Ne Kadar Tehlikeli Bir İnsansın?

737PAYLAŞIM

Sen de herkes gibi tehlikelisin!

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. Söyle bakalım, tartışma ve kavgalarda hangi ünlü gibisin?

Seren Serengil
Gülben Ergen
Nihat Doğan
Demet Akalın

4. Peki haksızlığa uğradığında aklından ilk geçen şey bunlardan hangisi olur?

Haksızlık yapanın üstüne atlamak.
Onların burnundan getirmek için yeni planlar düşünmek.
Hiçbir şey yapmadan oradan ayrılmak.

5. Diyelim ki, ömrünün sonuna kadar herkesin aklından geçen düşünceleri bileceksin ama 3 ay içerisinde öleceksin. Seçer misin?

6. Peki seni bunlardan hangisi daha çok sinirlendirir?

Sevgilimin en yakın arkadaşıyla çok samimi olması.
En yakın arkadaşımın benim arkamdan işler çevirmesi.
Olmadık bir şekilde haksızlığa uğramak.

7. Peki fiziksel olarak güçlü olan bir insanın her şekilde baskınlık kurabileceğine inanır mısın?

8. Ve son olarak, daha önce bilerek başkasına fiziksel ya da ruhen zarar verdiğin oldu mu?

Senin kadar tehlikelisini görmedik!

Sen çok tehlikeli bir insansın. Senden gerçek anlamda korkulur.  O kadar güçlü bir sezgi gücüne sahipsin ki kimsenin seni kullanmasına asla izin vermezsin. Anında fark edersin ve bunu o kişilere ödetirsin. Yani anlayacağın onların burnundan fitil fitil getirirsin. Aynı zamanda sende biraz sinsilik var gibi. Sevmediğin bir insan olduğu zaman hiç acımazsın valla. Gerçekten o kişiye yazık. Senden ne çeker biliyor musun? Biliyorsun tabii.  Sevdiğin insanları kıskandığın zaman da çok tehlikeli oluyorsun. Gözlerin öyle bir dönüyor ki bazen ne yapacağını kestiremiyorsun. O yüzden çok ama çok tehlikelisin!

Zaman zaman tehlikeli olabiliyorsun!

Sen yeri geldiği zaman tehlikeli bir insana dönüşebiliyorsun. Örneğin seni sinirlendirdiklerinde gerçekten ne yapacağın belli olmuyor. Karşıdaki insanı resmen hayattan bezdiriyorsun. O an kafanda türlü türlü planlar geliştirip onu uygulamaya koyulursun. Dışarıya karşı inanılmaz tatlı ve sevimli görünsen bile eğer canını birisi yaktıysa ona bunu ödetene kadar oyununu sürdürürsün. En tehlikeli yanın da bu zaten.. O yüzden seninle anlaşamayanın vay haline!

Ya sen nasıl tehlikeli olasın ki?

Sen o kadar masum ve içinde kötülük olmayan bir insansın ki senden zarar gelmez. Başına her ne gelirse gelsin her zaman olumlu düşünür mutlaka çözüm yaratırsın. Seni kızdıran insanlara karşı bile yumuşak kalpliliğin ile karşılık verirsin. Senin yapın bu. O kadar düşüncelisin ki kimsenin kalbini kırmak istemiyorsun. Bu da tüm insanların seni sevmesine neden oluyor. O yüzden sen o kadar tehlikesiz bir insansın ki ekmeğini elinden alsalar direkt verecek cinstensin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yazarvedoktorolmayolunda

Senin kadar tehlikelisini görmedik!

sertan-bedir

Senin kadar tehlikelisini görmedik!

veysel-dicle

Sen çok tehlikeli bir insansın. Senden gerçek anlamda korkulur. O kadar güçlü bir sezgi gücüne sahipsin ki kimsenin seni kullanmasına asla izin vermezsin. Anında fark edersin ve bunu o kişilere ödetirsin. Yani anlayacağın onların burnundan fitil fitil getirirsin. Aynı zamanda sende biraz sinsilik var gibi. Sevmediğin bir insan olduğu zaman hiç acımazsın valla. Gerçekten o kişiye yazık. Senden ne çeker biliyor musun? Biliyorsun tabii. Sevdiğin insanları kıskandığın zaman da çok tehlikeli oluyorsun. Gözlerin öyle bir dönüyor ki bazen ne yapacağını kestiremiyorsun. O yüzden çok ama çok tehlikelisin!

nazli-askin

Zaman zaman tehlikeli olabiliyorsun! Sen yeri geldiği zaman tehlikeli bir insana dönüşebiliyorsun. Örneğin seni sinirlendirdiklerinde gerçekten ne yapacağın belli olmuyor. Karşıdaki insanı resmen hayattan bezdiriyorsun. O an kafanda türlü türlü planlar geliştirip onu uygulamaya koyulursun. Dışarıya karşı inanılmaz tatlı ve sevimli görünsen bile eğer canını birisi yaktıysa ona bunu ödetene kadar oyununu sürdürürsün. En tehlikeli yanın da bu zaten.. O yüzden seninle anlaşamayanın vay haline!

ordekkac

Sevgilimin en yakın arkadaşıla çok samimi olması doğal bir şey değil mi?

Görüş Bildir