Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Onların Yeri Ayrı! Kova Burcu Kadınına Aşık Olmak İçin Birbirinden Geçerli 13 Muhteşem Neden

607PAYLAŞIM

Eğer bugüne kadar bir Kova burcu kadını ile tanışmadıysanız çok şanssızsınız. Yok eğer hayatınızda bir Kova burcu kadını varsa, ne kadar şanslı olduğunuzu zaten biliyorsunuzdur...

1. Eğer bir karar verecekse duygusallığını bir kenara bırakıp mantığıyla hareket etmek, onun için olmazsa olmazdır. Sırf bu yüzden "Kalpsiz Kadın" diye nitelendirildiği bile olur zaman zaman.

2. Hayatta kimseye ihtiyaç duymadan güçlü olmak ise onların çok önceden öğrendiği bir yetenektir. Her şeyi kendi başlarına halletmeye bayılırlar.

3. Bir kere her şeyden önce Kova burcu kadınları, insanı etkileyen bir öz güvene sahiptir. Bu öz güven sayesinde üstlerinde taşıdıkları bambaşka bir havaları vardır.

4. Bir Kova burcu kadınının kafasına bir şey girdiyse geçmiş olsun. Hayatta onu elde etmeden bırakmaz; idealleri onun için her şeydir.

5. Evde oturup sakin bir hayat yaşamak isterseniz uyarlar ama dışarı çıkıp eğlenmek isterseniz de ondan iyisini bulamazsınız. Her an vıcır vıcır enerjiktirler; ortama neşe salarlar.

6. Evet aşık olmaları zordur ama aradıkları aşkı bulunca fena sahip çıkarlar. Belki de bu yüzden sadakat duyguları çok gelişmiştir.

7. Onunla birlikteyken bir değil birden fazla insanla birlikte gibi olursunuz çünkü birbirinden farklı birçok karakteri içlerinde barındırırlar. Her yeni gün, yeni bir sürprizle karşılaşırsanız şaşırmayın.

8. Soğukkanlı olmalarını seyretmek için onları doğada tek başına izlemeniz yeter. Konfor takıntıları olmadığı gibi böcekten, kertenkeleden kolay kolay korkup yardım istemezler.

9. Kolay kolay kıskançlık yüzünden kavga çıkartan tipler değildirler. Eğer kıskançlık sebebiyle bir tartışma yaşanıyorsa, ortada gerçekten mantığa aykırı bir şeyler var demektir.

10. Çok yönlü bakış açıları sebebiyle aynı anda birçok konuyu çözebilirler. Bu yüzden en küçük organizasyonlar bile hep onun elinden geçer.

11. Hayatınızda eğer bir Kova burcu kadını varsa kendinizi şanslı hissetmek için çok geçerli bir sebebiniz var demektir. Çünkü onlar, dokundukları hayatları mutlaka güzelleştirir.

12. Siz onları bir de anne olarak görün. Bir Kova burcu kadının içindeki anaçlık, yanardağın içindeki volkanlar kadar sıcaktır neredeyse.

13. Vakit kaybetmek ise hayatta en nefret ettikleri şeydir. Hayatı belirsizliklerden azade, net ve hızlı bir şekilde yaşamayı severler. Hem kendilerinin hem de başkasının vakit kaybetmesine hiç tahammülleri yoktur.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
moonandlight

yalan diyen kişi sanırım gerçek bir kovaya rastlamamış

ordekkac

GÜNE AÇAN ÇİÇEKLER GİBİYİZ YALANNNNN YALANNNN

Görüş Bildir