Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Nargile Olsan Seni Hangi Ünlü Üflerdi?

-

Nargile evet, bildiğimiz nargile olsan seni hangi ünlü üflerdi?

1. Hangi nargile çeşidini seçersin?

2. Bu konuda ne düşünüyorsun?

Ağlıyorum şu an.
Gerçekten üzücü.
Olabilir bence değişik ve yaratıcı olmuş.
Ben de yapacağım düğünümde.

3. Peki bu görsel hakkında ne düşünüyorsun?

Bunu cidden mi soruyorsun?
Fresh gözüküyor.
Sıcaklar birden bastırdı.
Ben de yapacağım.

4. Hangi nargile çeşidini merak ettin?

Bahreyin elması
Sarımsak (Suriye)
Yılan Derisi (İran)
Hiçbiri

5. Közü nasıl istersin?

Yak bizi başkan.
Yeni köz alabilir miyiz?
Başkan seri köz!
Afedersiniz nargile beyin közü bitti, yenileyebilir misiniz?

6. Nargileyi kiminle içersin?

Sevgilimle
Kankamla
Ailemle
Köpeğimle

7. Nargilene su yerine ne koyarsın?

Rakı
Meyve suyu
Süt
İce tea

8. Nargileyi haftada ne kadar içersin?

Her gün içerim
2 günde bir içerim
Haftada 4 - 5 tane içerim
Hiç içmem

9. Nargileyi nerede içmeyi seversin?

Denizde
Düğünde
Piknikte
Kafede

10. Tömbekinin ne olduğunu biliyor musun?

Evet biliyorum
Hayır bilmiyorum
Bilmek zorunda mıyım?
Duydum sanki.

Erzin Soylu!

Sen nargile olsan seni üfleyecek en nargileci Erzin Soyluyu seçtik. Sen ne nargileci çıktın bize göre. Mekan mekan gezip nargile içersin ve Erzin ile beraber takılırsınız. Seni bir nargile dumanı gibi üfleyecektir. Nargile olsan hep en değişiklerini seçerdin. Sensiz nargile ortamı dahi olmaz. Bir nargile içilecekse mutlaka sen olursun o ortamda. Seni Erzin Soylu sen nargile olsan kesin üflerdi.

Alişan!

Sen nargile olsan seni üfleyecek ünlü kişi Alişan. Seni nargile dumanı gibi üfleyecek ve doğaya salacak. Sana seri köz getircilerden Alişan denk geldi. Ünlü ve nargileci tayfamızdan olan Alişan yakın zamanda bir evlilik yaptı ve baba olacağını ilan etti.

Burak Özçivit!

Sen nargile olsan seni üfleyecek ünlü nargileci Burak Özçivit! Seni nargile dumanı olarak üfleyecek. Yakışıklı nargilecilerden Burak Öçivit muhtemelen meyveli nargilelerden daha çok hoşlanıyor gibi duruyor. Burak Özçivit seni nargile gibi içecek.

Berdan Mardini!

Seni nargile dumanı olarak üfleyecek ünlü, Berdan Mardini! Berdan Mardini seni nargile dumanı gibi üfleyip, salacak. Genellikle Cappuchinolu nargile sevecek gibi duruyor senin gibi. Berdan Mardini ile kafe kafe gezip nargile içeceğiniz bir arkadaşlığınız da olabilir. Siz iyi bir nargile ikilisi olacaksınız.

Arda Turan!

Seni üfleyecek ünlü, nargileci Arda Turan'ı seçtik. Seni elmalı nargile gibi üfleyecek. O nargile senin bu nargile benim gezeceksiniz. Seri köz için sabırsızlığınızla tanınacaksınız. Arda ve sen nargile ortamlarının en arananı olacaksınız.

Nusret!

Seni nargile dumanı olarak üfleyecek ünlü Nusret. Nusret gibi tuz döke döke gezip nargile nargile dolaşacaksınız. Nusret seni kavunlu nargileyle içecek. Kavunlu nargile ve anason hayranı Nusret ile nargile içeceksin.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tolga-tugci

Herkese Merhaba Şehrinizdeki Nargile Mekanlarını Bulabilmeniz İçin Eşsiz Bir Nargile Mekanı Rehberi Açıldı. Web sitemizi inceleyin Nargile üstadı Sedat Türkmenli Nargilekolik24 Tecrübesinin Yorumladığı Cafeleri Ziyaret edin. Pişman olmayın

Gizli Kullanıcı

Alişan! Sen nargile olsan seni üfleyecek ünlü kişi Alişan. Seni nargile dumanı gibi üfleyecek ve doğaya salacak. Sana seri köz getircilerden Alişan denk geldi. Ünlü ve nargileci tayfamızdan olan Alişan yakın zamanda bir evlilik yaptı ve baba olacağını ilan etti.

sueda-nalan-asilli

berdan mardini

oswaldc..

Seri düzgün test hazırla editör!

Gizli Kullanıcı

Müslüm Gürses.

Görüş Bildir