Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket Sabaha Karşı Evi Kurşunlanan İrfan Değirmenci: 'İyiyim, Telaşlanmayın'

Anasayfa > Gündem

Hayır oyu kullanacağını açıkladığı için Kanal D’deki işine son verilen İrfan Değirmenci’nin bu sabaha karşı evi kurşunlandı. Değirmenci olayı sosyal medyadan duyurdu.

Değirmenci Twitter hesabından, “ Sabaha karşı evim kurşunlandı. Polis inceledi sağolsun, zabıt tutuldu. ‘Serseri kurşun’ ihtimali üzerinde duruyorlar. İyiyim. Telaşlanmayın ” mesajını paylaştı.

Kanal D haber spikeri İrfan Değirmenci referandumda kullanacağı oyu Twitter üzerinden açıklamış ve bu sebeple işine son verilmişti.

Değirmenci'ye sosyal medyadan 'geçmiş olsun' mesajları geldi 👇

Değirmenci'ye sosyal medyadan 'geçmiş olsun' mesajları geldi 👇
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Milliyetçi Türkiye

akıllı olsun. çıkıp konuşmayacaksın öyle hayır verecem falan diye. nerdesin oğlum sen kendini özgür mü zannediyon, iktidara karşı söylemde bulunursun demek, ... Devamını Gör

Milliyetçi Türkiye

katılıyorum. kesinlikle katılıyorum. zaten sürekli karşıt tarafların nefret söylemleri ve intikam duygularıyla hareket eden siyasi yapımız var. ama şahsi kan... Devamını Gör

infinityink

ohoooo yeni türkiyeye çak bi selam

colombian

domokroso oçon,onson hokloro oçon ovot!!!