Görüş Bildir
Haberler
PFDK, Sergen Yalçın'a 3 Maç Ceza Verdi

PFDK, Sergen Yalçın'a 3 Maç Ceza Verdi

Enver K.
24.03.2015 - 17:12

PFDK, Sergen Yalçın'a 3 maç soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı verdi.

PFDK, Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın’a Ziraat Türkiye Kupası’nda Kayserispor ile oynadığı mücadelede maçın hakemine yönelik hareketi nedeniyle 3 maç ceza verdi.

İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA…

MEDICANA SİVASSPOR Kulübü’nün, 18.03.2015 tarihinde oynanan KAYSERİSPOR – MEDICANA SİVASSPOR Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin kupa kategorisinde misafir kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı 2.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada MEDICANA SİVASSPOR Kulübü idarecisi ALİ RIZA SERGEN YALÇIN Kurulumuza her ne kadar idareci olarak sevk edilmiş ise de Teknik Adamların Eğitimi Ve Sınıflandırılması Talimatı’nın 18/1.,2.,3. ve 5. Maddeleri gereği “teknik adam” görevi ifa ettiği dikkate alınarak müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle FDT’nin 41/1-c ve 35/4. maddesi uyarınca 3 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) karar verilmiştir”

Açık Mert Korkusuz

Kaynak: http://amkspor.sozcu.com.tr/2015/03/2...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Walter White

Adamlar maç boyu sahada gezip hakemlere söver, diğer teknik direktörlere söver ses çıkmaz. Sivassporlu'ya affetmeyin vurun Sergen'e.