Sahibi Tarafından Yolun Kenarına Bırakılarak Terk Edilen Köpek Snoop'a Yüzlerce İnsan Yuva Olmak İstiyor!

46PAYLAŞIM

Geçtiğimiz günlerde bir adam köpeğini yol ortasında terk edip gitti. Köpek ise kendisinin terk edildiğini anladığı zaman arabaya binebilmek için çok çabaladı. Hepimizin yüreğini dağlayan bu durumun ardından köpek ve onu bırakıp giden sahibi bulundu. Haberin detayları için Mirror kaynaklı içeriğimize buyurun.

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/hu...

Hayvanlara Şiddeti Önleyen Kraliyet Topluluğu (RSPCA) tarafından paylaşılan görüntüleri daha önce sizlerle paylaşmıştık. 👇

İnsan Dostu Tarafından Yolun Kenarına Bırakılarak Terk Edilen Köpeğin İçinizi Acıtacak Görüntüleri - onedio.com
İnsan Dostu Tarafından Yolun Kenarına Bırakılarak Terk Edilen Köpeğin İçinizi Acıtacak Görüntüleri - onedio.com

Köpeğin fark ettiği anda arabaya binmeye çalışması, kendini fark ettirmek istemesi izlerken hepimizin yüreğini dağlamıştı.

Snoop isimli köpeğin videosu sosyal medyada çok hızlı bir şekilde yayıldı ve milyonlarca kişi izledi.

Daha sonra ise yüzlerce insan, Hayvanlara Şiddeti Önleyen Kraliyet Topluluğu ile iletişime geçerek köpeği sahiplenmek istedi.

Staffordshire Bull Terrier cinsi köpeği yolun ortasında sadece yatağı ile bırakıp giden sahibi hakkında ise soruşturma başlatıldı.

Hayvanlara Şiddeti Önleyen Kraliyet Topluluğu denetmeni ise bu konuda "İzlediğim görüntüler çok kötüydü. O kimsesiz köpeğin arabaya atlayışları kalbimi paramparça etti. Bir insan bunu nasıl yapabilir anlamıyorum. Veteriner tarafından önceki iki sahibi bulundu ama köpeğin sokağa atılmasının suçlusu onlar mı henüz bilmiyoruz. Aracın içerisinde iki kişi gözüküyor. Tek isteğim o an orada olanlara şahit olmuş bir insanı bulabilmemiz. Veterinere götürdük ve tahminen 2 yaşındaki adı Snoop olan bu güzel köpek şu an gayet iyi bir durumda." diyor.

Köpeğin terk edildiği anlara buradan şahit olabilirsiniz. 👇

Umarız Snoop'un bundan sonra çok güzel bir hayatı olur ve bir daha sokağa bırakılmaz.

Sahiplendiğimiz köpek ya da kedilerin, bizler gibi canlı olduklarını asla unutmayalım...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
r2d2

Staffordshire Bull Terrier cinsi değil bu hayvan. Dogo Argentino. İyi bakılırsa uslu, sevecen ve sadıktır. Kötü bakılırsa çevresine karşı en saldırgan tutuma sahip hayvanlardan biri olur. Bakılması, beslenilmesi ve yetiştiriciliğinin yapılması yasak hayvanlardandır. Vakti zamanında arjantinli, av merakı olan bir genetik bilimcisi amca tarafından üretilmiştir. 9 cins köpek ırkının karışımı olur. Üretilme sebebi Puma ve yaban domuzlarından korunmak içindir. Arjantin de bu hayvan ava götürülür. 2 adet dogo yaban domuzu ve pumayı bertaraf edecek güçtedir. 1 yaşını aşmadan eğitilmesi gerekir. 1 yaşından sonra eğitilmesi çok zordur zira 1 yaşından sonra sahibim değilsin ben senin sahibinim egosuna kavuşur hayvan.

rapsodi_

insanoğlu bu hayvanların sevgisini hakketmiyor Allah bir şans olarak göndermiş bu hayvanları.

esma-ozkan1

Artık sokakta köpek gezdiren yada çantasında kedi taşıyan insanları görünce aa ne güzel bir hayvan sahiplenmişler diye düşünemiyorum, aklımda hep acaba o hayvana nasıl davranıyorlar kötü bişey yapıyorlar mı sorusu oluyor.

fruttare

gençler şimdi yanlış anlamayın ama sosyal medyada şu gündem olan terk edilmiş veya eziyet görmüş hayvanları sahiplenmek isteyen insanların yarısı bana hayvanı prim olarak kullanmak için sahiplenmek istiyormuş gibi geliyor. madem o durumda terk edilmiş hayvanları kurtarmak istiyorsun barınaktan kurtarabilirsin ama snoopun yuva bulmasına sevindim orası ayrı. aynısı kuyu köpekte de olmuştu yüzlerce kişi sahiplenmek istemişti normalde sokakta yanlarında dursa ıy sokak köpeği diyecek kişiler sırf köpek bir kaç hafta gündemde durdu diye köpeği sahiplenmek istemişti. (gerçekten hayvanseverleri bu düşünceye katmıyorum siz kralsınız)

luiz-emmi

terk edilmek.

Görüş Bildir