Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Pavyonda Çalışsan Görevin Ne Olurdu?

 > -
Abone ol

Acaba pavyonda çalışsak oradaki işimiz ne olurdu? Bu soruyu uykusuz geceler boyu düşünüp durmak zorunda değilsiniz. Sizin için bunu cevabını bulabileceğiniz bir test hazırladık. Artık pavyondaki işinizi öğrenebileceksiniz.

1. Söyle bakalım kendini nasıl tanımlarsın?

Güçlü
Biraz Düz
İyi Kalpli
Şapşal
Çekici
Kurnaz

2. Neden pavyonda çalışıyorsun, başka iş mi yok?

Kırıcı sorular bunlar.
Mis gibi işime laf mı ediyorsun?
Nesi var işimin?
Güldürme beni.
Aşk insana neler yaptırır, bilir misin?
Sigortam yatıyor, fena iş değil.

3. Geçmişe dönsen neyi değiştirirdin?

Gençken daha çok para biriktirirdim.
Ben asla pişman olmam aslanım!
Neden değiştireyim ki?
Hiç ona aşık olmazdım.
Valla keşke kendi işimi kursaydım.
Aklıma gelmedi.

4. Kadere inanır mısın?

Kaderi döverim.
Kaderimi kendim yazarım.
Böyle şeylere inanmam ben.
Kader bile adam seçer.
Kadere hiç gücüm yetmiyor benim.
Yeterince paran varsa kaderi de satın alırsın.

5. Sana göre eğlence nedir?

Biri düşünce çok gülüyorum.
Paran varsa eğlence kolay.
Huzurla iki lokma yemek yemek.
Ben hiç eğlenmem ki...
Bayılırım dans etmeye.
İnsanlarla uğraşmayı seviyorum.

6. Son olarak hangi şarkı senin yüreğine dokunuyor?

Yıldız Tilbe - Delikanlım
Neşe Karaböcek - Artık Sevmeyeceğim
Fatih Ürek - Elalem Ne Derse Desin
Müslüm Gürses - Benim Meselem
Bergen - Ben acılar kadınıyım
Serdar Ortaç - Binlerce Dansöz var

Sen Pavyon İşletmecisisin!

Maşallah, sen kurnaz bir tilkisin! Koyduğun kuralların dışına çıkanın Allah yardımcısı olsun. Sende yürek yok taş var taş! Herkesi avucunda oynatırsın, istediğin insanı anında kandırırsın. Soğukkanlılığın ve insan sarraflığınla hem çalışanlarını hem de müşterilerini mükemmel idare edersin. Gazinocular kralı olursun böyle giderse.

Assolistsin!

Ah sen nasıl da yaralı bir ceylansın. O sahneye çıkıp en güzel şarkıları muhteşem sesinle söyleyip insanları eğlendiriyorsun. Fakat kimsenin bilmediği yaraların var. Oralarda olmaması gereken bir insansın. Saraylara layık asaletin var ama hayat acımasız, kader seni buralara getirmiş. Ortamdaki herkes seni görür görmez anlar. Sen oraların insanı değilsin.

Pavyonda garsonsun!

Valla senin bahtsız kaderin, ne diyelim. Ekmeğinin derdindesin ama sen de az cin değilsin. Ayrıca soliste çok aşıksın. O seni hiç fark etmiyor. Bazen ukala müşterilerin tabağına tükürmek geliyor içinden ama yapmıyorsun. İnşallah daha iyi bir iş bulup buraları bırakacaksın. Başka hayallerin var senin. Bir gün solisti Allah'ın emriyle isteyeceksin.

Pavyonun tuvaletçisisin!

Off bütün gıybetler sende. Kim kiminle birlikte, kim nereden gelmiş, hikayesi nedir, her şey senden sorulur. Ayrıca kimse anlamıyor ama bu pavyonda eve en çok parayla dönen sensin. Kolundaki bilezikleri nasıl yaptığını sanıyorlarsa artık. Herkes derdini sana anlatır. Sen hem kirli bir çıkın, hem de çok fenasın. Oradaki herkes giderken sen dönüyordun. Oranın en akıllısı sensin.

Kapıda korumasın!

Ay senin başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi. Bu işi bulana kadar gece bekçiliği mi yapmadın, inşaatlar da mı çalışmadın, komilik mi yapmadın...Çok zor günler yaşadın fakat hiç pes etmedin. Bu işi biraz da iri cüssen ve sert görüntün sayesinde buldun. Zorlanmıyor değilsin ama en belalı tiplerle sen uğraşıyorsun. Zaten kavgada seni devirecek kimse yok. İçeridekilerle de pek aran yok. Çok yumuşak yüzlüler. Sen olmasan üç günde burası birbirine girer.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
eren-ertugral1

kerhane sahibi olduk iyi mi

hossohbet-entelektuel-adam

onedio neden böyle bir içerik için bildirim alıyorum senden?

hossohbet-entelektuel-adam

hani taşak mı geçiyorsun benimle? Eğer öyleyse söyle de bilelim.

king_of_sparta

Assolistsin! Ah sen nasıl da yaralı bir ceylansın. O sahneye çıkıp en güzel şarkıları muhteşem sesinle söyleyip insanları eğlendiriyorsun. Fakat kimsenin bilmediği yaraların var. Oralarda olmaması gereken bir insansın. Saraylara layık asaletin var ama hayat acımasız, kader seni buralara getirmiş. Ortamdaki herkes seni görür görmez anlar. Sen oraların insanı değilsin.yalnız kader sorusunda niye hiç evet inanıyorum seçeneği yok?algılarla oynamayın!!😠

umit-beynel

Buraya bi garson gerekmiş o da ben oldum. :)

wellbutrin

tuvaletçi çıktım ya la hahahahahahah

Görüş Bildir