Sana Kötü Hissettiren Rengi Söylüyoruz!

-
Abone ol

Gördüğünde seni kötü hissettiren renk ne ?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seçer misin?

3. İnanç yönünden ne kadar kuvvetlisin?

Çok
Eeeeh!
Hiç

4. Peki bu hayvanlardan hangisi şu an daha korkunç geldi?

5. Günün en sevdiğin zamanı hangisi?

Öğle
Gece
Akşamüstü
Akşam

6. Birazcık da seni mutlu eden şeylerden bahset bize! Mesela bunlardan hangisi sana kendini daha iyi hissettirir?

İhtiyacı olan birinin hayatına dokunmak, güzelleştirmek
Güzel bir film açıp, günün tüm yorgunluğunu silip atmak!
Bir dağın tepesinde oturup günün batışını izlemek
En sevdiğin şarkıyı dinlemek
Oscar veya Nobel kazanmak

7. Yoğun bir dönem geride kaldı, rahatlamaya ihtiyacın var. Nasıl bir tatil sana iyi gelir?

Boş ve sessiz bir ada tatili
Ailemle gideceğim samimi bir tatil
Arkadaşlarla küçük bir seyahat
Yeni bir hobi edindiğim dolu dolu bir tatil
5 yıldızlı bir otel tatili

8. Son olarak bu fotoğrafa baktığında aklına gelen ilk kelime ne?

Başarı
Para
Kaos
Güç

Siyah!

Sana kötü hissettiren renk siyah. Son zamanlarda insanların seni anlamadığını düşünüyorsun. Ne kadar kendini anlatmaya çalışsan da sanki boşa anlatıyormuşsun gibi hissediyorsun. Bu da artık seni çok yormuş. O yüzden kendi köşene çekilmeye karar vermişsin. Kendini anlatacak ne gücün kalmış ne de inancın. İnsanlar seni yeterince incitmiş ve bu vaziyet senin kendini değersiz hissetmene neden olmuş. Etraftaki insanlara güçlü bir karakter olarak görünsen de kendi içinde inanılmaz çelişkiler yaşıyorsun.

Gri!

Sana kötü hissettiren renk gri. Hayatında yolunda gitmeyen bir şeyler var. Bunları yoluna sokmak için epey uğraşıyorsun. Elinden geldiği kadar çaba gösteriyorsun. Bazı insanlar sana destek olmaya çalışırken bazıları da seni düşürmek için uğraşıyorlar. Fakat sen hedefine ulaşmak için o denli çabalıyorsun ki seni tanıyanlar bu yönüne hayran kalıyor. Tabii bazen aşırı derecede yorulduğunu hissediyor pes etmek istiyorsun.

Kırmızı!

Sana kötü hissettiren renk kırmızı. Sanki böyle her şey üzerine geliyormuş gibi. O yüzden yapacağın her şey sanki üstünde bir yük bırakıyormuş ve sen onun ağırlığını üzerinde taşıyormuş gibisin. Normalde sen sosyal bir insansın. Öyle ortamlarda bulunmayı seversin ve bir sürü kişiyi tanırsın. Ama şimdilerde tek başına kalıp kafanı dinlemek istiyorsun. Konuştuğun belli başlı insanlar var. Onlarla da oldukça fazla konuşmuyorsun. Çünkü insanların samimi olmadığını düşünüyorsun.

Mavi!

Sana kötü hissettiren renk mavi. Sevdiğin insanoğlu tarafınca hiç beklemediğin şeyler yaşamışsın. Zaten bunalımlı olan ruh haline bu durum da eklenince kendini iyice fena hissetmeye başladın. O yüzden son zamanlarda kendini daha bir tek hissediyor yaptığın hiçbir şeyden keyif almıyor gibisin. Kendini dışarıya bu kadar kapatmamaya çalış. Çünkü kendini bir kere kapatınca insanlara olan güvenin daha da azalıyor ve daha da yalnızlaşıyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emin-safa

Sana kötü hissettiren renk kırmızı. Sanki böyle her şey üzerine geliyormuş gibi. O yüzden yapacağın her şey sanki üstünde bir yük bırakıyormuş ve sen onun ağırlığını üzerinde taşıyormuş gibisin. Normalde sen sosyal bir insansın. Öyle ortamlarda bulunmayı seversin ve bir sürü kişiyi tanırsın. Ama şimdilerde tek başına kalıp kafanı dinlemek istiyorsun. Konuştuğun belli başlı insanlar var. Onlarla da oldukça fazla konuşmuyorsun. Çünkü insanların samimi olmadığını düşünüyorsun.

nigtmare

Sana kötü hissettiren renk siyah. Son zamanlarda insanların seni anlamadığını düşünüyorsun. Ne kadar kendini anlatmaya çalışsan da sanki boşa anlatıyormuşsun gibi hissediyorsun. Bu da artık seni çok yormuş. O yüzden kendi köşene çekilmeye karar vermişsin. Kendini anlatacak ne gücün kalmış ne de inancın. İnsanlar seni yeterince incitmiş ve bu vaziyet senin kendini değersiz hissetmene neden olmuş. Etraftaki insanlara güçlü bir karakter olarak görünsen de kendi içinde inanılmaz çelişkiler yaşıyorsun.//Ciddi olamazsın siyah aşığıyım ben xkkcx

sanayadrasmi12

siyah ama kötü değil kii

gzm-ynklr

Sana kötü hissettiren renk gri. Hayatında yolunda gitmeyen bir şeyler var. Bunları yoluna sokmak için epey uğraşıyorsun. Elinden geldiği kadar çaba gösteriyorsun. Bazı insanlar sana destek olmaya çalışırken bazıları da seni düşürmek için uğraşıyorlar. Fakat sen hedefine ulaşmak için o denli çabalıyorsun ki seni tanıyanlar bu yönüne hayran kalıyor. Tabii bazen aşırı derecede yorulduğunu hissediyor pes etmek istiyorsun.

queen_of_the_7_kingdoms

Gri! Sana kötü hissettiren renk gri. Hayatında yolunda gitmeyen bir şeyler var. Bunları yoluna sokmak için epey uğraşıyorsun. Elinden geldiği kadar çaba gösteriyorsun. Bazı insanlar sana destek olmaya çalışırken bazıları da seni düşürmek için uğraşıyorlar. Fakat sen hedefine ulaşmak için o denli çabalıyorsun ki seni tanıyanlar bu yönüne hayran kalıyor. Tabii bazen aşırı derecede yorulduğunu hissediyor pes etmek istiyorsun.Tüm renkleri severim ama hayatımda mecazi olarak griye yer yoktur,ya siyah ya beyaz olmalı.

Görüş Bildir