Görüş Bildir

Salda Gölü'nün Kıyısında Nargile İçip Çamur Banyosu Yaptılar!

Haberler
> Salda Gölü'nün Kıyısında Nargile İçip Çamur Banyosu Yaptılar!

Yeşilova ilçesindeki Salda Gölü, Kurban Bayramı tatilinde de ziyaretçilerin uğrak yeri oldu. Yüzlerce kişi Salda Gölü'nü görmeye geldi.Yasağa aldırış etmeyen bazı ziyaretçiler ise sahile nargile getirip, çamur banyosu yaptı. 

Yeşilova ilçesindeki Salda Gölü, Kurban Bayramı tatilinde de ziyaretçilerin uğrak yeri oldu. Yüzlerce kişi Salda Gölü'nü görmeye geldi. Göle girişin serbest olduğu bölgelerden halk plajında yoğun kalabalık dolayısıyla adım atacak yer kalmadı. Plaja gelenler göle girip, yüzdü. 

Geçen yıl 15 Ekim'de girişin yasaklandığı Beyaz Adalar kısmına gelen ziyaretçiler ise otomobillerini sahile yaklaşık 2 kilometre uzaklıkta oluşturulan otoparka bırakarak elektrikli trenler ve golf arabaları ile sahili gezdi.

Tepki çeken görüntüler

Tepki çeken görüntüler

Salda Gölü'nün halk plajı sahilinde istenmeyen görüntüler ortaya çıktı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından geçen yıl 1 Ağustos'tan itibaren dumansız hava sahası ilan edilen ve çevresinde sigara içilmesinin yasaklandığı Salda Gölü halk plajı sahiline bir ziyaretçi nargilesiyle gelirken, bir ziyaretçinin ise yasak olmasına rağmen halk plajı sahilinde çukur açıp, çamur banyosu yaptığı görüldü. Ayrıca yine halk plajının kıyısına rögar kapağı atılması dikkati çekti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
216
81
31
9
8
6
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
ortalık karışık

keşke böyle pislikler ölse

negerekvar

Hangi seçmen tipi olduğunu sanırım herkes biliyor.

iktidarı bizleri kutuplaştırmakla suçlayıp aynı kutuplaştırmayı kendiniz yapıyorsunuz bazılarınız. ben aranızda bir fark göremiyorum.

Ziya Akbaş

"halk plajının kıyısına rögar kapağı atılması"ne ulan, Yuh amk dalga mı geçiyorsunuz!?!?!?!?!?!