Netflix Kullanıcılarını Kendine Hayran Bırakan The Society'nin 2. Sezonu ile İlgili Bilmeniz Gerekenler

-

Şu sıralar en çok izlenen dizilerden bir tanesi de the Society, henüz ilk sezonu yayınlanan dizinin yeni bölümlerini herkes büyük bir merakla bekliyor. Biz de sizler için Seventeen'den 2. sezonu hakkında bilgileri bir araya getirdik.

Kaynak: https://www.seventeen.com/celebrity/movi...

Sizlere daha önce uzun uzun Society'den bahsetmiştik. 👇🏻

Alternatif Bir Evrene Hazır Olun! Netflix'in Yeni Gençlik Dizisi The Society'e Başlamanız İçin 13 Neden - onedio.com
Alternatif Bir Evrene Hazır Olun! Netflix'in Yeni Gençlik Dizisi The Society'e Başlamanız İçin 13 Neden - onedio.com

Peki merakla beklediğimiz 2. sezon ne ile ilgili olacak?

Yeni sezonda, New Ham'in yaşayanları daha çok görecek gibiyiz. Yaşadıkları yerin kopyasında olan gençlerin gizemi çözmeye çalışması ve kendi aralarında yaşadıkları liderlik problemi arasında gidip geleceğiz. 

Dizinin yaratıcısı olan Christopher Keyser bu konuda "Yeni bir liderin altında New Ham, çok stabil bir yönetim olmayacak çünkü üç liderleri var. Birlikte mi hareket edecekler yoksa birbirlerini ortadan kaldırmaya mı çalışacaklar göreceğiz. Kendi yiyeceklerini üretmeye başlamak zorundalar. Yiyecek, tarım demek ve bu da belirsizlik. Başarılı olup olmayacaklarını göreceğiz. Henüz onları ne gibi hastalıklar ya da sakatlıklar bekliyor karar vermedik. Ama topluluğun üzerinde yaratılabilecek bütün baskıyı yaratacağız.__" diyor.

Sezon sonunda Campbell, seçimleri yanılttıkları konusunda yalan söyleyip, Allie ve Will'e bütün halkı düşman etmişti.

Oyuncuların söylediğine göre, yeni sezonda Campbell'in yalanlarına inanmayan insanlar da olacakmış. Grizz'i oynayan Jack Mulhem, kendi karakteri için şunları söylüyor: "Neler olduğu konusunda anlatılanlara hemen inanacağını düşünmüyorum."

Peki 2. sezon çekiliyor mu?

Netflix henüz The Society'nin 2. sezonu ile ekranlara dönüp dönmeyeceği ile ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Keyser'a göre her dizi başta 1 sezon olarak anlaşıyor ve daha sonra izleyicilerin tepkisine göre yeni sezon çekimleri yapılıyor.

İkinci sezon ne zaman yayınlanacak?

Tekrar söyleyelim, 2. sezon henüz oyanlanmadı fakat izleyicilerin beğenisini göz önünde bulundurursak çekileceğini düşünüyoruz. Netflix'in takvimine göre ise The Society devam ederse, 2020'nin Mayıs ayında yayınlanacak.

Gelelim en güzel soruya, yeni sezonun ana fikri ne olacak?

Henüz kesin olmamakla birlikte, 1. sezonun sonuna bakarsak, yeni sezonda akıllarımızda kalan birçok soru cevaplanacak gibi duruyor. Allie ve Will'in üzerindeki suçlamaların kalkacağını düşünüyoruz ama aynı gücü tekrar kazanamayabilirler. Aralarında çıkacak birçok anlaşmazlıktan sonra, tarım olayını da çözmelerini bekliyoruz. İlk sezon Elle'in yaşadıklarına hepimizin içi acıdı, açıkçası Campbell'dan nasıl kurtulacağını merak ediyoruz. Bir de Sam ve Grizz birleşebilir mi lütfenn? ❤️

Yeni sezonda hangi karakterler olacak?

1. sezonda hayatta kalan herkesin yeni sezonda da olacağını düşünüyoruz, Eden bebek de dahil.

Şimdilik yeni sezonla ilgili bildiklerimiz bu kadar...

Umarız gençlerin ebeveynleri de yeni sezona dahil olurlar... Sizin yeni sezonla ilgili teorileriniz var mı? Bizimle yorumlarda buluşmayı unutmayın...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nazilk

Bu dizi sayesinde tarım ve tıp a mecburi bir ilgim arttı. düşündürücü ve çok keyifli umarım 2. sezon gelir.

socialworker

Konu ilginç gelmişti aslında ama 3. bölüme kadar anca izleyebildim. Bayık bir dizi, konu sakız gibi uzuyor, ergen muhabbetleri var çoğunlukla

Görüş Bildir