Görüş Bildir
Haberler
Otizmli Gencin Köpeğini Pitbull Zannederek Silahla Vurdu: 'Çocuğum Sürekli Atak Geçiriyor'

Otizmli Gencin Köpeğini Pitbull Zannederek Silahla Vurdu: 'Çocuğum Sürekli Atak Geçiriyor'

Üsküdar'da 16 yaşındaki otizmli genç Egemen Gümüş, Keş ve Maysa isimli köpeklerini gezdirmek için parka çıkardı. O esnada parkın yanından geçen kimliği belirsiz silahlı bir şahıs üzerine gelen boxer cinsi köpeği yasaklı cins pitbull zannederek silahla vurdu. Otizmli genç, caninin peşinden koşsada yakalayamadı. Şahsın kaçtığı anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Olay, geçtiğimiz günlerde Üsküdar Zeynep Kamil Mahallesi'nde sabahın erken saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 16 yaşındaki Otizmli genç Egemen Gümüş, Maysa ve Keş isimli Boxer cinsi köpeklerini evlerinin yakınındaki parkta yürüyüşe çıkardı. İddiaya göre o esnada parkın yanından geçen kimliği belirsiz eli silahlı bir kişi üzerine gelen boxser cinsi, Keş isimli köpeği yasaklı cins pitbull köpeği zannederek köpeğe kurşun yağdırdı. Köpek sahibi Egemen Gümüş, 'Dur, yapma abi' diye engel olmaya çalışsa da eli silahlı cani dinlemedi ve köpeği otizmli gencin gözünün önünde vurarak kaçtı. Egemen Gümüş ve diğer Maysa isimli köpek vuran şahsın peşinden koşsa da yakalayamadı. Silahlı şahsın kaçtığı anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay hakkında konuşan otizmli genç Egemen Gümüş, “Sabah saat 06.00 gibi evimizin önünde bulunan parka köpeklerimi çıkardım. Köpeklerim parkta bulunan sokak köpekleri ile oynuyordu. Ben bankta otururken, silah doldurma sesini duydum. Köpeğimin ağzına ateş açarak koşmaya başladı. Bende köpeğimi kanlar içinde görünce peşinden koşmaya başladım yetişemedim. Köpeğim orda öldü. Faili henüz bulunmadı. Bize bu dehşeti yaşatanın bulunmasını istiyorum. Allah kimseye böyle bir acı vermesin. Adalete güveniyorum” diye konuştu.

'Otizmli özel çocuğum sürekli atak geçiriyor' 🎥

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Ece anay

götune kına yaksin sebep olanlar! hani köpek taparlar diyenleri de bekliyoruz, varmı bı açıklamanız??!!!

Deniz Mani

Onlari soyliyenler bi avuc cocuk aslinda isleri gucleri olmadigndan burda bot hesaplarla yorumlari sisirip algi yaratiyorlar.

pepe le pew

a dan z ye , üstten alta kdar geriden zekanın nufusun % 98 ni kapladığı başka ülke yoktur

gül endam

Abi köpeği vurmak ne ya ülke cidden o kadar cahil ki psikopatlığa bağlamış