Görüş Bildir
Haberler
Ofiste Geçirdiğin Bir Güne Göre Ne Kadar Stresli Olduğunu Söylüyoruz!

Ofiste Geçirdiğin Bir Güne Göre Ne Kadar Stresli Olduğunu Söylüyoruz!

Hadi bize ofiste geçirdiğin bir gününü anlat!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Saat kaç gibi ofiste oluyorsun?

4. Ofise geldikten sonra ilk yapacağın iş ne oluyor?

5. Ofiste çalışırken en sık tükettiğin içecek hangisi?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Eee aç aç çalışılmaz. Öğle yemeklerinde ne tür seçimler yapıyorsun?

7. Ve son olarak, çıkış saatine daha 1 saat var ama sen çok sıkıldın bunaldın. Erkenden çıkar mısın?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

İnanılmaz daralmış durumdasın!

Vallahi için şişmiş senin. Fazlasıyla streslisin ama sadece o da değil; sen daralmışsın! O kadar daralmışsın ki böyle bütün kainat, Murphy, ne varsa hepsi, herkes sana karşı gibi. Kaçıp çook uzaklara gitmek istiyorsun ama işte sorumluluklar yüzünden kıpırdayamıyorsun da. Biraz gündemden ayrı düşsen rahatlayabilirsin aslında. Meditatif hobilerin var; onlara daha çok vakit ayırmaya çalış deriz!

Yüksek gerilim hattı gibisin!

Stres bu aralar senin göbek adın olmuş!  Her şeye yetişip hepsiyle başa çıkabilmek adına kendini yiyorsun. Adeta stres topu olmuşsun, kendi kendini yoğuruyorsun. Durup bir nefes alıp azıcık dinlenmeye, kendini dinlemeye ve sakince düşünmeye ihtiyacın var. Zaten yeterince tez canlısın; işlerini bir şekilde koyarsın yoluna. Sana acil biraz meditasyon öğrenmeni de tavsiye edebiliriz. Yazık, vallahi hasta olacaksın :)

Kabul et, 'biraz' streslisin!

Zaman zaman stresli biri olduğunun sen de farkındasın; ama yeri geldiğinde bu strese dur diyerek kendini rahatlatmanın yollarını da bulabiliyorsun. Bir miktar stres iyidir zaten, insanı motive eder; tıpkı sende olduğu gibi. Tabii ki de şu hayat karmaşası içinde, özellikle de sorumluluk bilinci taşıdığın durumlarda strese giriyorsun ama asla hayatını zindana çevirecek kadar değil. Tutturabildiğin dengeye özendik!

Pamuk gibisin!

Sen nasıl böyle kaldın bilmiyoruz ama hayatı gelişine yaşayan, zorlukları olgunluk ve sükunetle karşılayabilen birisin. Sende stres yaratacak, seni mutsuz edecek şeylere kapıların kapalı. Hele de senin dışında gelişen ve kontrolün dahilinde olmayan şeyler için kendini hayatta da yok yere paralamazsın. Anı yaşamak önemli, öncesi ya da sonrası için gerilmenin anlamı ne değil mi? Vallahi mis. Kafaya bak, pırıl pırıl :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
103
44
27
23
12
8
7
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Gizem Yenikler

Pamuk gibisin!

gulsah artuoglu

İnanılmaz daralmış durumdasın! Vallahi için şişmiş senin. Fazlasıyla streslisin ama sadece o da değil; sen daralmışsın! O kadar daralmışsın ki böyle bütün k... Devamını Gör

Mrt Özn

Pamuk gibisin!