Şaşırmadık! Özge Özder'in Karnı Burnunda Hamilelik Fotoğrafına Akıl Tutulması Yaşatan Yorumlar Geldi

1.9bPAYLAŞIM

Bu zihniyetten tahminen ne zaman kurtulabiliriz acaba?

Sadakatsiz dizisinde Derya karakterini canlandıran Özge Özder'i tanıyorsunuz, ekranlarda sık sık gördüğümüz muhteşem bir oyuncu kendisi.

2 yıl önce de şarkıcı Sinan Güleryüz ile sade bir nikahla dünya evine girmişti.

Sinan Güleryüz'ün kendisinden 8 yaş küçük olması sürekli gündeme gelse de ikili haddini bilmez insanlarla hiç polemiğe girmemişti.

Tabii onlara da hemen her evlenen çifte sorulduğu gibi çocuk sorusu sorulmuş, geçtiğimiz yıllarda çocuk düşünmediklerini 'Canımız ne zaman çekerse' cevabıyla açıklamışlardı.

Sonrasında ise hamilelik müjdesi veren oyuncumuz, yakın dostlarıyla yaptığı cinsiyet partisinde bir kızı olacağını da duyurmuştu.

Son olarak ise 'Bizim yeni yıl hediyemiz belli 💫 ' açıklamasıyla karnı burnunda aşırı sevimli bir fotoğraf paylaştı güzel oyuncu 😍

Tabii hamile kadın karnı görünce ahlak bekçisi kesilen güruh hiç hız kesmeden yorum yapmaya ve bu pozu kınamaya başladı 👇

twitter.com

Akılalmaz yorumlar yer yer 'pes artık' dedirtmedi değil yani!

Akıl tutulması yaşatan yorumlara sosyal medyada da tepkiler çoktu 👇

twitter.com

👇

Allah akıl fikir versin ne diyelim, kötü kalbinizi kendinize saklayın...

twitter.com

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Linç Edildi! Ezgi Sertel, Hamilelik Fotoğraflarına Gelen Korkunç Yorumlara ve Mesajlara İsyan Etti - onedio.com
Linç Edildi! Ezgi Sertel, Hamilelik Fotoğraflarına Gelen Korkunç Yorumlara ve Mesajlara İsyan Etti - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
the-wizard

şu edep yahu lafından tiksindiğim kadar başka hiçbir laftan tiksinmiyorum.

o-yorum-yapilacak

Öfff vallahi çıplak göbek görmekten içim şişti! Ayıplamıyorum günah da demiyorum ama vallahi bu şekilde pozlar artık sıktı ya! bunlarda sanki tepki çekeyim diye mi koyuyorlar nedir? Muhabbetinde de ayıplanmasında da bıktım. Özel hayatınızda görünüşüzde size kalsın arkadaşım! Bıhtıh yaa bıhtıhh

fel

Gerçekten yeter artık. Din adı altından otu boku ayıplıyorlar ama bunu yapan insanlar dinde zorlama olmayacağını bilmiyorlar. Çocuklarını kucağına alacak olan anne ve babanın hevesini kursağında bırakıyorsunuz. Kimse siz görmek istemiyorsunuz diye paylaşmamak zorunda değil. Rahatsız oluyorsan bakma. Toplumun dayattığı bu aptalca ahlak ve namus bekçiliği işi haddini aştı. Kendinize gelin yeter!

semih-kurnaz

Kocası yanında, ailesi yanında onlar ses etmiyor siz kim köpek oluyor da tepki gösteriyorsunuz be ahlaksızlar..

pembeliquee

Artık her şeyi dine göre yorumlamayı bırakın yeter artık.Siz neye inanıyorsanız inanın ama insanlardan sizin beklentilerinize ve isteklerinize göre yaşamasını beklemeyin.Bu terör uzun süredir var.Şu günah bu günah şu ayıp şu dinimizce yasak bananeeeee bananeeee sana göre yasak bana göre değil.Bırakın bu allah rollerini eğer illa ayıplama derdiyle yanıp tutuşuyorsanız, bu ülkede ne hırsızlar, ne katilleri, sapıklar var onları ayıplayın bu masum mutluluğunu paylaşmaktan başka derdi olmayan insanları rahat bırakın.Siktirin gidin!Kimse ne müslüman ne inançlı olmak zorunda değil veya inançlıdır göbeğini açar buna da karışamazsınız günahsa kendine size noluyor? Şerefsizler pislik yobazlar.Bir kısmı içinde kalan ama elalem ne der korkusuyla yapamayanlar.Kendi yapamıyor ya o zaman kimse yapmasın.Bir kısmı cidden kendini allah zannedenler.Bir kısmı sapık zihniyetler.Hamile bir kadın görünce aklınıza ilk seks geliyorsa psikoloğa gidin.

Görüş Bildir