Ruhunun Derinliklerinde Nasıl Bir Psikopat Yatıyor?

236PAYLAŞIM

Nasıl bir psikopat olduğunu öğrenmek için doğru yerdesin!

1. Dünyayı bütünüyle yönetecek güce yalnızca sen sahipsin diyelim. Şimdi söyle bakalım, dünya nasıl bir yer?

Sonsuz mutluluğun hakim olduğu bir dünya olurdu!
Bugünkü halinden daha kötü olacağı kesin!
Eşitlik ve adalet hakim olurdu.
Şimdiki halinden pek de farklı olmazdı.

2. Hayatta seni en irrite eden, en sinirlendiren şey nedir?

Saygısızlık en dayanamadığım şey.
Riyakarlık, iki yüzlülük tahammül bırakmaz bende.
Doğru yerde doğru zamanda olmaması yeter.
Bilmem, belli olmuyor.

3. Söyle bakalım, en yakın arkadaşının senin hakkında etrafta asılsız şeyle söylediğini duydun. Nasıl tepki verirdin?

Ona düzgünce neden böyle bir şey yaptığını sorarım.
Sinirimden neler yapabileceğimi ben de kestiremiyorum.
Ben de onun hakkında asılsız şeyler söylerim.
Yanına gidip, ona bağırıp çağırırım ve mesafemi koyarım.

4. Seni aldatan eski sevgilinden intikam alır mısın?

5. Hangisini yapabilmeyi isterdin?

Yapmamaya çalışıyorum.
Hiç kuruntulu bir insan değilim...
Bazen kuruntu yaptığım anlar oluyor.
Ohoo o kadar kuruntulu bir insanım ki, bazen ben bile kendime inanamıyorum.

6. Son olarak dünyayı ele geçirsen ne yapardın?

Tabii ki de yok ederdim.
Ne yapacağımı bilemezdim.
Bununla uğraşmak istediğimi hiç sanmıyorum.
Adalet getirirdim.

Senin psikopatlığın yalnızlığın!

Yalnızlık konusunda tam bir psikopatsın! Etrafında insana hiç tahammülün yok. Evine misafirliğe gelenlerin bile kendilerini balkondan atmasını istiyorsun. Survivor adasına gitsen ilk işin kendi takımından ayrılıp ayrı bir kulübeye yerleşmek olur. Sağa sola laf sokup duruyorsun. İki dakika rahat versin insanlar sana. Yakında kalabalık bir sokağa çıkıp "hepinizin ağzına sıçarım ulan!" diye bağıracaksın. Alıp başını tek başına yolculuk yapmak manyaklığına iyi gelen tek şey. İnşallah kendini kontrol altında tutabilirsin!

Sen bir intikam psikopatısın!

Sana yapılanı asla unutmuyorsun. Bedelini ödettirene kadar geceleri uyku haram sana. Bu uğurda ince ince planlar yapıyorsun. Sana haksızlık edenler eninde sonunda bunun bedelini öder. Etrafında kendilerine yapılanı unutan sevdiklerine de sinirleniyorsun. Onların bile intikamını almak istiyorsun. Ay resmen intikam canavarısın! Sana ortamda küçük bir laf sokanın bile vay haline. Bin misli karşılığını alacaktır. Bulaşılması gereken en son psikopatsın. Hafızan da fil gibi maşallah. Allah şerrinden korusun!

Sen tam bir duygusal psikopatsın!

Senin kadar ölümüne seven, senin gibi sonuna kadar sadık bir insan olamaz. İnsan biraz esnek olur. Fakat bu sende yok. Sen ya hep ya hiççisin. İnandığın yoldan asla dönmezsin. Sonuna kadar gidersin. Tutkularınla yaşıyorsun. Her şeyi çok derin hissediyorsun. Bu da seni fazlasıyla psikopatlık yapıyor. Bazen hislerin ağır geldiğinde ortalığı yakıp yıkıyorsun. Çevrendekiler bu anlamda seni kestiremiyor. Kimse senin değerlerine en ufak bir eleştiride bulunamaz. Hemen ortalığı dağıtıyorsun. Duygusallığın psikopatlığa dönüştüğü ender insanlardansın. Sevgin de nefretin de çok zor be!

Düz psikopatsın!

Senin için ayrı kategori açmaya gerek yok. Sen gerçekten sadece psikopatsın! Allah yakınlarına sabır versin. Hasta zevklerin, tuhaf ilgi alanların ve garip tepkilerinle zaten etrafındakileri şüphelendiriyorsun. İnşallah ehliyetin yoktur ve trafiğe çıkmıyorsundur. Özünde iyi bir insan olman, psikopat derecede farklı bir insan olmanı değiştirmiyor. Masandan kalemini alsa biri, yaygara çıkarıyorsun, biri kedine pıss dese içinden canavar çıkıyor. Bazen tepkilerine pişman oluyorsun ama acaba gizli şeker mi var sende? Bir doktora mı görünsen ne yapsan? Çevrene yazık, sana bir şey olmaz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ela-zenginoglu

''Sen bir intikam psikopatısın'' Ciddenmi -_-

kafasinda-donla-kosan-adam

vıyflşb, j,

kurulu

yalnız kalmak en sevdiğim şey ve doğru tebrikler👏👏👏

queen_of_the_7_kingdoms

Sen bir intikam psikopatısın! Sana yapılanı asla unutmuyorsun. Bedelini ödettirene kadar geceleri uyku haram sana. Bu uğurda ince ince planlar yapıyorsun. Sana haksızlık edenler eninde sonunda bunun bedelini öder. Etrafında kendilerine yapılanı unutan sevdiklerine de sinirleniyorsun. Onların bile intikamını almak istiyorsun. Ay resmen intikam canavarısın! Sana ortamda küçük bir laf sokanın bile vay haline. Bin misli karşılığını alacaktır. Bulaşılması gereken en son psikopatsın. Hafızan da fil gibi maşallah. Allah şerrinden korusun! Bi de yalnızlık psikopati çıktı, doğru.

fulya-erturkler

Bazı şıkların sırf doldurulmak için yazıldığı çok belli."Bununla uğraşmak istediğimi hiç sanmıyorum" "Ne yapacağımı bilemezdim" gibi. Bu şekilde liseli kızların dergilerde çözdüğü testlere benziyor ve böyle basit testleri sizin sitenize yakıştıramıyorum açıkçası.Zor mu oraya ekstra detaylı bir kaç şık daha koymak.

Görüş Bildir