Görüş Bildir
Haberler
Ne Kadar Kuruntulu Bir İnsansın?

etiket Ne Kadar Kuruntulu Bir İnsansın?

Bakalım sen de boşu boşuna kuruntu yapanlardan mısın?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Evden çıkmadan önce yapacağın son şey nedir?

4. Lütfen boşluğu doldurur musun? Aslında insanlar doğasında ........dır/dir/dur.

5. Şahsi bilgilerini paylaştığın sosyal medya siteleri için ne düşünüyorsun?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Telefonunda şifre var mı?

7. Sence güvenlik kameraları çok gerekli bir alet mi?

8. Son olarak, balık hafıza bile olabilirsin, ama yapmayı asla unutmayacağın şey nedir?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Delilik seviyesinde kuruntulu bir insansın!

Sen o kadar kuruntulu bir insansın ki kimseye güvenmezsin. Ee neden güvenesin ki? Sen de haklısın yani bu devirde güvenilecek kimse yok. Ama senin durumun çok daha başka be! Sen o kadar göze batan bir insansın ki etrafındakiler seni bildiğin çekemiyor. Bundan dolayı sürekli senin arkandan işler çevirdiklerini fark ediyorsun. Bu durum seni içten içe üzse de karşı tarafa bunu göstermeden güçlü adımlarla ilerliyorsun. He sana böyle yapan kişilere karşı da gardını alıyorsun. Çünkü senin ayağını kaydırmaya çalışan bu kişilerin ne yapacağı hiç belli olmaz. Bu kişileri geçtik bir de en yakınlarından aldığın darbeler var. Senin hiç beklemediğin bir anda sırtından vurup hançeri dayamışlar resmen. E böyle olunca senin insanlara hatta anana babana bile güvenmemen çok çok normal bir durum.

Bazı noktalarda kuruntucu bir insan oluyorsun!

Sen zaman zaman etrafındaki insanları samimi bulmuyorsun ve bundan dolayı da şüpheci yaklaşıyorsun. Ama senin en şüpheci yaklaştığın durumlar genelde ilk defa tanıştığın insanlar üzerine oluyor. Yeni tanıştığın insanlara karşı her zaman soğuk ve mesafeli davranırsın. Hiçbir zaman içindeki iyi niyeti karşı tarafa göstermiyorsun. Çünkü ilk önce senin şüpheciliğinin süzgecinden geçmesi gerekiyor. Bakalım, gerçekten samimi mi yoksa tehlikeli bir insan mı? Ona karar verdikten sonra içndeki seni gösteriyorsun ve yaklaşıyorsun. Onun dışında vallahi gözlerinle karşındaki insanı yiyorsun. Tabii bunun en büyük etkisi zamanında almış olduğun darbelerden kaynaklanıyor. Artık kimin ne halt yiyebileceğini, kime güvenmeyeceğini az çok biliyorsun. O yüzden artık tedbirli davranıyorsun. Gerçekten sağlam bu noktada sağlam bir arkadaş çevresi edinmeyi başarıyorsun. Müthişsin!

Valla senden rahatını görmedik!

Valla senden rahatını görmedik!

Sen hiç ama hiç kuruntulu bir insan değilsin. Dünya yansa umrunda değil yani. Çünkü sende biraz delilik var valla. Eğlencenin dibine vuran, yeri geldiğinde mantıkla hareket edebilen deli dolu bir insansın. Senin hakkında kim ne düşünüyor veya ne söylüyor umrunda olmaz. Sen kendi hayatına bakarsın. Yok başkası ne düşünüyor diye kendini yiyip bitirmiyorsun. Hele hiç kuruntucu yaklaşmazsın. Ne gerek var değil mi? Hem kuruntu yaparak kendini neden yıpratasın ki? Keşke hepimiz senin gibi olabilsek. Kimseden şüphe etmeden, içindeki sıcaklığınla insanları karşılayan müthiş bir insansın. Bu yüzden etrafındaki insanlar seninle vakit geçirmekten keyif alıyorlar. Çünkü anı yaşamayı çok iyi biliyorsun. Öncesi veya ya da sonrası umrunda bile değil. Bu huyundan hiç ama hiç vazgeçme. Bizden söylemesi. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
224
82
50
37
11
10
8
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Orhan Ulusoy

Delilik seviyesinde kuruntulu bir insansın! Belki de deliyim!

Yaren Ermiş

Delilik seviyesinde kuruntulu bir insansın!

Nurhan Acar

delilik seviyesinde kuruntulu ! bence sen abartıyorsun onedio