Nadir Bulunan 10 Kadın Tipi

-

Kadınlar hakkında klişeleşmiş şeyler söylenir. Saatlerce hazırlanamazlar, alışverişe gittiler mi en az 3 saat sürer, vb. Bu klişeleşmiş davranışları göz önüne alarak nadir bulunan 10 kadın tipini derledik.

1. Anti-aging ürünü kullanıp memnun kalan kadın

Milyar dolarlık piyasası olmasına, her kadının tuvalet masasının üzerinde 45 farklı ürünü bulunmasına karşın anti-aging ürünü kullanan kadınlar, bütün bunların bir kandırmaca olduğu ve bu ürünlerin hiçbir işe yaramadığı konusunda hemfikirdir. Bu ürünlerden memnun kalanlar ise haliyle nadir bulunan kadınlardandır.

2. Denediği ilk kıyafeti alan kadın

Diyelim ki kadınımız bir kazak alacak, 100 kişilik bir jüri, kadının ilk denediği kazağın mükemmel olduğunu, başka hiçbir kazağın vücuduna böylesine mükemmel oturamayacağını söylese bile kadın o kazağın üstüne en az 10 kazak daha dener ve ilk kazağı alır. Bu durumda denediği ilk kıyafeti alan kadın çölde su, kutupta güneş gibidir.

3. Çalışma masasının üstünde su bulunmayan kadın

Gün boyu hiç aklına gelip de içmese bile, psikolojik olarak her kadının çalışma masasının üzerinde bir bardak, bir şişe suyu daima hazırdır. Böyle bir yola başvurmayan kadınlara ise çok sık rastlamak mümkün değildir.

4. '15 dakikada oradayım' deyip gerçekten 15 dakikada orada olan kadın

Normalde böyle bir şeyin olabilmesi için kadının zaten orada olması gerekir. Ama eğer bir yerden çıkıp sizin bulunduğunuz yere geliyorsa ve verdiği süreyi doğru tahmin etmişse bu kadının da nadir olduğunu söylemek de bir sakınca yok.

5. Restoranda menüye sadık kalan kadın

Olması gereken:

-Sezar salata var mı?

-evet

-tamam ben ondan alayım, yanında da ayran

Olan:

-Sezar salata var mı?

-evet

-Tamam ben ondan alayım ama göbek yerine kıvırcık marul olsun, sosu kıtır ekmeklere gelecek şekilde dökmeyin, hatta sos hiç koymayın onun yerine biraz ballı hardal sos koyun, hatta sosu yanında getirin ben koyayım, zeytinyağı kullanmayın dokunuyor, ayçiçek yağı olsun, havuç ya hiç koymayın, illaki koyacağız diyorsanız da çok ince doğrayın... hatta rendeleyin siz. Bir de domates olmasın onun yerine zeytin, turşu ve semizotu koyun... Teşekkürler.

6. Eli-ayağı üşümeyen kadın

Serinin en nadide parçası zira biyolojik bir olgu olduğu için kadınların da yapacağı bir şey yok. Ama üşümeyeni elmas gibi.

7. Kıyafet alırken gardırobunu şöyle bir gözünün önüne getirmeyen kadın

Bir kadın asla tek başına bir anlam ifade eden kıyafetler almazlar. Önce bütün gardırobu itinayla gözden geçir, alacağı kıyafetin hangi giysileriyle kombinlenebileceğini ölçüp biçer, bütün bu kriterlere uyan kıyafeti deneme aşamasına geçerler. Bir kadın yoktur ki beğendiği bir şeyi neyle giyebileceğini düşünmeden alsın. Alırsa nadir oluyor işte.

8. Sevgilisine küçük sürprizler yapan kadın

Genel olarak bir erkek davranışıdır sevgiliye küçük sürprizler yapmak. Bu konuda kadınların çok başarılı olduğunu söylemek çok da doğru olmaz. Böyle bir sevgiliniz, eşiniz varsa kıymetini bilin, nadide bir kadına sahipsiniz.

9. '10 Dakikaya çıkarız' deyip 10 dakikaya çıkan kadın

İşte gerçek mucize bu!

10. Aldığı hediye ile sevgilisini/eşini şaşırtabilen kadın

Kadınlar hediye alırken sürprize odaklı değildir ve aldıkları hediyenin işe yaramasını isterler. Kör atış yapmazlar asla bu yüzdendir ki bir hediye almadan önce ince eleyip sık dokurlar, karşılarındakini şaşırtmak yerine onların uzun süre severek kullanacakları bir şey almaya yönelirler. Hal böyle olunca işin pek de sürprizi kalmaz. Bunu becerebilen kadınlar listemizde kendine yer buluyor.

Bonus - İltifattan etkilenmeyen kadın

-bugün çok güzelsin
-öyledir de bak ne diyeceğim...

-senin gibi akıllı, güzel bir kız daha tanımadım inan
-tanırsın ya ne olacak bir sürü var benim gibi

-makyaj yapmana hiç gerek yok bence, makyaj senin güzelliğini perdeliyor
-nasıl ama, rimelim iyi değil mi? yeni aldım mak faktar.

böyle kadınlardır bunlar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
michael-wazowski

Genelde yalnız kalırlar. Acı.

insankurgusu

oğlum çoğu benim lan ben kadın değil miyim

guzelyakup

gadın ney lan?

fatma.toksoy.3

bunlardan rahatsız olanlar bunların on da birini bulamasınlar inaşallaaahhhh :))))

remziye28

mak faktar....anadoluda bu kadınlar bi sürü var.....

Başlıklar

kadınlar
Görüş Bildir