Müge Anlı'nın Ortaya Çıkardığı Cinayet Sarmalına Gülben Ergen İçin Tetikçi İddiaları Karıştı

1.1bPAYLAŞIM

Müge Anlı'da yeni bir cinayet dosyası incelenirken ilginç bir gelişme yaşandı. Gülben Ergen'in adı, dolaylı olarak bu olaya nasıl karıştı diye merak ediyorsanız detaylar burada.

Müge Anlı, her zaman olduğu gibi yine gündem yaratan olaylara ışık tutuyor. Ancak bu seferki olayda işin seyri biraz değişti.

Önce olayı anlatalım: Asım Bayram, 82 yaşında emlak zengini bir adam. Antalya'da yaşıyor. Ancak Almanya'da yaşayan oğlu Mevlüt Bayram, babasından bir süre haber alamayınca şüpheleniyor.

22 Ocak'ta polise kayıp bildiriminde bulunuyor ve polis, ihbar üzerine arama çalışmalarına başlıyor. Güvenlik kameralarını inceleyen polis, Bayram'ın o gün yeni bir ev almak üzere, yüklü miktar parayla birileriyle buluştuğunu tespit ediyor.

Üzerinde 600 bin TL olan ve 07 GN 817 plakalı otomobiliyle yola çıkan Asım Bayram’ın Kepez’e bağlı Varsak Mahallesi’ndeki ormanlık alanda görüldüğü tespit ediliyor. Ancak polis, o alanda herhangi bir bulguya rastlamıyor.

Polis bu kez de 11 Mart'ta Döşemealtı Ekşili Göletinde dalgıçlarla aracın parçalarını aramaya koyuluyor. Bir yandan da kadavra köpekleri ormanda iz sürüyor.

Nitekim yapılan araştırmada Bayram'ın cesedi 8 parçaya bölünmüş ve farklı yerlere gömülmüş halde bulunuyor. Yapılan incelemede, Bayram'ın ölmeden önce başına sert bir cisimle vurulduğu ve parçalandıktan sonra cesedinin derin donduruca şoklandığı belirleniyor.

Şüphelilerden Murat Güneş, ifadesinde "Amacımız bayıltıp parasını almaktı. Çekici sert vurunca öldü, cebinden 120 TL çıktı. Adamı bedavaya öldürdük” diyor.

İşin daha da ilginç tarafı, Murat Güneş'in 2005 yılında cezaevinden 1 günlük izinle çıkıp işlediği bir cinayetin olması. Murat Güneş, ünlü bir isim tarafından birkaç kişiyle birlikte kiralık katil olarak 12 milyon dolara tutulduğunu ancak bu cinayetten payını almadığını iddia ediyor.

1988 yılında Gülben Ergen'in ağabeyi Rıfat Ergen, bir husumet sebebiyle disko işletmecisi Gürinan Bayramoğlu tarafından öldürülüyor. Gürinan Bayramoğlu da 1991'de aftan yararlanarak cezaevinden tahliye oluyor.

2005 yılında da işletmeci Gürinan Bayramoğlu silahlı saldırı sonucu hayatını kaybediyor. Gürinan Bayramoğlu'nun ağabeyi Gürcan Bayramoğlu da o dönem mahkemede, kardeşinin Gülben Ergen tarafından azmettirilerek öldürülmüş olabileceğini söylüyor.

O döneme ait bir gazete haberi de bu. Ancak yine aynı dönemde Gülben Ergen'in avukatı aracılığı ile yaptığı açıklama şöyle oluyor:

"Gürcan Bayramoğlu isimli şahıs tarafından ortaya atıldığı iddia edilen ifade ve beyanlar gerçek dışıdır, asılsızdır. Gülben Ergen Erdoğan'ın böyle bir olayla hiçbir ilgisi yoktur, olamaz da. Yazılanlar asılsızdır, iftiradır, çirkindir." 

Zanlı Murat Güneş'in tetikçilik yaptığını iddia etmesinin ardından başka bir ifadesi de göze çarpıyor:

O zamanki bilgilerini savcı ile paylaştığını ama bu dönemde FETÖ'nün yargıda etkin olduğu için bilgileri verdiği savcının konuyu örtbas ettiğini söylüyor. Söz konusu savcı şu an FETÖ'den tutuklu.

Tüm bu iddialardan sonra Gülben Ergen, kendi Instagram hesabından şöyle bir paylaşım yaptı:

İddialar ve ifadeler bu yönde; konunun hala yargıda olduğunu da ayrıca eklememiz lazım. Bakalım Müge Anlı'daki bu ilginç olayın sonuçları ne olacak? Takipçisi olacağız...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen_of_the_7_kingdoms

inanırım.her boku yapar ama bişey olmaz ona.

spiritorbs

Gülben Ergen çok bile yaşatmış adamı . Demek ki o zamanlar çok parası yoktu .

Gizli Kullanıcı

Müge Anlı Versus Gülben Ergen :D

jr.aykut

Bu ne boktan içerik la? Amaç ne, neden hazırlandı bu haberimtrak :D Müge Anlı'ya yakışmayan bir dosya. 15 sene geçmiş üstünden, amaçsız bir dosyaya girmiş Müge bacımız bu sefer.

humakahveci

Müge Anli bu konuya girmedi,Antalya da farklı bir cinayeti araştirirken katil bulundu.Katilin itirafi bu

jey

Yani allah korusun benim abimi de biri vursa ve af denilen saçma sapan bir uygulama yüzünden 3 yıl sonra çıksa hiç birsey olmamış gibi, ben de o adamın ciğerini soldururdum ne yalan söyliyim. Elinde imkan olan ve hukukun da ters işlediği bir ülkenin vatandası da yapar mı? Yapar.

gulseren-yagiz

Aynı düşüncedeyim. Biri abimi vuracak, iki yılda çıkacak. Buna da adalet mi diyeceğiz yani?

Görüş Bildir