Onur Saylak 'Beach'lerden Denize Girebilmek İçin Para Ödenmesine İsyan Etti, Sosyal Medyadan Destek Yağdı!

6.9bPAYLAŞIM

Sahi denize girebilmek için neden para ödüyoruz ki? 🤔

Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan ve okul dönemi boyunca Ankara Devlet Tiyatroları’nda sahne alan Onur Saylak hem oyunculuğu, hem senaristliği hem de yönetmenliğiyle son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri…

Nasıl konuşulmasın ki? ODTÜ Fizik Bölümü ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde kısa bir süre eğitim aldıktan sonra tiyatro aşkı nedeniyle Bilkent Üniversitesi’ne giden Saylak, pek çok dizide yer aldı.

Sonbahar filmiyle hepimizin gönlüne taht kurduktan sonra Şahsiyet dizisinin yönetmenliğini yapan Onur Saylak, geçtiğimiz yıl yer aldığı Çarpışma ve Çukur dizileriyle de adından söz ettirdi.

Pek çok festivalden ödülle dönen Onur Saylak’ın on parmağında on marifet desek, eksik kalabilir.

İşte o Onur Saylak sosyal medyada muhalif tavırlarıyla ön plana çıkıyor... Denize girebilmek için 'beach'lere para verilmesine isyan ettiği paylaşımı hem destek hem de tepki gördü.

İşte o paylaşımlar...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dutdibi

yahu parasız oluncada anasını belliyo millet 1 ayda pislikten sahil görünmüyo..

kahraman-sezer

Paralı da var parasız da var. Her yer parasız olursa buraların bakımını yapmak beleşe çalıştıracak adam bulamazsın bunun da bir maliyeti var. Bok içinde yüzmek hastalanmak istemiyorsan paralı plaja gidersin bu kadar basit. Tartışmaya değmez bir konu.

yasiyahyabeyaz

6 numaraya cevabım; fakir ama senin gibi g.verenden daha elit insanlar var, sen kim köpeksin ki parayla ayırt edebileceğini düşünüyorsun. halka açık yaparsın kim pislikse oradaki insanlar da müdahale ediversin, kimse konuşmuyorsa o zaman hepsi öyledir. neymiş para önüne gelen girmesin diyeymiş s.....r tamamen ticari kardeşim, kimi salak yerine koyuyorsunuz.

Gizli Kullanıcı

en iyisi beş yıldızlı tatil. ederini dibine kadar hak eden bir tatil sistemi. özellikle çocuk varsa tadından yenmez. bastırırsın parayı en kral koyda en kral imkanlarla tatilini yaparsın ve hesaba vurduğunda basit bir pansiyonda yaptığın konaklamayala hemen hemen aynı paraya gelir. (plaj parası, öğle yemeği, aperatifler, içki, ulaşım vs. giderler toplamı) ohh dışarı çıkıp ağlak esanfla da muhattap olmazsın, her an kazıklancam tedirginliği yaşamazsın. sırf şu psikoloji için bile değer. mis misss

atakan-turkoglu1

Bak arkadaşım burada gereksiz 'duyar kasmanın' anlamı yok O parayı dedikleri gibi her önüne gelen girmesin pislik içinde yüzmeyelim diye veriyoruz Çünkü adamlar giriş ücretli olduğu için sırf temizlik yapsın diye eleman çalıştırıyor ve müşteri kaçmaması için sahilin temizliğini yapıp çöplerinide topluyor ayrıca şezlong havlu duş müzik gibi faktörlerde var Adı üstünde tatile gidiyorsun ve vereceğin üç kuruşun hesabını yapıp donla denize girenlerin içinde yüzmek ve pislik içindeki kumsalda uzanmak istiyorsan tercih senin

Görüş Bildir