Görüş Bildir

Mustafa Denizli, Galatasaray ile 1,5 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Haberler
> Mustafa Denizli, Galatasaray ile 1,5 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Mustafa Denizli için Türk Telekom Arena Stadı'nda basın toplantısı düzenledi. Denizli, bu tören ile birlikte kendisini 1,5 yıllığına sarı kırmızılı renklere bağlayan imzayı attı.

Sarı-kırmızılı külüp, KAP’a gönderdi açıklama ile tecrübeli hocanın ne kadar ücret alacağını açıkladı.

İşte Galatasaray’dan yapılan açıklama;

Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörlüğü için, Şirketimiz ile Mustafa Denizli arasında 2015-2016 ve 2016-2017 futbol sezonları için toplam 4.500.000 USD,net bedel karşılığı anlaşmaya varılmıştır. Ayrıca,Teknik Direktöre, Takım Süper Lig'de 2015-2016 futbol sezonunda şampiyon olduğu taktirde net 500.000 USD ve 2016-2017 futbol sezonunda şampiyon olduğu taktirde net 400.000 USD prim ödenecektir. Teknik Direktöre Takımın UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'nde çeyrek final ve üzerindeki turlarda oynayacağı her sezon için net 250.000 USD prim ödenecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Dursun Özbek: "Galatasaray hiçbir zaman pes etmez"

Dursun Özbek: "Galatasaray hiçbir zaman pes etmez"

Bugün 26 Kasım. Galatasaray için yepyeni bir gün. Dünden dolayı herkes üzgün, çok kızgın. Dün alınan sonuç geçmişten gelen problemlerin sonucudur. Geçmiş dönemde yapılan faaliyetler çerçevesinde bu dönemde başkanlığa aday oldum, genel kurula teşekkür ediyorum bana inandılar. Ben ve Yönetim Kurulum; Galatasaray göreve çağırdığı zaman her zaman hazırız. Amacımız Galatasaray’ın gününü değil geleceğine konan hipotekleri çözmek için göreve talibiz. Hiçbir zaman medyada olmak için bu göreve talip olmadık. Ben Metin Oktay ruhunu taşıyan bir Galatasaraylıyım. Galatasaray hiçbir zaman pes etmez. Galatasaray hiçbir zaman umutsuzluğa düşmez. Sevgili Hocam Mustafa Denizli, yaptıklarıyla kendini ispatlamış bir kişidir. Sevgili Hocama yuvasına hoşgeldin diyorum. Burada açtığı parantezi burada kapatmak arzusunda olması beni de tüm Galatasaraylılar’ı da duygulandırmıştır.

Mustafa Denizli: "Bugünden itibaren geçmişi sorgulamayacağız"

Mustafa Denizli: "Bugünden itibaren geçmişi sorgulamayacağız"

Burada olmaktan son derece heyecanlıyım. Biraz yorgun gözükebiliriz. Dün 10 saat havadaydık. Geri kalan kısımda da çalıştık. Bu yorgunluk bizi asla yıldırmaz. Yıldırmayacaktır. Bugüne kadar bu camiaya büyük başarılar kazandıran tüm meslektaşlarımı, bugüne kadar hizmet veren meslektaşlarımı, tarihe geçen değerli insanları bir kez daha kalben selamlarımı iletiyorum. Bugünden itibaren geçmişle ilgili hiçbir şeyi sorgulamayacağız. Yarın sabah takımımla birlikte çalışmaya bismillah deyip yeni yol haritamızın bizi nasıl başarıya götüreceğini paylaşacağız. Galatasaray şu anda her takımda olabilecek bir dönemden geçmekte. Bunlar çok önemli değil. Ben buraya gelirken camianın ne olduğunu biliyorum. 

“Kimse hakkında olumsuz bir durum yok”

Neler yapabiliriz hangi yöntemlerle bu ortamdan çıkabiliriz, bunları tespit ederiz. Önüme baktığımda ne olur, nasıl olur gibi bir soru ile karşı karşıya değilim. Tüm çalışmalarımı inanarak yaptım. Şu anda şartları ne olursa olsun kendilerine çok inandığım bir grupla birlikte olacağım. Herhangi bir futbolcum hakkında olumlu/olumsuz bir ön yargım yoktur. Dolayısıyla tüm futbolcularım için yeni bir başlangıçtır. Şimdiye kadar yaptığım değerlendirmeler pencerenin öbür tarafındaydı. Bir takım şeylerin değiştiğinin de göreceklerdir.

“Şu andaki tablo değişecek, emin olun”

Şu andaki tablo net bir şekilde önümde. Bu tablo beni umutsuzluğa kaptırmaz. Bu tabloyu değiştireceğiz. Bundan tüm Galatasaraylıların emin olması lazım. Allah camiamızın ve hepimizin yanında olsun. Hepimiz camiayı yüceltmek için yeni bir başlangıçtayız.

“Bazı sıkıntılar var”

Genel görüntü içinde bazı sıkıntılar var. Takımımla bazı şeyleri paylaşacağım. Onlarla sizlerle paylaştıklarımdan daha farklısını paylaşacağım. Dünden itibaren bizi geriden destekleyecek ne kadar olumlu bir fikir varsa onlara bakacağız. Dün bitmiştir. Bu konuda benim de bir şey söyleme yetkim/arzum yoktur.

'Galatasaray'da kara bulut yok'

Sizin kara bulut dediğiniz benim için hafif bir sis. Şu an hafif sisli puslu bir hava var. Bu da önemli değil.

Açık Mert Korkusuz

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
15
7
5
2
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
mesut binici

MUSTAFA DENİZLİ RADİKAL KARARLAR ALMAZSA BU DURUM DÜZELMEZ