Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Nefret Ettiğimiz 6 Ergen Kız Tipi

17PAYLAŞIM

Erkek Kardeşim'ci Kızlar

Bu tip kızlar, erkek kardeşleri yanı kankaları (kardeş olarak tanımlarlar) olmadan yaşayamazlar. Çoğu zaman etrafında 2-3 erkek dolanır. Sürekli erkek gibi davranırlar, hayattan soğuturlar.

Selfie Güzeliyimm'ci Kızlar

Sürekli Facebook, Twitter, İnstagram gibi hesaplarından selfie paylaşan kızlardır. Çoğunlukla yüzlerinde 2 kilo makyaj olur ve bu resimleri, Ev haliii :3 yada, Selfiiee <3 gibi şeyler yazarak paylaşırlar

Popülerim Gibi Çek'ci Kızlar

Bu kızlar popüler olmak için yapmadıklarını bırakmazlar. Önüne gelen bünün herkesi ekleyip, fotoğraflarını hile ile beğendirip, çoğu fotoğrafına efekt ekliyen kızlardır, çoğunlukla 15-16 yaş aralığındadırlar.

Emo Kızlar

Saçlarına, "Tavus kuşu kuyruğu" Muamelesi yapan kızlardır. Saçlarını ve kendilerini tuhaf şekillere sokarlar. Çoğunlukla gözlerinde kaşına kadar uzanan göz kalemi olur, Taylor Momsen'cesine makyaj yaparlar

Erkek Gibi Davranan Kızlar

Bu kızlar, sürekli küfür edip, erkek gibi davranan kızlardır. Nerede kavga, kötü iş olsa oraya giderler. Aslında çoğu pısırık kızlardır. Egolarını tatmin etmek için böyle davranırlar

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pazartesi-gunleri

bende biraz erkek gibi davranıyorum ama bu yüzden çok arkadaşım var ama pısırık değilim. erkek gibi davranmaya çalışan ama pısırık kızlar genelde övünen kız adı veriliyo.

proffesional-goner

İnsanların kişilikleri neden sizi bu kadar ilgilendiriyor?

Görüş Bildir