Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Seçeceğin Rastgele Sayılara Göre Ne Kadar Şanslı Biri Olduğunu Söylüyoruz!

386PAYLAŞIM

Doğum haritasından mıdır, insanın kendi enerjisinden midir bilinmez ama şans faktörü insandan insana kesinlikle değişen bir şey. Bakalım sen ne kadar şanslısın?

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

%33 çıktı!

Pek şanslı olduğun söylenemez ama duruma göre çok net etkisi var. Sen zekanı, emeğini kullanarak ulaştığın bir işe küçük de olsa şans faktörü ekleyenlerdensin. Olmasa da olur, ama şans yine de lazım.

%64 çıktı!

Ortalama üstü şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Belirli durumlarda karşına çıkan o net fırsatlar var ya, biz onlara şans diyoruz. Umarız bu testte olduğu gibi hayatta da hep şanslı olan taraftasındır.

%75 çıktı!

Yok böyle bir şans? Bu kadar şanslı biri olduğunun farkında mısın yoksa seni hiç etkilemiyor mu? Aklından geçirdiklerin, hayatının kesiştiği insanlar, planların... Şans hep yanında olsun :)

%10 çıktı!

Verdiğin cevaplara göre sen resmen şansa inanmayanlardansın. E biraz da şanssız olduğunu varsayarsak pek de şaşırmamalı. İnsanın erişmek istediği bir şey varsa çok çalışması gerektiğini düşünenlerdensin.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yuzde-super-yt

Sabit %33 bazen %75 ama sabit %33 geliyor

tc-gorkem-kol

%64 çıktı! Ortalama üstü şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Belirli durumlarda karşına çıkan o net fırsatlar var ya, biz onlara şans diyoruz. Umarız bu testte olduğu gibi hayatta da hep şanslı olan taraftasındır.

layd

%75 çıktı! olur da bu kadar da yalan olmaz..

delirium

%10.. biliydim böyle olacağını

Gizli Kullanıcı

%33 çıktı! Pek şanslı olduğun söylenemez ama duruma göre çok net etkisi var. Sen zekanı, emeğini kullanarak ulaştığın bir işe küçük de olsa şans faktörü ekleyenlerdensin. Olmasa da olur, ama şans yine de lazım.doğru çıktı valla..ama herkesin şanssız olduğunu düşünerek yapmışlar bunu sanırım..şanslı olsak burda olmazdık belkide:p ..

Görüş Bildir