Ne Kadar Çatlaksın?

-

Ne kadar çatlak biri olduğunu düşündün mü hiç? Düşünmediysen bile bu testle düşünmeye başlayacaksın!

Haydi vakit kaybetmeden çöz ve öğren sonucunu!

1. Haydi başlayalım. Metroya girdin tabelada yeni metronun 1 dakika içinde istasyona ulaşacağı yazıyor. Hızlı adımlarla yetişmeye çalışırken merdivenlerin solunda duran insanlar yüzünden metroyu kaçıracak gibisin. Bu durumda nasıl bir tepkin ne olurdu?

Sol tarafta duran insanları iterek öne geçmeye çalışıp metroya yetişirim.
Sesli bir şekilde sol tarafta duranları uyarır, kenara çekilmelerini sağlarım.
Homurdanırım ama insanlarla ters düşmemek için çok da sesimi çıkarmam.
Kaçarsa kaçsın metro. 3 dakika sonra yenisi geliyor zaten.

2. Yıldız Tilbe'nin bu soruya verdiği cevaba ne kadar hak verdiğini 1'den 4'e kadar puanla! ( 1 en az hak veriyorum, 4 en çok hak veriyorum şeklinde)

3. Bu çarklardan kaç tanesi dönüyor?

4. Yılbaşında kime hediye almayı düşünüyorsun?

Çocuklara
Anneme/Babama
Sevgilime/Eşime
Arkadaşlarıma
Hiçbirine

5. Pekii hangi hediyeyi almayı düşünüyorsun?

Çiçek
Çikolata
Parfüm
Mücevher
Elbise
Hiçbiri

6. Hangi çatlak karakterle kanka olmak isterdin?

Mr.Bean
Jack Sparrow
Jigsaw
Eric Cartman

7. Günümüzde yapay zekalarla konuşma fırsatımız oluyor akıllı telefonlarınızda bu imkanlar mevcut. Peki sen bu yapay zekayla konuşmayı ne kadar süreyle sürdürebiliyorsun?

8. Geldik son soruya. Kafandaki çatlaklık tanımı aşağıdakilerden hangisine daha yakın?

Uç, aşırı, uçuk.
Davranışı bozuk olan, deli.
Alışılmışa, kurala aykırı olan.
Olağan ya da doğal olmayan.

Sen dünyanın en çatlak insanısın!

Verdiğin cevaplara göre sen bu dünyaya gelmiş en çatlak insansın! Tam anlamıyla bir çatlaksın. Deli dolu, yaşamayı bilen, hayattan zevk alan bir yapın var. Nasıl mutlu olunacağını çok iyi biliyorsun. Bazen ''ne kadar çatlak bir insan bu?'' tepkisi alsan da sana bir şey söyleyeyim; maalesef sen delisin, çatlaksın, sıyırmışsın ama sana bir sır olsun; iyi insanların çoğu öyledir. :) Dünyayı rengarenk yapan gerçek bir çeşitsin! Çılgınlığın ötesisin!

Çatlaklık senin kanında var!

Verdiğin cevaplara göre çatlaklık senin kanında var! Yani çatlaklık senin sonradan edindiğin değil doğuştan kazandığın bir yetenek. Dünyanın en çatlak insanı değilsin belki, ama çatlaklık senin içine işlemiş. Buna şaşırdığını sanmıyoruz çünkü hem sen hem de çevren bunun farkındasınız :) Çatlaklık senin genlerine işlemiş. Eğlenmeyi ve hayattan zevk almayı biliyorsun. Mutluluğu da bu şekilde buluyorsun. Bizce hiç bozma sen böyle çok güzelsin :)

Kararında çatlaksın!

Sen her şeyi kararında olan bir insan olarak tabii ki çatlaklık konusunda da tam kararındasın. Sen kusursuz bir denge kurmuşsun kendine. Aşırılıklardan kaçıyor, kendi halinde takılıyorsun. Kimseye bir yanlışın yok, senin olayın kendinle. İçinde kopan fırtınaları saymazsak oldukça da normal sayılırsın. Sen oldukça zeki ve de kontrollü birisin. Hayattan zevk almasını bilen ama kontrolü de asla kaybetmeyen bir yapın var.  Bu da senin mutluluğunun sebebi. En önemlisi de bu zaten :)

Çatlak olmakla uzaktan yakından alakan yok!

Senin kanında bir gram bile çatlaklık yok. Yani senin çatlak olmakla uzaktan alakan yok. Herkesin yarı deli olduğu bu dünyada nasıl normal kalabildin, inanılır şey değil. Sen neredeyse yaşayan mucizesin, bu devirde normal insanı kim kaybetti de biz bulduk hayret ettik. Lütfen kendinin kıymetini bil. Yani hiç. Tabii bu testte çatlak çıkmaman senin de bir gün çatlak olmayacağın anlamına gelmiyor. Bir bakmışsın çıldırmısın, çatlağın teki olup çıkmışsın. Tabii bu o kadar mühim değil, önemi olan senin mutlu olman :)

A post shared by @onediocomtest on

😎😎

A post shared by Onedio Goygoy (@goygoyonedio) on
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
irem-bostanci1

Sen dünyanın en çatlak insanısın! Sen dünyanın en çatlak insanısın! Verdiğin cevaplara göre sen bu dünyaya gelmiş en çatlak insansın! Tam anlamıyla bir çatlaksın. Deli dolu, yaşamayı bilen, hayattan zevk alan bir yapın var. Nasıl mutlu olunacağını çok iyi biliyorsun. Bazen ''ne kadar çatlak bir insan bu?'' tepkisi alsan da sana bir şey söyleyeyim; maalesef sen delisin, çatlaksın, sıyırmışsın ama sana bir sır olsun; iyi insanların çoğu öyledir. :) Dünyayı rengarenk yapan gerçek bir çeşitsin! Çılgınlığın ötesisin!

kunefeeeee

Çatlak olmakla uzaktan yakından alakan yok! Çatlak olmakla uzaktan yakından alakan yok! Senin kanında bir gram bile çatlaklık yok. Yani senin çatlak olmakla uzaktan alakan yok. Herkesin yarı deli olduğu bu dünyada nasıl normal kalabildin, inanılır şey değil. Sen neredeyse yaşayan mucizesin, bu devirde normal insanı kim kaybetti de biz bulduk hayret ettik. Lütfen kendinin kıymetini bil. Yani hiç. Tabii bu testte çatlak çıkmaman senin de bir gün çatlak olmayacağın anlamına gelmiyor. Bir bakmışsın çıldırmısın, çatlağın teki olup çıkmışsın. Tabii bu o kadar mühim değil, önemi olan senin mutlu olman :)

elif-izmir-ibis

Çatlaklık senin kanında var! Çatlaklık senin kanında var! Verdiğin cevaplara göre çatlaklık senin kanında var! Yani çatlaklık senin sonradan edindiğin değil doğuştan kazandığın bir yetenek. Dünyanın en çatlak insanı değilsin belki, ama çatlaklık senin içine işlemiş. Buna şaşırdığını sanmıyoruz çünkü hem sen hem de çevren bunun farkındasınız :) Çatlaklık senin genlerine işlemiş. Eğlenmeyi ve hayattan zevk almayı biliyorsun. Mutluluğu da bu şekilde buluyorsun. Bizce hiç bozma sen böyle çok güzelsin :)

kandes22

Sen dünyanın en çatlak insanısın! Sen dünyanın en çatlak insanısın! Verdiğin cevaplara göre sen bu dünyaya gelmiş en çatlak insansın! Tam anlamıyla bir çatlaksın. Deli dolu, yaşamayı bilen, hayattan zevk alan bir yapın var. Nasıl mutlu olunacağını çok iyi biliyorsun. Bazen ''ne kadar çatlak bir insan bu?'' tepkisi alsan da sana bir şey söyleyeyim; maalesef sen delisin, çatlaksın, sıyırmışsın ama sana bir sır olsun; iyi insanların çoğu öyledir. :) Dünyayı rengarenk yapan gerçek bir çeşitsin! Çılgınlığın ötesisin! sd d.:a D

aden-secil-ak

Senin kanında bir gram bile çatlaklık yok. Yani senin çatlak olmakla uzaktan alakan yok. Herkesin yarı deli olduğu bu dünyada nasıl normal kalabildin, inanılır şey değil. Sen neredeyse yaşayan mucizesin, bu devirde normal insanı kim kaybetti de biz bulduk hayret ettik. Lütfen kendinin kıymetini bil. Yani hiç. Tabii bu testte çatlak çıkmaman senin de bir gün çatlak olmayacağın anlamına gelmiyor. Bir bakmışsın çıldırmısın, çatlağın teki olup çıkmışsın. Tabii bu o kadar mühim değil, önemi olan senin mutlu olman :)

Başlıklar

Rengarenk
Görüş Bildir