Görüş Bildir

Nuh Köklü Cinayetinde İkinci Bir Bıçaklı Esnaf Daha Varmış

Haberler
> Nuh Köklü Cinayetinde İkinci Bir Bıçaklı Esnaf Daha Varmış

Kartopu tartışması sonucu gazeteci Nuh Köklü'nün öldürülmesi soruşturmasında önemli bir gelişme yaşandı. Köklü'nün öldürüldüğü olayda ikinci bir bıçaklı esnafın daha olduğu ortaya çıktı.

Radikal.com.tr'den İsmail Saymaz'ın haberine göre gazeteci Nuh Köklü’nün öldürülmesine ilişkin soruşturmada, bir bıçaklı esnafın daha olay yerinde olduğu ve cinayete yardım ettiği ileri sürüldü.

Saldırgan Serkan Azizoğlu’nun yere düştüğü sırada aynı sokakta kuaför olduğu öğrenilen ve elinde bıçak olduğu görülen N.C.’nin Köklü’nün bir arkadaşına müdahale ettiği ve Azizoğlu’nun bıçakla vurmasına fırsat yarattığı iddia edildi.

Gazeteci Nuh Köklü’nün öldürülmesine ilişkin soruşturmada, olay yerinde ikinci bir bıçaklı esnafın daha olduğu ortaya çıktı.

Köklü’nün bıçaklanarak öldürüldüğü ana ilişkin görüntülerde, aynı sokakta kadın kuaförü olarak çalışan N.C.’nın de elinde bıçakla yaklaştığı görülüyor.

ğlıyor” diyor.

Bu arada, Köklü’yü öldüren Serkan Azizoğlu’nun elinde bıçak olduğu halde dışarıda olduğu ve bir çöp konteynırının arkasındaki Köklü’nün arkadaşlarından Emrah Elhan’ı tehdit ettiği anlaşılıyor.

Tam bu esnada Köklü, Azizoğlu’na tekme atarak, elindeki bıçağın yere düşmesini sağlamaya çalışıyor.

Köklü’nün darbesiyle Azizoğlu yere düşerken, Elhan da hem bıçağa hem de saldırgana yelteniyor.

Elinde bıçak olan ikinci esnaf N.C. de tam bu esnada Elhan’ı sırtından tutup fırlatarak, Azizoğlu’na müdahale etmesine engel oluyor.

Aynı anda Azizoğlu bıçağını Köklü’ye saplıyor.

Avukat Tamer Doğan, ikinci esnafın varlığı ile birlikte olayın seyrinin değiştiğini ve bilinçli bir cinayete dönüştüğünü savunuyor.

Doğan, “İkinci esnaf, yere düşen bıçağı Serkan Azizoğlu’nun almasını sa

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Ne denir ki ?..