Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Piercing Takan Bir Kadınla Hiç Düşünmeden Beraber Olmanız İçin 13 Neden

 > 
9.2bPAYLAŞIM

Piercing ülkemizde çok yaygın bir beden süsleme sanatı değil. Ufak ufak yayılma çabaları var, işte geç olmadan okuyup feyz almanız için size piercing takan kadınlar ile ilgili önemli ipuçları.

1. Piercing takan kadınlar cesurdur, acıya dayanıklıdır.

Hani "izin vermezsen seni kimse üzemez" denir ya piercing takan kadınlar için bu çok doğrudur. Kolay kolay kimse üzemez onları, rahattırlar, acıya şerbetlidirler.

2. Piercing takan kadınının rengarenk bir hayatı vardır.

Bir gününüz diğerini tutmaz. Sürekli bir devinim ve macera içinde bulursunuz kendinizi. Kısacası aklınıza gelmeyen başınıza gelir. Hiç görmediğiniz yerler görür, hiç girmediğiniz ortamlara girersiniz.

3. Piercing takan kadınlar tutkuludur.

Bu kadınlar son derece tutkulu olurlar, bu tutkuları uğruna pek çok şeyi göze alacaklarını da ilave edelim. Ancak bu tutkuyu saplantıyla, takıntıyla karıştırmayın, gerektiğinde frenlemesini de gayet iyi bilirler.

4. Piercing takan kadınların sözlüğünde rutin kelimesi yoktur.

Bu kadınlarla birlikte olup da sıkılmanız olası değildir. Bunu yaparken de hiç zorlanmaz, çünkü bu zoraki yaptığı bir şey değil doğasından kaynaklanan bir şeydir.

5. Piercing takan kadınlar kararlıdır.

Bu kadınlar mesela asla bir ikizler burcu profili çizmez, arada kalmaz, kendi doğrularına, düşüncelerine, yargılarına güvenir ve atacağı adımı çekinmeden atar.

6. Piercing takan kadınlar kolay vazgeçmezler.

Hayallerinin peşinden koşmaktan, yapmak istedikleri bir şeyi yapmaktan kolay kolay vazgeçmezler. Bu hiç vazgeçmedikleri anlamına gelmez, ama bu vazgeçiş sadece onlar istedikleri için olur.

7. Piercing takan kadınlar ne istediğini bilen kadınlardır.

Bu kadınlar ne istediğini bilen, kendinden emin ve bu yolda gereken adımları çekinmeden atan kadınlardır. Hayalleri ile aralarındaki tek engel belki zaman olabilir, başka bir şey değil.

8. Piercing takan kadınlar asla bencil değildir.

Belki ilk bakışta, onları soğuk, bencil, düşüncesiz gibi sıfatlarla yargılayabilirsiniz ancak tanıdığınız zaman öyle olmadıklarını göreceksiniz. Hele ki bencillik asla onların özelliklerinden değildir.

9. Piercing takan kadınlar son derece sosyal kimselerdir.

Bunu zaten fark etmiş olmanız gerekiyor. Bu kadınlar geniş arkadaş çevresine sahip, sosyal kampanyalarda görev alan, okulun popüler kimselerindendir. Her gün sizi yeni biriyle tanıştırıyor olması sakın sizi şaşırtmasın.

10. Piercing takan kadınların size öğreteceği mutlaka bir şeyleri vardır.

Piercing takan kadınlardan öğreneceğiniz en az bir şey mutlaka vardır. Onların ilişkileri salt aşktan oluşan bir ilişki değil aynı zamanda bireyleri geliştiren bir tecrübedir de.

11. Piercing takan kadınlar eğlencelidir.

Belki, yukarıda yazanların hepsine takacak bir kulp bulabilirsiniz ama piercing takan bir kadının eğlenceli olmadığını söyleyemezsiniz. Bu vıcık vıcık, gevşek bir eğlence değil, daha ziyade keyifli zamanlardır.

12. Piercing takan kadınlar sağlam dost, korkutucu düşmandır.

Ne kadar içten, sağlam bir dost olduğunu hemen fark edersiniz de düşmanlığını Allah kimseye göstermesin. Çünkü uçlarda yaşayan bu kadınların dostluğu ne kadar güzelse düşmanlığı da o kadar ürkütücüdür.

13. Piercing takan kadınlar duygusaldır.

Başlarda dedik, piercing takan kadınları dış görünüşlerine göre yargılarsanız büyük hata edersiniz. Her ne kadar sağlam yapılı, dayanıklı, cesur kadınlar olsalar da bu kadınların son derece hassas ve duygusal bir yapıları vardır.

Bonus

Dikkat! Piercing takıyor diye her kadının bu özelliklere sahip olacağını zannetmeyin, yine de dikkatli olun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasanmutlu

bence bunu da ekleyin; "Piercing takan kadın salaktır." yahu bir insan niye orasına burasına metal sokar. diline orasına burasına niye metal takar. allah aşkına bunun demagojiden uzak biri anlatabilir mi. Bu sözlerin hepsi boş. yok cesurdur, yok duygusaldır. boş. bence salaktır... bitti. bunun mantığı nedir aga anlamış değilim...

duskapanisakini

Hepsine katılıyorum :D Tıpkım ben ^^

aziz.m.akyildiz

bu yazılar türkiye vers. kadınlar için de geçerli mi? bi de nerde yaşıo bu canlılar.d

erkan-aslan

heyşeyi anladımda diline takmak ne oluyor yaa...biri açıklasın

aziz.m.akyildiz

gerçekten bilmiyor musn?

erkan-aslan

bilmiyorum niye şaşırdın

aziz.m.akyildiz

terbiyesiz birşey boşver dostum.ben öğrendim bi işime yaramadı

erkan-aslan

ULAN AKŞAM AKŞAM KILLANDIRDIN İYİ CE MERAKLANDIM HA. SAKSAFON ÇALANLARA ATFETMİŞLER BAZI YERLERDE ERİNMEDİM ARŞTIRDIM. YALNIZ AGA BİR İNSAN KENDİNE NİYE BÖYLE HAKARET EDER Kİ YA İYİ ENSTRUMAN KULLANIRIM DİYE

feyk

cunku onlarin cevresinde entruman calmak tabu degil.

d~d

ne saçma bi içerik. insanları piercingi olanlar ve piercingi olmayanlar diye de ayırmadığınız kalmıştı bi. allahcım yareppicim. akıl fikir şunlara biraz.

Görüş Bildir