Oğlunun Odasındaki Kamerada "Büyük Büyük Annesinin Hayaletini" Çocuğu Sakinleştirirken Gördüğünü İddia Eden Anne

-

Bir anne, oğlunun odasında bulunan kamerada gördükleri karşısında hayatının şokunu yaşadı. Korkudan ne yapacağını bilemeyip, internet dünyasının tavsiyesini istedi. Detayları sizler için Mirror'dan derledik.

Kaynak: https://www.mirror.co.uk/news/weird-news...

29 yaşındaki anne Kerri Waterworth, oğlunun odasındaki kameraya baktığında 90 yaşındaki büyük büyük annesinin, çocuğun sırtını sıvazlayarak sakinleştirdiğini gördü.

İlk baktığında kameradakinin örümcek olduğunu düşündü ve 5 yaşındaki Ellis Gooch'un odasına koştu. Örümcek sandığı canlıyı yatağa sızmadan evvel kovalamak istiyordu. Ama odaya girip de hiçbir şey olmadığını fark edince şok oldu. Kerri, aşağı indikten sonra aynı görüntünün yeniden kamerada olduğunu iddia etti.

Oğlunun bacağını, karnını, başını sıvazlayan ve hayalet olduğunu iddia ettiği görüntüyü paylaştı. Otizmli Ellis, rutininin en ufak bir şekilde bozulmasıyla üzülüyor.

Ama Kerri, 3 Nisan'da gerçekleşen bu olayda oğlunun sakinleştiğini ve olumlu cevap verdiğini söyledi. Bu görüntülerin ise 2016 yılında 90 yaşında hayatını kaybetmeden önce küçük çocukla oldukça yakın olan Ellis'in büyük büyük annesi Elizabeth Peggy Gooch'un hayaleti olabileceğine inanıyor.

"Biraz korktum, biraz da merak ettim. Hayaletlere inanırım ama diğer hayalet videolarıyla ilgili her zaman şüphelerim olurdu. Kendim görünce daha çok inandım."

"İlk başta örümcek ağı veya örümcek olduğunu düşündüm. Örümceklerden nefret ettiğim için oğlumun odasına koştum. Yatağına gireceğini düşünerek panik oldum ama odaya girdiğimde hiçbir şey yoktu. Ellerimle duvarlara ve kameranın etrafına baktım. Ama yine hiçbir şey bulamadım. Yeniden aşağı indiğimde görüntü yeniden belirdi. Sanki oğluma dokunduğunda onu sakinleştiriyor gibiydi, oğlum da nazikçe tepki veriyordu. Hiç de mutsuz veya huzursuz görünmüyordu."

"Oğlum otizmli, bu nedenle rutini dışına asla çıkmaz. Herhangi bir değişiklik onu üzebilir ve bir seferde uzun bir uyku çekemez genelde."

"Ben kamerada görüntüleri gördükten yarım saat sonra uyandı. Büyük annem Peggy üç yıl önce hayatını kaybetti ve oğlumu sakinleştirmek için onun geldiğini hissettik. Çünkü oğlumu çok severdi. Ellis'in yaşadığı güçlükler onu hep endişelendirirdi. Bu nedenle onun, oğlumu rahatlatması bana mantıklı geliyor."

İki çocuk annesi Kerri, görüntüleri internette paylaşarak yardım ve tavsiye istediğinde olumlu yorumlar aldı.

"İnternette paylaştım ve çoğu, oğlumu yatıştıran ve sakinleştiren bir şey gördüğünü söyledi. Neredeyse herkes, rahatlatıcı ve samimi bir enerji aldığını söyledi. Bazıları korktu ve elbette birkaçı da bunun sadece toz olduğunu, hayalete inanmadığını söyledi. Ben eskiden bakım evinde çalışıyordum ve çalıştığım evde görülen hayaletlere dair hikayeler duyuyordum. Ama hiçbir zaman şahit olmadım."

Siz ne düşünüyorsunuz? Görüntüler gerçekten büyük annenin hayaleti mi, yoksa yalnızca toz mu? Yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bukiznedio

Böyle bir kamera görüntüm yok ama ben de vefat eden yakınlarımızın zaman zaman bizi ziyaret ettiğini düşünüyorum.Dedem vefat ettiğinde oğlum 6 aylıktı dedem son iki ayını tedavi için başka şehirde geçirdiğinden oğlumu dört aylıkken gördü en son.Ama deli düşkündü her gün görüntülü konuşurduk hep oğluöun videolarını izlerdi..Vefat etmeden önce ellerini bebekler gibi çırpmış kendi kendine gülmüş babanneme ben ... oldum demiş oğlumun ismini söyleyerek.10 dakika sonra vefat etmiş.. oğlum iki yaşına yaklaştı dedemi son gördüğünde dört aylıktı.Kızkardeşim ekran görümtüsüne dedemin fotosunu koymuş.Oğlum teyzesinin telefonunu eline alıp baktı ve dede ayy diye fotoğrafını sevdi.Dedemi hatırlaması mümkün değil ama dedemi tanıyordu.

Görüş Bildir