Görüş Bildir
Haberler
Polis, '128 Milyar Dolar Nerede' Manisini Okuyan Davulcunun Peşinde

etiket Polis, '128 Milyar Dolar Nerede' Manisini Okuyan Davulcunun Peşinde

Kastamonu'da '128 milyar dolar nerede?' diye mani okuyan davulcuyu arayan güvenlik güçleri, davulcunun eşkaline benzetilen bir gence idari işlem başlattı. Polisin işlem başlattığı genç, davulcunun kendisi olmadığını, sadece sosyal medya hesabından videoyu paylaştığını belirtti.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Kastamonu’da geçtiğimiz gece bir davulcu, “Ramazan gelmiş şehrime, bölüşmeli hep birlikte, sormaktan hiç yorulmayız, 128 milyar dolar nerede?” diye mani okuyup davul çaldı.

CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin de davulcuyu sosyal medya hesabından paylaştı. 👇

Detaylar 👇

'Benziyorsun' denilerek işlem başlatıldı

'Benziyorsun' denilerek işlem başlatıldı

Sözcü'den İsmail Akduman'ın haberine göre, emniyet güçleri davulcuyu bulmak için çalışmalar başlattı.

Araştırma yapan polis, iddialara göre Emre Tiftik adlı genç hakkında, davulcuya benzediği gerekçesiyle 'sokağa çıkma kısıtlamasına uymamak ve gürültüden dolayı' idari işlem başlattı. Sosyal medya hesabından davulcunun videosunu paylaşan Tiftik, “Biraz önce emniyetten geldiler. Videodaki davulu benim çaldığımı -benzediğimi- iddia ederek hakkımda sokağa çıkma kısıtlamasına uymamak ve gürültüden dolayı idari işlem başlatıldığını söylediler. Davulcu ben değilim, 128 milyar dolar da davulun içinde değil. Peki nerede?” diye yazdı.

'Davulcunun kim olduğunu arayana kadar 128 milyar doları arasalar iyi olacak'

İçeriğin Devamı Aşağıda

Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin de yaşanan bu olaya tepki göstererek, “Ülkeyi getirdikleri hale bak. Gencecik çocukların peşine düşmüşler. Adalete ekmek, su kadar ihtiyacımız var. Davulcunun kim olduğunu arayana kadar 128 milyar doların nerede olduğunu arasalar daha iyi olacak” dedi.

Bunlar da ilginizi çekebilir 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
282
128
86
9
6
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Heisenberg

Davulcunun görevi insanları uyandırmak değil mi? Adam görevini yapıyor işte.

Pasif Kullanıcı

Amerika etrafını sarmış, Yunanistan dış işleri bakanı senin ülkende seni şikayet ediyor. Fransa Akdeniz'de cirit atmak için pusuda bekliyor. Sen davulcu kovala.

Pasif Kullanıcı

Ben bunu bir yerden hatırlıyorum ya... Hah, Nazi destekçisi olmayanları kovuşturmakla görevli SS polislerinin görev tanımı da benzer değil miydi? Sıkıyorsa H... Devamını Gör