Görüş Bildir

etiket Sakarya'da Çekici Vahşeti: "Eşim Gözümün Önünde Paramparça Oldu, 'Dur' Bile Diyemedim"

Haberler
> Sakarya'da Çekici Vahşeti: "Eşim Gözümün Önünde Paramparça Oldu, 'Dur' Bile Diyemedim"

Sakarya'nın Geyve İlçesi'nde trafikte tartıştığı çekici tarafından ezilerek öldürülen Fevzi Mumlu'nun olay anında beraberinde olan eşi, dehşet anlarını anlattı. Acılı eş Sibel Mumlu, 'Çok kaçmaya çalıştık . Gözümün önünde paramparça oldu eşim, 'dur' bile diyemedim' dedi.

DHA'da yer alan habere göre, Geyve Şerefiye Mahallesi'nde yaşanan olayda çekici sürücüsü H.K. ile otomobil sürücüsü Feyzi Mumlu (38), trafikte tartışmış, 5 kilometre süren kovalamaca sonunda da Mumlu, çekicinin karşısına dikilmişti. Ancak sürücü H.K. çekiciyi, Mumlu'nun üzerine sürerek, ölümüne neden olmuştu. H.K., tutuklanarak, cezaevine konulurken, 2 yıllık eşi gözleri önünde can veren Sibel Mumlu, korkunç olayı anlattı.

"Sağdan soldan bizi sıkıştırmaya çalıştılar, çekici önümüzde kırdı"

"Sağdan soldan bizi sıkıştırmaya çalıştılar, çekici önümüzde kırdı"

Acılı eş, 'Sahibi olduğumuz fırından çıktık. Bu sırada yol kenarında spin atan çekici grubu vardı. Tartışma, korna basmaları nedeniyle başladı. Eşimi darp ettiler. Daha sonra 5 kişilik çekici grubu selektör yaparak bizi takip etti. Eşim 'Düz yol burası gaza basayım, başımıza iş almayalım' dedi. Sağdan soldan bizi sıkıştırmaya çalıştılar, çekici önümüzde kırdı. Eşim manevra yaptı. Çekicinin arka tarafından bir kere kurtulduk biz. Çekici arabası üstündeki ışıkları yaka yaka selektör yaparak takip ettiler bizi.' dedi.

"Bariyerlere doğru ittiler, benim tarafımdan arabamıza vurdular"

"Bariyerlere doğru ittiler, benim tarafımdan arabamıza vurdular"

Daha sonra kaçmaya çalıştıklarını belirten Mumcu, 'Yol kenarında bizi sıkıştırdılar. Bariyerlere doğru ittiler, benim tarafımdan arabamıza vurdular. Eşim arabadan indi, çekici geri geri gelip eşime vurdu. Çekicinin üstüne düştü eşim, can havliyle koşarak, önüne doğru gitti durdurmak için. Ama durmadı gözümün önünde ezdi, paramparça oldu, her yeri kırılmıştı' dedi.'

"En ağır şekilde cezalandırılmalarını istiyorum"

"En ağır şekilde cezalandırılmalarını istiyorum"

Sibel Mumlu tutuklanan çekici sürücüsü ve yanındaki 4 kişinin en ağır şekilde cezalandırılmalarını isteyerek, şöyle konuştu; 'İnsan hayatının bu kadar ucuz olduğunu yaşayınca öğreniyorsun. Jandarmayı aradım anlatmaya çalışıyorum, kimse beni dinlemedi. Vaktinde gelmiş olsalardı, bu şekilde olmayabilirdi. Kimse canı yanmadıkça bunu anlayamaz. 5 kişilerdi. Ailemiz zor ayakta duruyor. Eşim gencecikti. 1 Mayıs 2016'da evlendik. Acısıyla tatlısıyla her şeyimizi beraber yaşıyorduk. Adalete güvenmek istiyorum ama insanlara hak ettiği ceza verilmiyor. Hepsinin içeride kalmasını istiyorum. En ağır şekilde cezalandırılmalarını istiyorum' diye konuştu.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
liz

Bugüne kadar bu ülkede okuduğum en korkunç haber sıralamasında üste oturdu, neden mi, yani bir insan bir anlık gaflet, öfke ve sinirle birini öldürdüğünde bu... Devamını Gör

Gaddar Kerim

Bu ne ya korku filmi gibi dehşete düştüm okurken

Aşkito muyum ben

3 gün yatar çıkarlar ablam sen de acı cektiginle kalırsın. Artık herkes kendi adaletini sağlamak zorunda.