Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ruh Eşini Bulmak Ayrı Şey, Yakışmak Ayrı! İşte Ünlülerimizin Şimdi Hayatında Olanlar ve Geçmişteki Sevgilileri!

341PAYLAŞIM

Onların bütün özel hayatları hepimizin gözleri önünde yaşanıyor, herhalde şöhretin en ağır yükü de bu olsa gerek. Kimi zaman üzüntülerine kimi zaman sevinçlerine ortak olduk hatta ilişkilerine bile onlardan fazla sahip çıktık.😅

Şimdilerde ruh eşini bulduğunu düşündüğümüz ünlülerimizin mutlu pozlarını ve bir önceki ilişkilerinin mazide kalan fotoğraflarını yan yana getirdik. Siz ne dersiniz?

1. Kıvanç Tatlıtuğ- Başak Dizer / Kıvanç Tatlıtuğ- Azra Akın

Şimdilerde Başak Dizer'le dolu dizgin devam ilişkilerinde paylaşımlarıyla düşman çatlatan Kıvanç Tatlıtuğ, bir zamanlar dünyaca tescilli güzelimiz Azra Akın ile çok uzun bir beraberlik yaşamıştı. Azra Akın da gönlünün kralını buldu. Geriye fotoğraflar kaldı yalnızca.

Hangisiyle daha çok yakışıyor sizce?

Başak Dizer ile kendini buldu bence.
Azra Akın ile efsane bir çifttiler.

2. Serenay Sarıkaya - Kerem Bursin / Serenay Sarıkaya - Çağatay Ulusoy

Medcezir dizisinde sevgili olup ağzımızdan salyalar gözlerimizden kalpler fışkırtan ikili Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya, o kadar medeni ve sakin ayrıldılar ki; "Bizi mi yediler acaba ya?" diye düşünmekten alamadık kendimizi. Şimdi ise Fi'nin güzeli Serenay, Kerem Bursin ile öyle mutlu görünüyor ki. 😍

Hangisiyle daha çok yakışıyor sizce?

Kesinlikle Kerem Bursin.
Çağatay'la çok tatlıydılar ama ya.

3. Tuba Büyüküstün - Umut Evirgen / Tuba Büyüküstün - Onur Saylak

Dünya tatlısı ikiz bebekleri olan Onur Saylak ve Tuba Büyüküstün çifti hayranlarını kederlere boğarak boşandılar. Ancak birbirlerine kötü söz söylemek bir yana dursun, savundular bile bir çok konuda. Şimdi Tuba Hanımın çok konuşulan ve hızla evliliğe giden bir birlikteliği var.

Hangisiyle daha çok yakışıyor sizce?

Onur Saylak gibisini zor bulursun Tuba!
Umut Beyle gayet hoşlar bence.

4. Burçin Terzioğlu - İlker Kaleli / Burçin Terzioğlu - Murat Yıldırım

Dizi setinde taşınıp ponçik çift olarak nikah masasına oturan Murat Yıldırım ve Burçin Terzioğlu seneler sonra sakince boşandılar. Burçin Hanım yine uzun bir süredir İlker Kaleli ile birlikte.

Hangisiyle daha çok yakışıyor sizce?

Ya Murat Yıldırım'la çok tatlıydılar.
İlker Kaleli ile uyumun zirvesindeler bence.

5. Burak Özçivit - Fahriye Evcen / Burak Özçivit - Ceylan Çapa

Sosyetik güzel Ceylan Çapa ile ha evlendiler evlenecekler derken yolları ayrılmıştı Burak Özçivit'in. Fahriye Evcen ile başlayan ve kavgasız gürültüsüz devam eden ilişkisi ise nikah masasında noktalandı.

Hangisiyle daha çok yakışıyor sizce?

Soru mu bu? Elbette Fahriye Evcen!
Ceylan Çapa'yla da iyiydiler aslında.

6. Aslı Enver - Murat Boz / Aslı Enver - Birkan Sokullu

Aslı Enver ve Birkan Sokullu evlenip bir süre yurt dışında yaşadılar. Döndüklerinde ise gayet sessiz sedasız boşandılar. Şimdilerde inişli çıkışlı ve bol minnoşluk içeren Murat Boz ilişkisi dolu dizgin devam ediyor Aslı Enver'in.

Hangisiyle daha çok yakışıyor sizce?

Murat Boz ile efsane tatlılar bence.
Birkan Sokullu bırakılır mı ya.

7. Yasemin Ergene - İzzet Özilhan / Yasemin Ergene - Keremcem

Aşk oyunu dizisinde tanışan ve bir sevgililik dönemi geçiren Yasemin Ergene ve Keremcem çok yakıştırılmıştı aslında. Doktorlar dizisinin hastane çekimlerinde İzzet Özilhan'la karşılaşan ve büyük bir aşka yelken açan Yasemin Ergene, soluğu nikah masasında aldı.

Hangisiyle daha çok yakışıyor sizce?

Keremcem ile çok tatlı görünüyorlar.
Elbette İzzet Özilhan!

8. Fahriye Evcen - Burak Özçivit / Fahriye Evcen - Özcan Deniz

Özcan Deniz ile seneler süren uzun bir ilişkisi oldu Fahriye Evcen'in. Hatta bu kez Özcan Deniz nikah masasına oturacak galiba diye düşünmüştük. Ancak o işler öyle olmadı. Fahriye Evcen gönlünü esmer yakışıklımız Burak Özçivit'e kaptırdı.

Hangisiyle daha çok yakışıyor sizce?

Burak Özçivit der susarım.
Özcan Deniz'le de iyiydiler aslında.

9. Birkan Sokullu - Berrak Tüzünataç / Birkan Sokullu - Aslı Enver

Aslı Enver'le boşandıktan sonra imaj değiştiren ve sektöre bomba gibi geri dönen Birkan Sokullu, marjinal güzelimiz Berrak Tüzünataç ile mutlu bir ilişkiye yelken açtı.

Hangisiyle daha çok yakışıyor sizce?

Aslı Enver ile çok tatlılardı.
Berrak Tüzünataç ile kral çift oldular bence.

10. Engin Altan Düzyatan - Neslişah Alkoçlar / Engin Altan Düzyatan - Özge Özpirinçci

Öğrencilik hayatlarından televizyon serüvenlerine kadar senelerce beraber olan ve hatta sözlenen çift Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci, aniden ayrılmışlardı hatırlarsanız. Çok kısa bir süre içinde de Engin Bey, Neslişah Alkoçlar ile nikah masasında aldı soluğu.

Hangisiyle daha çok yakışıyor sizce?

Özge gibisi var mı be!
Neslişah Alkoçlar ile kendini bulmuş bence.

11. Şükran Ovalı - Caner Erkin / Şükran Ovalı - Şükrü Özyıldız

Şükran Ovalı ve Şükrü Özyıldız bir süre beraber olmuşlardı. Sonrasında ise Caner Erkin ile ilişkisi başlayan Şükran Ovalı, gönlünün prensini bulduğunu cümle aleme ilan etti ve nikah masasına oturdu.

Hangisiyle daha çok yakışıyor sizce?

Şükrü Özyıldız'la hoşmuşlar aslında.
Kadın Caner Erkin diyor, ya biz ne diyecektik.

12. Murat Boz - Aslı Enver / Murat Boz - Eliz Sakuçoğlu

Eliz Sakuçoğlu ile uzun süren ilişkisi aniden noktalanmıştı Murat Boz'un. Sonrasında Aslı Enver ile anılmaya başladı ve beraberlikleri ailelerle tanıştırma boyutuna jet hızıyla geçti. Evlilik konuşuluyor, bakalım bakalım.

Hangisiyle daha çok yakışıyor sizce?

Eliz Sakuçoğlu ile çok yakışıyorlardı.
Murat Boz hayatının aşkını buldu bence; Aslı Enver!

13. Acun Ilıcalı - Şeyma Subaşı / Acun Ilıcalı - Zeynep Yılmaz

Tüm sosyal medyanın her aşamasına şahit olduğu bu ilişkiler yumağını takip etmekten kendimizi alamadık. İşte Acun Ilıcalı'nın Zeynep Hanım'la düğün fotoğrafı ve yeni Ilıcalı'mız Şeyma Subaşı ile verdikleri poz. Ne dersiniz?

Hangisiyle daha çok yakışıyor sizce?

Zeynep Hanımla çok yakışıyorlardı.
Tabii ki #Şeymacun

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
temetnosce

onedio editörleri bir içerikte araya Şeyma subaşını sokmasa rahat edemez zaten :D

stopwearingfur_kurkgiyme

Aslı Enver ve Birkan Sokullu boşanacağını düşünmediğim çiftlerdendi, birbirlerine aşkla bakıyorlardı.Medyadaki tipik ünlülerden değillerdi, sessiz-sakin, magazinden uzak bir ilişkileri vardı.Ayrılmalarına üzüldüm şahsen.Ne Aslı, Murat Boz ile ne de Birkan, Berrak Tüzünataç ile yakışmıyor bence.

stopwearingfur_kurkgiyme

Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy hiçbir zaman sevgili olmadı.Bu ilişki, Medcezir dizisi zamanları paravan, bir şeylerin üstünü kapatmak için ortaya atıldı.Serenay, o zamanlar 44 yaşındaki Antalyalı evli iş adamı Murat Süğlün ile beraberdi.Çağatay ise uyuşturucu kullanmak, temin etmek suçundan yargılanıyordu.

gece-gunes

Onlar nasıl cevap şıkları öyle.

ozcylnn

Ne bileyim bence Onur Saylak terk edilmemeliydi..

Görüş Bildir