Görüş Bildir
Haberler
Öldürmeden Önce Darp da Etmiş... Emine Bulut Cinayetine İlişkin Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

Öldürmeden Önce Darp da Etmiş... Emine Bulut Cinayetine İlişkin Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

Ulaş
20.10.2019 - 16:44

Emine Bulut'un öldürülmeden önce eşi tarafından darp edilmesine ilişkin güvenlik kameralarına yansıyan yeni görüntüler ortaya çıktı. Dava dosyasına giren görüntülerde Varan, lokantanın önünde Bulut ile tartıştı, ardından tartakladı. Varan'a kızı engel olmaya çalışırken, çevredekilerin müdahale etmemesi dikkat çekti.

Pazartesi günü görülecek ikinci duruşma öncesi, olaya ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı.

Pazartesi günü görülecek ikinci duruşma öncesi, olaya ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı.

Dava dosyasına giren mobese görüntülerinde, Emine Bulut'un, eski eşi tarafından adım adım ölüme götürülmesi yer aldı. Görüntülerde Fedai Varan, takip ettiği Emine Bulut ile kızları F.B.V.'yi lokanta önünde durdurup, zorla içeriye soktu. 

Fedai Varan, kısa süre sonra dışarıya çıkarken, arkadan gelen Emine Bulut ile lokantanın önünde tartışmaya ve şiddet uygulamaya başladı.

Dakikalarca süren bu duruma çevredekilerin müdahale etmemesi ise dikkat çekti...

Görüntüler, pazartesi günü görülecek ikinci duruşma için dava dosyasında yerini aldı.

Görüntüler, pazartesi günü görülecek ikinci duruşma için dava dosyasında yerini aldı.

Dosyadaki görüntü çözümlemesinde olay şöyle anlatıldı:

'18 Ağustos günü saat 18.27 sıralarında Emine Bulut, kızı F.B.V. ile minibüs durakları önünde yürürken, Fedai Varan, 5 metre geride eski eşi ve kızını takip ediyor. Emine Bulut yolda durup, arkasına dönüyor ve Fedai Varan’a bir şeyler söylüyor. Fedai Varan, Emine Bulut’a yaklaşırken sol eli ile tişörtünün sol tarafında belinde takılı olan bıçağı kontrol ediyor. Fedai Varan, Emine Bulut'un yanına giderek bir şeyler konuşuyor. Yaklaşık 9 saniyelik konuşmadan sonra Emine Bulut, kızı ve Fedai Varan lokantaya giriyor. 1 dakika sonra Fedai Varan, tek başına çıkıyor. Emine Bulut ve kızı da dışarıya çıkıyor. Fedai Varan, Emine Bulut’un kolundan tutmaya çalışıyor, yanlarında bulunan F.B.V. babasına vuruyor. Fedai Varan, Emine Bulut’un sol kolunu tutuyor, eli ile yumruk vurmak suretiyle darbediyor. Darbettikten sonra Emine Bulut, iş yerine giriyor ve arkasından Fedai Varan giriyor. 40 saniye sonra Fedai Varan, lokantadan çıkarılıyor.'

Üç ay uzaklaştırma ve hapis cezası verilmiş.

Üç ay uzaklaştırma ve hapis cezası verilmiş.

Varan hakkında 2014 yılında Emine Bulut'a karşı 'hakaret' ve 'tehdit' suçları işlediği gerekçesiyle 3 ay süreyle eski eşinin yanına yaklaşmama cezası verildiği, ayrıca aynı yıl ve 2015 yılında nafaka hükümlerine uymadığı gerekçesiyle de 3 ay hapis cezasıyla cezalandırıldığı ortaya çıktı.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
afrotian

Emine Bulut'un katili sadece o şerefsiz değil orada sessiz kalan herkestir. Yok ailedir karışmayalım yok adam saldırır susalım, abi hangi çağdasınız? Gerçi k... Devamını Gör

preto saetre

Serbest bırakırsanız iki dünyada yakanız bir araya gelmesin. Sadece bu şerefsiz için demiyorum adamı,kadını,çocuğu,yaşlıyı,hayvanı kısacası her nefes alanın ... Devamını Gör

rcpbyrm

abi öyle insanlar var ki kocaya müdahale etsen kadın başlıyor ne karışıyorsun demeye ! polisi arasan polis de gelmiyor ! o yüzden bu işler kolay değil !