Nihat Hatipoğlu 'Enstrümanların Çoğalmasını' Kıyamet Alameti Olarak Yorumlayınca Ünlülerden Büyük Tepki Geldi

4.5bPAYLAŞIM

Sizce enstrümanların çoğalması, şarkılar söylenmesi, müzik yapılması kıyamet alameti midir?

Her Ramazan'da ekranlarda görmeye alışkın olduğumuz Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, bu yıl da birbirinden acayip soruları yanıtlamaya devam ediyor.

Ancak bu yıl pandemi olduğu için programlarını çevrimiçi gerçekleştiriyor.

Her zamanki gibi gelen garip sorularla da gündem oluyor pek tabii.

Ya da yaptığı ilginç açıklamalarla...

Geçtiğimiz gün 'kıyamet alametlerinden' bahseden Nihat Hatipoğlu, enstrümanların çoğalmasını da alametlerden biri olarak sıralayınca...

Olanlar oldu!

İşte o anlar:

İlk tepki Işın Karaca'dan geldi! Hikayesinde paylaştığı bu yazı yüzünden de linç edildi...

İlk tepki Işın Karaca'dan geldi! Hikayesinde paylaştığı bu yazı yüzünden de linç edildi...
İlk tepki Işın Karaca'dan geldi! Hikayesinde paylaştığı bu yazı yüzünden de linç edildi...

Sonrasında da şöyle bir açıklama yaptı Işın Karaca:

Hemen ardından bir tepki de Yeşim Salkım'dan geldi.

''Dün Nihat Hatipoğlu’nun programında, müzik aletleri, bizim mesleğimizle alakalı şarkıcılıkla alakalı ileri geri birtakım konuşmalar geçmiş. İlahi okumak da bir müziktir, müzik türüdür. O da mı günah o zaman? Yani onda da sesinizle çıkartıyorsunuz." diyerek tepki gösterdi Yeşim Salkım.

Peki, siz bu açıklamalara ne diyorsunuz?

Aşağıda tartışalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tarik-burak-barin

ya kardeşim cep telefonundan bahsediyor. herkes yanında çalgı taşıyacak diye yorumlanmış zamanında akıllı telefonu nasıl anlatsın..

mermi53

Bu sanatçıların yaptıkları aynen şudur: Adamın biri hırsızlık yapıyor ben bu suçtur diyorum. Hırsız da diyor ki millet tecavüz işliyor adam öldürüyor biz napmışız sanki ? demesi gibi birşeydir. Bir yanlış var diye diğer yanlışları kimse inkar etmiyor ki ? Aşağıda bazı götler de çıkmış dini kullanarak para kazanıyon demişler adama. Ulan kansız köpekler götü boklu bir sanatçı çıkıp 1 saatte dünyanın parasını alıyor şu adam dini anlatıyor diye para kazanınca mı gözünüze batıyor kansız köpekler. Adamın ilmi ve bilgisi ona para kazandırıyor dini kullanmıyor ? Bu sitenin ve ülkenin solcuları kadar düşük iq lu insanları dünyanın hiç bir yerinde bulamazsın NET !

mermi53

Abi ne kadar sığ insanlar şu sanatla ilgisi olmayan sığırlar. Adam diyorki enstrumanların çoğalması kıyamet alametidir. Kalkmış çocuk tecavüzü vs vs. varken enstruman mı ? diyor. Ya gerizekalımısın sanatçıyım diye ışın karaca ve yeşim salkım. Enstruman alamet dedi diye diğer sizin saydıklarınıza adam güzel şeyler mi diyor ? Yani bu nasıl bir mantık anlamak mümkün değil.

hedefsizkitle

yaa konudan bağımsız ama Yeşim Salkım resmen herbokolog. Kadın bi konu çıksa da yorum yapsam diye resmen pusuda bekliyor.

beyzaledger

resim, heykel, müzik hepsine karşısınız aq. tiksindim iyice hepinizden

Görüş Bildir