Mutsuz Bir İlişki mi Yaşıyorsunuz? Tek Taraflı Bir Aşk Yaşadığınızı Gösteren 13 Acı Gerçek!

-
Abone ol

Aşık olduğumuz zamanlarda gözlerimiz resmen kör olur. Karşımızdaki insanın bize olan her davranışı gözümüze bir güzel gözükür. Fakat biraz zaman geçtikten sonra mutlu olmadığımızı ve bazı şeylerin tek taraflı olduğunu fark ederiz. İşte o an geçmişte yaşanılan her durumu analiz etmeye başlarız. Ve sonra fark ederiz ki, aslında ilişki sadece bizim çabamızla yürüyormuş.

1. Bir ilişkiye başlamak için duygularını sadece sen açığa vurup çabalıyorsan,

Aslında karşı tarafın da sana karşı olan ilgisinin farkındasın fakat hiçbir şey yapmıyor. İlk mesajı sen atıyorsun, ilk defa sen arıyorsun veya ilk buluşmanın olmasını sen istiyorsun. İlk başlarda bunu fark etmesek de sonraları fazla bir çaba gösterdiğinin farkına varıyorsun.

2. Gün içerisinde sadece sen onu merak ediyor ve sesini duymak için arıyorsan,

Tabii ki öyle sürekli zart zart aramaktan veya mesaj atmaktan bahsetmiyoruz. Fakat gün içerisinde seni hiç merak etmemesi kendini biraz değersiz hissettirmiyor değil.

3. Sürekli yoğun olduğunu söyleyip sana vakit ayırmıyorsa,

Senin de yoğun olduğun zamanlar vardır. Ama ona vakit ayırmak için zaman yaratırsın. Fakat o bunu yapmaz. Çünkü onun için daha önemli olan başka işleri vardır.

4. Senin zor durumunda değil de sadece iyi olduğun zamanlarda yanındaysa,

Çok üzgün olduğun, kendini kötü hissettiğin zamanlarda karşı tarafın yanında olmasını beklersin. En azından güzel bir söz söyleyerek kendini iyi hissetmek istersin. Ama o bu durumu çok önemsemez. Anlamaya bile çalışmaz.

5. Seni arkadaş ortamıyla tanıştırmayıp, sürekli onlarla birlikte vakit geçiriyorsa,

İlişki boyunca seni hiç arkadaşlarıyla tanıştırmaması sence de biraz tuhaf değil mi? Sonuçta onun bulunduğu ortamı, yakın olduğu arkadaşlarını tanımak istersin. Fakat o bunu gereksiz görür. Seninle ayrı onlarla ayrı vakit geçirmek ister.

6. Birlikte geçirdiğiniz zamanlarda sürekli telefonla uğraşıyorsa,

Buluştuğunuz zamanlarda sen bir şeyler paylaşmak istiyorsun, sadece seninle ilgilensin istiyorsun fakat karşı taraf sürekli telefonda birileriyle konuşur.

7. Onu görebilmek için sürekli sen buluşma teklifinde bulunuyorsan,

cdn-st1.ofpof.com

Onu görmek istersin, birlikte vakit geçirmek istersin ama karşı taraftan aynı isteği göremezsin. Çünkü sen söylemeden buluşmak istemez.

8. Boş olduğu vakitlerde bile seninle ilgilenmeyip kendine farklı planlar ayarlıyorsa,

Yoğun temposunda seninle ilgilenmemesini anlarsın. Fakat boş olduğu vakitlerde de seninle ilgilenmek istemiyorsa bu büyük bir sıkıntıdır.

9. Aranız bozuk olduğunda ilk adımı sürekli sen atıyorsan,

cdn-st1.ofpof.com

Hep kendini haklı görüyordur ve karşı taraftan bir hamle bekler...

10. Senin fikirlerini küçümsemeye çalışıyorsa,

Söylediğin fikirlerin önemsiz olduğunu üstü kapalı bir şekilde ifade ediyordur. Sen ilk zamanlar anlamasan bile zaman geçtikçe aslında senin düşüncelerine değer vermediğini fark ediyorsundur.

11. Her tartışmada kendini haklı çıkartmak amacıyla sürekli eski bir konuyu gündeme getiriyorsa,

Haksız olduğu bir tartışmada kendini haklı çıkartmak için geçmişe dönük bir konu açıyordur. Ve bir şekilde sen haksız oluyorsundur.

12. Tartışmalarda ses tonunu yükseltip, hakaretlerde bulunuyorsa,

Saygının olmadığı bir yerde sevgi pek bir işe yaramaz değil mi? O yüzden size bunu yapmalarına izin vermeyin. Çünkü sen çok değerli bir insansın. Ve kimse sana hakaret edip, ses tonunu yükseltemez.

13. Ve son olarak, seni sadece cinsel ilişkide olduğunuz zaman mutlu ediyorsa,

Üzgünüz ama tek taraflı bir ilişki yaşıyor olabilirsiniz...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bilinemeyen

buna da şükür, tarafsız ilişki yaşayanlar var.

gzm-ynklr

Acı gerçekler

Görüş Bildir