktığımızda kimin kime saygısı kalmış ki seçmenden saygı bekleyesiniz... velhasıl kelam sayın editör bey içerik olmamış be!

tc-nazli-unsal

iğrenç espriler, onedio.com editörleri, daha evvel zeka içeren esprilerle gülerdik paylaşımlarınıza. Bu ilkokul çocuğu zekasından aşağı seviyede yapılmış paylaşımları koymanız sizin kaliteyi yere indirmiş.

thebadcatsero

Muharrem İnce'nin laf sokmalarına, KK'nin söylediklerine yada yapılan mizahlara alkış tutarken karşı taraf mizah yaptığında hemen hakaret etmek neden? #13'e bakın, mizah yönü dışında gerçekten doğru mu değil mi? Birde önceki seçimlere bakın aynı şeyler olmuyor mu? Yahu bi parti 9 seçimdir kaybediyor, hep başkalarını suçluyor, karşı taraf suçlu, hırsız, kaçakçı bilmem ne oluyor ama kimse demiyor ki ya biz nerede yanlış yaptık... Niye seviniyorlar demeyin birde adam kazandı, kazanan da sevinir tabi ki... Muharrem kazanınca yandaşları sevinmeyecekmiydi? 25 Haziran sabahı adalet mi düzelecekti OHAL mi kalkacaktı Dolar mı 1 liraya inecekti? Ya dönüp bir soralım kendimize muhalefet olarak nerede yanlış var... Bırakın hakaret etmeyi filan ilkokul çocukları gibi küstüm oynamıyorum diyenler, ülke benim için bitmiştir diyenlere de havaalanı orada herkese güle güle.. Bize, bu vatana yılmadan çalışacak, vatanına milletine ben nasıl faydalı olabilirm diyecek adamlar lazım...

Görüş Bildir