Görüş Bildir
Haberler
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Hakkında 'Kanser' İddiası

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Hakkında 'Kanser' İddiası

New Lines dergisinde yayınlanan bir ses kaydında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in kanser hastası olduğu iddia edildi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Rusya Devlet Başkanı Vladmir Putin’in sağlık sorunları yaşadığı iddiası gündemdeki yerini koruyor. Rus liderin bu sefer de kan kanseri olduğu öne sürüldü.

New Lines dergisinin yayınladığı ve sızdırıldığı iddia edilen ses kayıtları bir kez daha Putin’in sağlık durumunun tartışılmasına neden oldu. Basına servis edilen ses kayıtlarında iki Rus oligarktan birinin Putin’in kan kanseri olduğunu söylediği duyuluyor.

Ele geçirilen ses kayıtların üst düzey iki Rus oligarkı olduğu iddia edilen kişilerin Putin’in kan kanseri olduğunu ve koronavirüs pandemisi sırasında sıkı önlemler aldığını belirtti. Putin’in herkesin dikkatini çeken uzun görüşme masasının da bu önlemlerden biri olduğu söylendi.

'Ölmesini hepimiz umuyoruz'

'Ölmesini hepimiz umuyoruz'

Aykırı'da yer alan bilgiye göre Kayıtta, Kremlin ile yakın bağları olan ve kimliğini korumak için sadece 'Yuri' olarak adlandırılan oligark, Putin’in yürüyüşündeki yavaşlık, vücudundaki şişlik ve ellerinin titremesi durumlarının kan kanseriyle bağlantılı olduğunu iddia etti. Ses kaydında Putin'i Ukrayna savaşı yüzünden açıkça kınayan oligark, 'Putin'in kanserden ya da en yakınlarından alacağı bir darbeyle ölmesini hepimiz umuyoruz' sözlerini kullandı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
3
3
3
2
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Caner Bey

Onlara gerekli şekilde bakıyorlar bir bok olmaz.

Ömer Targil

Putin tam bir baş belası.Onun savaşı yüzünden Ukrayna acı çekiyor,bölgenin güvenliği riske giriyor hatta dünyanın güvenliği risk altında.Onun savaşı yüzünden... Devamını Gör