Ne Kadar Özgünsün?

241PAYLAŞIM

Verdiğin cevaplara göre ne kadar özgün olduğunu söylüyoruz!

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Arkadaşlarına buluşacaksın. Söz verdin ama şu an hiç gidesin yok. Ne yaparsın?

Hava çok kötü ya çıkmasak mı?
Yaa arkadaşlar benim üstümde bir kırgınlık var. Çıkarsak kesin hasta olacağım. Ertelesek mi?
Ne kadar gidesim olmasa da giderim. Söz vermişim sonuçta.

4. Marka takıntını puanlar mısın bizim için?

En az
En çok

5. Arkadaşlarınla felekten bir gece planladın. Tesadüf bu ya! Sevgilin, "Çok kötüyüm yanıma gelir misin?" dedi. Ne yaparsın?

Sevgilime çok hasta olduğumu ama isterse yine de gelebileceğimi söylerim.
Arkadaşlarım mı onlar kim? GELİYORUM AŞKIM!
Arkadaşlarıma evde sıkıntı çıktığını, acil eve gitmem gerektiğini söyleyip sevgilimin yanına giderim.

6. Dışarı çıkmadan önce hazırlanmak için evde ne kadar oyalanırsın?

Evden çıkmam çok uzun sürüyor ya :/
Genelde çok fazla oyalanmam.
Hiç oyalanmam, olduğum gibi çıkarım.

7. Peki vücudunun herhangi bir yerinde dövme var mı?

Evet, dövmeleri çok severim.
Yok ama yaptırmayı düşünüyorum.
Hayır yok.

8. Son olarak, insanlar seni tanımadan önce senin hakkında ne düşünmüş?

Soğuk olduğumu düşünmüşler.
Gereksiz biri olduğumu düşünmüşler.
Sıkıcı biri olduğumu düşünmüşler.
Beni çok beğenmişler.
Çok tatlı olduğumu düşünmüşler.
Bilmem.

Google'a özgün yazınca senin adın soyadın çıkıyor!

Sana bir şey diyelim mi? Git bence kendini Türk Patent Enstitüsü'nden onaylattır. Evet evet özgünsün. Ne yaparsan yap, doğru düzgün olamıyorsun sen. Hep bi farklılık, hep bi değişiklik. Kafan yamuk çalışıyor. Hep dümdüz biri olmak istedin, ama yapacak bi şey yok, sen busun: %100 özgünsün. Hatta annen ve baban yıllar yılı söz konusu sen olunca "millet deliye hasret, biz de akıllıya" deyip durur; ama şimdi hem onlar hem de sen "iyi ki böyleyim" diyorsun. Bizce de bu halin süper, seninle bi muhabbet edilir var ya, üfff :)

Kimseye göstermene gerek yok: Özgünsün!

Şimdi senin özgünlüğün biraz farklı biliyor musun? Her tarafta "ben özgünüm" diyerek yırtınıp gezenlerden değilsin sen. Seni bilen bilir, dışarıya yansıtmazsın enteresanlığını. Hem öyle deyince mi özgün olunuyormuş; sana göre kavramların içi dolu olacak arkadaş. Bi yandan da özgün olacağım diye de kendini iyice deli gibi yapmaya hiç mi hiç gerek yok, değil mi sayın gizli enteresan :)

Düz insansın!

Ya bi şey söyleyeceğiz, gerçekten ama gerçekten insanlar neden bu kadar kastırıyor, anlamak mümkün değil! "Ben özgünüm" diye ortalarda fink atanların alayı birbirinin aynı aslında, sen bunu görüyorsun; ama bir şey demiyorsun. Üşeniyorsun çünkü, kim uğraşacak şimdi. Bi şey daha diyelim mi: Sen şimdi okumaktan üşendin, biz de yazmaktan. Burada bitsin ne dersin he düz insan kardeş :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dolunay0xp

Kimseye göstermene gerek yok: Özgünsün! Şimdi senin özgünlüğün biraz farklı biliyor musun? Her tarafta "ben özgünüm" diyerek yırtınıp gezenlerden değilsin sen. Seni bilen bilir, dışarıya yansıtmazsın enteresanlığını. Hem öyle deyince mi özgün olunuyormuş; sana göre kavramların içi dolu olacak arkadaş. Bi yandan da özgün olacağım diye de kendini iyice deli gibi yapmaya hiç mi hiç gerek yok, değil mi sayın gizli enteresan :) onedio hayatimi arastirip gelmis sanirim :d

meryem-aksut

Şimdi senin özgünlüğün biraz farklı biliyor musun? Her tarafta "ben özgünüm" diyerek yırtınıp gezenlerden değilsin sen. Seni bilen bilir, dışarıya yansıtmazsın enteresanlığını. Hem öyle deyince mi özgün olunuyormuş; sana göre kavramların içi dolu olacak arkadaş. Bi yandan da özgün olacağım diye de kendini iyice deli gibi yapmaya hiç mi hiç gerek yok, değil mi sayın gizli enteresan :)

oznuur-akca

Düz insansın!

murat-snl

Geröekten tutturuyor bu testler------ Sana bir şey diyelim mi? Git bence kendini Türk Patent Enstitüsü'nden onaylattır. Evet evet özgünsün. Ne yaparsan yap, doğru düzgün olamıyorsun sen. Hep bi farklılık, hep bi değişiklik. Kafan yamuk çalışıyor. Hep dümdüz biri olmak istedin, ama yapacak bi şey yok, sen busun: %100 özgünsün. Hatta annen ve baban yıllar yılı söz konusu sen olunca "millet deliye hasret, biz de akıllıya" deyip durur; ama şimdi hem onlar hem de sen "iyi ki böyleyim" diyorsun. Bizce de bu halin süper, seninle bi muhabbet edilir var ya, üfff :)

panik-anne

EE NOLDU ŞİMDİ..

Görüş Bildir