Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Popüler İngilizce Halk Sözlüğü Urban Dictionary'de Yer Alan 35 Türkçe İsim ve Tanımları

-

Tam manasıyla tarif etmesi zor ama kabaca "İngilizce Ekşi Sözlük" diyebileceğimiz, gönüllü editörler tarafından yapılan tanımların kullanıcılar tarafından oylandığı, milyonlarca maddesi olan web tabanlı sözlük Urban Dictionary'den, bazı Türkçe isimler için yapılmış ve en popüler olmuş tanımları sizin için derledik. Bakalım sizin isminiz listede var mı, varsa hakkında neler demişler?

Siz de şuradan ulaşıp arama yapabilirsiniz: http://www.urbandictionary.com/

1. Özge

"Görüp görebileceğiniz en cool insanlardır."

2. Ece

"Bir Ece aynı anda seksi ve sevimli olabilen bir kadındır. Varoluşlarının gizemli hali onları çok çekici yapar. Eceler her zaman muhteşem görünürler."

3. Emel

"Emel, egzotik ve yaratıcı bir kadındır. Entelektüel yetenek ve yenilikçilik konusunda rakipsizdir. Emeller aynı zamanda spontandırlar. Çılgın ve hayal gücü yüksektirler ama gerektiğinde mükemmel bir bilgelik ve başkalarıyla olan ilişkilerinde ustalık gösterebilirler."

4. Esra

"Uçan bir unicorn'durlar."

5. İbrahim

"İbrahimler, 1'den 10'a kadar olan bir skalada mükemmellik derecesi 14 olan kişilerdir."

6. Defne

"Genellikle stalkerlık yapan, sinir bozucu küçük kızlardır."

7. Ceyda

"Başlangıçta utangaç görünen ama tanıdığınızda konuşkan olduğunu gördüğünüz biridir. Kendine hastır ve başkalarının ne düşündüğünü önemsemez. Onun bireyselliği insanların onun muhteşem olduğunu düşünmesinin sebebidir."

8. Duygu

"Duygu, sadece ama sadece 'seksi' kızlara verilen bir isimdir."

9. Ayşe

"İtaat edilmesi gereken kişilerdir."

10. Ali

"Her konuda her zaman güvenebileceğinizi bildiğiniz biridir. En iyi arkadaştırlar. Ali'nin sizi hiçbir zaman terk etmeyeceğini, konuşmak istediğinizde her zaman orada olduğunu ve ona her şeyi söyleyebileceğinizi bilirsiniz."

11. Mustafa

"Seçilmiş olan... Mükemmel olan..."

12. Hasan

"Çok yakışıklı ama gerçek bir pisliktirler. Çok fazla gülümsemez ama gülümsediklerinde kızların kalbini pırpır ettirirler."

13. Osman

"Yetenekli bir lider ve savaşçıdırlar."

14. Selin

"Egzotik Türk prenseslerine verilen bir isimdir."

15. Gamze

"İç güzelliğine değil de dış güzelliğine önem verilmesine karşı oldukça hassas olan, içi dışı bir kızlardır."

16. Arda

"Kızlar tarafından sürekli kovalanan ama iş içlerinden bir tanesini seçmeye geldiğinde oldukça kılı kırk yarandır. Ancak sonunda daima kendisi için en doğru olanı seçer. Yakışıklı ve seksidirler."

17. Başak

"Seyyah, sevimli, akıllı, sıcakkanlı, saçlarını kıvırmayı seven..."

18. Gülşen

"Gülşen olmak, her şekilde mükemmellik demektir."

19. Gizem

"Dünyadaki en harika kızlardır. Onun yanındayken karnınızda kelebekler kanat çırpmaya başlar."

20. Ceren

"Ceren yavru geyik demek olup aynı zamanda kibar, sevecen, cömert ve her zaman kendinden öne başkalarını koyan, tam anlamıyla inanılmaz bir insandır."

21. Onur

"Onur iyi giyimli Türk erkeği demektir. İçki içilen bir çok mekanda kızlara sex on the beach ve diğer meyveli kokteylleri ısmarlarken görülebilirler."

22. Barış

"Mükemmelliğin özüdürler."

23. İlker

"Sevilesi ve arkadaş canlısı bir insan olması sebebiyle partinize davetli listesi hazırlarken aklınıza gelecek ilk kişidirler."

24. Pelin

"Görebileceğiniz en güzel kızlardan biridir, ona benzer biriyle asla karşılaşamazsınız. Akıllı ve ne yaptığının farkındadır. Herkes onunla tanışmak ve birlikte olmak ister."

25. Ayça

"Sert biriymiş gibi davranan ama özünde çok hassas biri olan, güzel ve kibar kız. Cömerttir, genelde insanlara hak ettiğinden daha fazlasını verir."

26. Ayla

"Ayla 'o' kızlardandır... Gülmemeniz gereken zamanlarda bile sizi güldüren, dans edemediğiniz halde sizi dans ettirebilen, dünyanın en utangaç insanı olsanız bile biraz çılgın olmanızı sağlayan... Kısacası insanların içindeki en iyiyi ortaya çıkartan 'o' kızlardan."

27. Çiğdem

"Sadece güzel ve akıllı kadınlar bu isme sahiptir. Her zaman olumludurlar ve ruhunuzun içine bakabilirler. Bilge ve derin bakışlarıyla... Çekici ve seçkin, en güvenilir arkadaşınızdırlar."

28. Serkan

"İltifat etmeden duramayan muhteşem erkek. Sizi muhteşem biriymişsiniz gibi hissettirirler. Bazı zamanlar sarhoş olabilirler ama her zaman sersem ve tatlıdırlar. Ayrıca sarhoşken şahane bir dansçı olurlar."

29. Ebru

"Bir Ebru ne kadar güzel olduğunun farkında olmayan bir insandır. Ebrular arkadaşlarını her şeyden çok sever ve bir sürü iyi arkadaşa sahiptirler."

30. Elif

"Gerçekten çok güzeldirler ama çok da utangaçtırlar. Çok iyi insanlardır ve başkalarını incitmekten nefret ederler."

31. Burak

"Karşı cinsten herkesin arzuladığı, çok, çok, çok seksi kişilerdir."

32. Eser

"Yeryüzüne bırakılmış en büyük gangsterlerdir."

33. Anıl

"Olgun, şüphesiz ki seksi, uyumlu erkek kişisi. Çoğu insan onun yeteneklerine ve bakımlı görünüşüne imrenir. Fark edilir bir egosu ve karakterinin işareti olan ayırt edici bir kokusu vardır."

34. Kerem

"Gelmiş geçmiş en cool erkek. Herkes tarafından sevilir ve tüm kadınlar arasında çok popülerdirler."

35. Sena

"Dünya üzerindeki en havalı, en sevimli, en akıllı kişi. Nazik kalbi ve çok iyi bir espri anlayışıyla çok güzellerdir. Bir sürü arkadaşı olan muhteşem insanlar olurlar. İyi tavsiyeleri ve yol göstericiliğiyle, yolunuzu bulmanıza yardım ederler. İsimlerinin anlamına benzer şekilde, bir ay gibi etraflarına ışık saçarlar."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
merve-turkoglu3

Merve yok bu galeriyi baştan yapın olmamış:(

kedicaniniyesin

Esin nerede mesela ?

mutemerrida

Nil niye yok yaaa üzüldüm şimdi ;((

Gizli Kullanıcı

zeynep olmaması üzdü

testmanyagi53

İstemsizce adımı aradım, ama yine yok :)

Başlıklar

GülşenSeksikadınlarweb
Görüş Bildir