Öldürdüğü Hayvanlarla Çektirdiği Fotoğrafların Ardından Ölüm Tehditleri Alan Genç Kız

 > -

12 yaşındaki bu genç kız, sosyal medyada yayınladığı fotoğraflarla birçok insanın hedefi haline gelerek ölüm tehditleri aldı. Dailymail'in derlediği bu haberde, genç bir kızın vicdansızca öldürdüğü hayvanları ve bu hayvanlarla çektirdiği fotoğrafları göreceğiz.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

12 yaşındaki Aryanna Gourdin, Utah'ta yaşıyor ve egzotik hayvanları avlayarak, öldürdüğü hayvanlarla çektirdiği fotoğrafları Facebook hesabında yayınlıyor.

Güney Afrika'da avladığı hayvanlarla çektirdiği fotoğrafları yayınladıktan sonra birçok eleştiri ve ölüm tehdidi aldı.

Aryanna'nın babası Eli Gourdin ve Martineau tarafından çekilen bu fotoğraflar, Aryanna'nın sosyal medya hesabında çok fazla tartışmaya ve tepkiye neden oldu.

Aralarında ölü bir zürafa, zebra, antilop, Afrika antilobu, ayının da bulunduğu birçok hayvanı öldürdükten sonra, hayvanların kafalarını yukarı doğru kaldırarak ve gülümseyen pozlar vererek bu fotoğrafları çektirdi.

Avlanırken hem ok hem de tüfek kullanıyor.

Aryanna'nın bu gönderileri binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Bazıları Aryanna'yı göklere çıkartırken, bazıları da eleştirileri ile yerden yere vurdu. Genç kızı yücelten bu kişiler Aryanna'nın, öldürdüğü hayvanların etlerini Afrika'da bulunan yetimhanelere bağışladığını öne sürdüler.

Özellikle zürafa ile olan fotoğrafları, sosyal medyada fazlasıyla agresif tepkiler aldı.

"Umarım birileri de senin derini yüzer!"

"Bu kızı öldürmek istiyorum!"

"Bir iyilik yap ve birileri seni ortadan kaldırmadan evvel kendini öldür!"

Birçok kişi de genç kızın kalpsiz olduğunu ve hobi olarak değerlendirdiği bu eylemle kendini rezil ettiğini söyledi.

"Böyle aptal insanların hala var olduğunu bana hatırlattığın için teşekkürler. Lütfen bir sonraki sefere, BEYİN diye adlandırdığımız şeyi kullan!"

Aryanna'nın kurbanlarının arasında Kuzey Amerika'nın yerlileri olan ayılar ve geyikler de bulunuyor.

Aile, önümüzdeki günlerde basına açıklama yapmayı düşünüyor.

Martineau ise kendi internet sitesinde, kızı ve ailesini savunan yazılar yayınladı.

"Bir çocuğa karşı savrulan bu tehditlerin hepsi avlanmayı seçtiği için. Ailesini ve genç kızı tehdit eden herkes kızın babasıyla, benimle ve binlerce kişiyle karşı karşıya gelecek! Yemin ederim, tereddüt etmem!"

Bütün bu tepkilerden sonra ise, kızın ve ailesinin yapacağı savunma bekleniyor.

12 yaşındaki bu avcı kızın Facebook hesabını buradan inceleyebilirsiniz.

Onedio Yaşam'ı Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
silan-kardelen-dayan

zürafa nedir ya o zürafayı napacaksın 12 yaşında hayvan öldürmekten zevk alıyor böylemi çocukları büyütecez yazıklar olsun ya fotoğrafları görmekten içim acıdı

gecefeneriii

12 yaşında hayvanları öldürmesi değil onları sevmesi lazım. Ama kızda suç yok ailesi gerizekalıysa tabii.

denizzozturkk

Daha 12 yaşında ve bu kadar rahatça hayvan öldürebiliyorsa büyüyünce nasıl biri olur kim bilir. Ya benim yanımdan sokak hayvanı geçse üzülürüm kız resmen katliam yapmış. Yani ayı falan hakk kazandırmak olur belki(ben hakk kazandırmıyorum,demek istediğim kendisi hakk kazandırabilir yaptıklarına) da zürafa, antilop gibi hayvanlara bunu nasıl yapmış???? Nasıl bir açıklama yapacaklar çok merak ediyorum açıkçası.

s3ydaa

fotoğraflara bakarken içim acıdı be! nasıl vicdan var bu insanlarda :S neyin sporu neyin zevki. katliam yapıyolar resmen ya... bi insan hayvan katlemekten nasıl zevk alabilir aklım almıyo. çocuk yaşında o kadar vicdansızsan büyüdüğün zaman nasıl bi cani olucaksın ALLAH bilir...

babahakki

Amını sikim bunun.

Görüş Bildir