Sabır Taşımızı Çatlatan Kadın Dizisinin 22. Bölümünde Neler Yaşandığını Sizler İçin Anlattık!

-
Abone ol

Zirveyi kimselere kaptırmayan Kadın'ın 22. bölümünde neler olduğunu merak ediyorsanız, buyurun içeriğimize!

21. bölümü izleyemeyen ya da hatırlamak isteyenler için geçen haftaki içeriğimiz:

Zirvedeki Yerini Bırakmıyor! Bahar'ın Halinden Kimselerin Anlamadığı Kadın Dizisinin 21. Bölümünü Anlattık! - onedio.com
Zirvedeki Yerini Bırakmıyor! Bahar'ın Halinden Kimselerin Anlamadığı Kadın Dizisinin 21. Bölümünü Anlattık! - onedio.com

Geçtiğimiz haftanın final sahnesinde Şirin'le karşı karşıya gelen Bahar'ı, zor bela mahalleye dönüp merdivenlerden bile çıkacak hali yokken bulduk.

Ah canım Bahar 😔

Bahar'ın hastalığına üzülen dünyalar güzeli çocukları ona kahvaltı hazırlayarak sürpriz yaptılar. Bu iki çocuk tek kelimeyle mükemmel!

Pırıl, Bahar ve çocukların yaşadığını öğrendikten sonra onları görmek istedi. Tabii fotoğraflar bunun için yeterli oldu. Çocuklarda duygulandı ama Bahar'ı görünce bir miktar kıskandı güzelliğini 😏

Fotoğrafların olduğunu sandığımız dosya kısa bir süreliğine Sarp'ın eline geçti ama tabii bu kadar çabuk göreceğini beklemiyorduk. Asıl dosyayı Pırıl da yırtıp attı zaten.

Sonradan öğrendik ki ruh hastası psikopat Şirin Bahar'ı tekme tokat dövmüş, bu sırada kendi dahil herkese söyledi "Sarp beni sevdi." yalanı dilinden düşmemiş.

Tahammül sınırlarımız zorlandı artık!

Vee sonunda Arif duygularını bu kadar açık etti! Biz çok sevindik tabii ama, Sarp yakında ortaya çıkınca neler olur bilemiyoruz.

Pırıl da takıntılı kadın canım! Bahar ve çocukların bütün hayatı hakkında bilgi sahibi olmak istiyor, hissettiğimiz kadarıyla bu durum işleri karıştırır!

Dünyanın en kötü patronlarından biri olma özelliğine sahip Sema Hanım, Bahar'ı hastalığı yüzünden işten çıkardı. Söyledikleri yutulur cinsten değildi ama gün olur devran döner diyerek bu olayı sindirdik.

Bu olaydan sonra muhtemelen daha bir kötüleşir Şirin demekten alamıyoruz kendimizi.

Zaten hırsız var diye ortalığı ayağa kaldırdı! Yeliz de yakalandı maalesef.

Pırıl peşlerini bırakmadı ve onları görme isteğini gerçekleştirdi, bir hayli duygulandı da. Çocuklarla birlikte giderken "Bakar mısınız?" dedi ama ne diyeceği gerçekten merak konusu.

23. bölüm ilk tanıtımı da yayınlandı. Sarp'la ilk karşılaşan Şirin olacak maalesef, bizi yine entrikalı bölümler bekliyor gibi!

Reytinglerde tüm kategorilerde Kadın yine zirveye oturdu!

27 Mart Salı Günlük Reyting Sonuçları Açıklandı: Kadın Dizisi Günü Birinci Kapattı! - onedio.com
27 Mart Salı Günlük Reyting Sonuçları Açıklandı: Kadın Dizisi Günü Birinci Kapattı! - onedio.com

Zirveyi bırakmayan dizi sosyal medyada da yine çok konuşuldu!

Harikaydı kesinlikle!

Sarp'ın olayları biraz daha hızlı çözülse daha iyi olur gibi

Öyle de oldu :)

Hangimizin sinirleri yıpranmadı ki artık?

Açıkçası Sarp'a hiç üzülmüyorum ama Pırıl gerçekten iyi kalpli biri gibi görünüyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yagmur-ys

Ceyda ile Yeliz Şirin'e vurdukça içimin yağları eridi. Sen misin Bahar'ı döven? :) Yeliz'e üzüldüm kocası olacak öküz yine vir vir konuşacak. Gelecek hafta Şirin Sarp'ı görür olaylar karışır. Şirin kimseye gördüğünü söylemez fakat Sarp Şirin'in onu denize attırdığını hatırlar mı? Sorular sorulaar.

Görüş Bildir