Pizza Hazırla Hangi Powerpuff Girls Olduğunu Söyleyelim!

310PAYLAŞIM

Bakalım hangi Powerpuff Girls karakterisin?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. 👇

İnce
Çok ince
Standart
Kalın

4. 👇

Domates sos
Sos istemiyorum.

5. 👇

Mozzarella
Kaşar
Peynir istemiyorum.

6. 👇

Et
Sucuk, sosis, salam
Sebze
Üstüne malzeme istemiyorum.

7. 👇

Arkadaşlarımla
Ailemle
Sevgilimle
Kimseyle paylaşmam kendim yerim :)

Blossom!

Her şeyden önce sen lider karakterli bir insansın. Zekisin de. Çalışmayı da çok seviyorsun. Sevdiğin insanlar için her şeyi yaparsın. Dostların için yaşıyorsun dersek abartmış olmayız bizce. Ama birileri senin liderlik vasfını sarsacak bir şey yaparsa kavga etmekten kesinlikle çekinmezsin. Olayların çözümünde ve çözmeye giden yollarda çok güzel planlar yaparsın. Sinirini de kontrol etmekte üstüne yok. Dostlarına akıl hocalığı yapmayı da seviyorsun.

Bubbles!

Tatlı, sevecen ve şiddetten hoşlanmayan bir insansın. İnsanlar seni hayvanlara düşkünlüğünle tanır. Arkadaş grubunun birliği bozulmuyorsa bu senin yaptığın fedakarlıklar sayesinde. Arkadaşlarına çok bağlısın. Problemlerini şiddetle çözmek yerine konuşarak, iletişim kurarak çözeceğine inanıyorsun. Arkadaş ortamında sorunu olan arkadaşına ona olan sevginden dolayı kıyamadığından ne kadar kızgın olursan ol ilk yardımına koşacak bir insansın. Dışarıdan ne kadar sessiz görünsen de manevi olarak çok güçlü bir karaktersin.

Buttercup!

Genel olarak sakin görünsen de sinirlendiğinde gözün hiçbir şeyi görmüyor. Yemek yemeyi çok seviyorsun. Çok sevmek az bile kalır. Boğazına çok düşkünsün çok :) Plan yapmayı da pek sevmiyorsun. Doğaçlama yaşamak tam ama tam sana göre. Ama bazen düşünmeden yaptığın davranışlar yüzünden çok sevdiğin insanları kırabiliyorsun. Sonra deli gibi pişman oluyorsun ama iş işten geçmiş oluyor. Bizce sinirlendiğinde derin bir nefes alıp düşünmelisin ya da kimseyi kırmamak için bulunduğun ortamdan uzaklaşmayı deneyebilirsin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozge-ayten

Blossom

ece-ilayda-madenoglu

blossom lanlar +1

irmak-beyhan

Buttercup

Gizli Kullanıcı

Blossom! Her şeyden önce sen lider karakterli bir insansın. Zekisin de. Çalışmayı da çok seviyorsun. Sevdiğin insanlar için her şeyi yaparsın. Dostların için yaşıyorsun dersek abartmış olmayız bizce. Ama birileri senin liderlik vasfını sarsacak bir şey yaparsa kavga etmekten kesinlikle çekinmezsin. Olayların çözümünde ve çözmeye giden yollarda çok güzel planlar yaparsın. Sinirini de kontrol etmekte üstüne yok. Dostlarına akıl hocalığı yapmayı da seviyorsun.tamam da,kadın veya erkek olmak ne farketti?

spacewhore

buttercup bebek

Görüş Bildir