Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Mutlu Günler Sana Ne Kadar Uzak?

54PAYLAŞIM

Sorduğumuz sorulara verdiğin cevaplar aramızda kalacak...

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Ne kadar kıskanç bir insansın? Bizim için puanla!

4. Ne kadar dürüst bir insansın? Bizim için puanla!

5. Ne kadar sadık bir insansın? Bizim için puanla!

6. Kendini ne kadar lider olarak görüyorsun? Bizim için puanla!

7. Ne kadar yalancı bir insansın? Bizim için puanla!

8. Son olarak kendini bir ilişkiye ne kadar hazır hissediyorsun? Bizim için puanla!

Mutluluk yakın, hem de çok yakın!

Sen de her yalnız gibi aşkı arıyorsun, sevgiyi hissetmek istiyorsun, güzelliklerle dolmak istiyorsun. Zor günlerinde yanında olacak, seninle gülecek, seninle ağlayacak o kişiyi kafanda kurgulayıp duruyorsun. Lakin bilmelisin ki, ihtiyacın olan sevgi hayallerinden kopmuş gelmiş, dibinde duruyor! Belki açılmayı düşündüğün o kişi, belki bir süredir uzaktan izlemekle yetindiğin o isim, belki de sürekli ahbaplık ettiğin ama ona karşı hislerinden emin olmadığın o insan... Sen onun kim olduğunu biliyorsun. Dememiz o ki, hislerine kulak vermekten ötesine ihtiyacın yok!

Mutluluk orada, tut ve bırakma!

Mesafeli, karmaşık bir ilişkin var gönül işleriyle... Bir bakmışsın bir şeyler olacak gibi oluyor, bir bakmışsın zerre güven vermiyor. Ne yapacağını bilemez gibi hissediyorsun. Hareket etmiyorsun. Belki yorgun, belki yılgınsın. Sen de haklısın. Yalnız şu bir gerçek: Aşk orada. Bugün yoksa bile yarın bir bakmışsın, yanında duruyor. O yüzden tek bir söz var: Asla pes etme!

Mutluluk uzak bir hayal senin için!

Sevgi bitmez, sevgiler tükenmez ama hayallerinin aşkı denince şöyle bir durup gerçekçi olmak gerekir. Herkese nasip olmaz! Bu demek değil ki mutlu olamayacaksın. Bir de şöyle düşün: Hayallerinin senin için en ideali olduğunu düşündüren de ne? Belki biraz anlayış, biraz hoşgörü, biraz da samimiyet yeterlidir senin için. Romeo ve Juliet'i baştan yazmaya gerek yoktur hani. Düşün bir, bir kuş tüyü gibi hafifleyeceksin belki de.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
meryemk

Mutluluk yakın, hem de çok yakın! inşallah bi engel olmassa Allahta izin verirse neden olmasın :)

queen_of_the_7_kingdoms

Mutluluk orada, tut ve bırakma!

gzm-ynklr

Mutluluk yakın, hem de çok yakın!

Gizli Kullanıcı

Mutluluk orada, tut ve bırakma!

kuvvetmira

mutluluk uzak bir hayal senin için ah ah yıllardır uzaktan bakıyorum ztn

Görüş Bildir