Mikrofonu Açık Kalan Oğuz Haksever'in "Canına Okumuşsun Adanın" Sözleri Sosyal Medyanın Diline Düştü!

2bPAYLAŞIM

NTV'nin öğle haberleri sırasında bülteni sunan Oğuz Haksever'in mikrofonu açık kaldı ve olanlar oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Yassıada'yı ziyareti haberi verilirken mikrofonu açık kalan Oğuz Haksever'in Erdoğan'a yönelik "Canına okumuşsun adanın" sözleri sosyal medyada goygoycuların diline düştü.

Demokrasi ve Özgürlük Adası olarak yeniden düzenlenen Yassıada, 2013 yılında imara açılmış ve son hali herkesin içini sızlatmıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan da gelişmeleri yerinde izlemek üzere Yassıada'ya gitti ve adanın isminin "Yaslıada" olması gerektiğini söyledi. Bu sırada mikrofonu açık unutulan Oğuz Haksever "Neresi yaslı be? Canına okumuşsun adanın" dedi.

Ve tabii ki sosyal medya yıkıldı!

Haberin ayrıntıları için: 👇

Mikrofonu Açık Kalan Oğuz Haksever, Türk Medya Tarihine Geçti: 'Ne Yaslısı Be, Canına Okumuşsun Adanın' - onedio.com
Mikrofonu Açık Kalan Oğuz Haksever, Türk Medya Tarihine Geçti: 'Ne Yaslısı Be, Canına Okumuşsun Adanın' - onedio.com

1. İşte o paylaşımlar...

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gunesliler

Editör! Yalan haberi bilerek mi yaptın yoksa yanlışlık mı bilemem. Ama hemen orayı düzelt! Editör olacaksın, Sen haberi yapmadan önce ne yazdığına baktın mı? Kesinlikle duyduğunu, gördüğünü aklında tutamadan ya da kopyala yapıştırdan başlık yaptığından olaydaki nüans niteliğindeki fakat Haberin asli konusunu oluşturan maddeyi geçmişsin. Senin başkığında : "Canına okumuşsun adanın" diyor. Sen bu adamı dinledin mi 1 defa bile? Bir kere adamın son cümlesinin "okumuşsun" ile bittiği, ve sesin de gerçekten tam burada kesildiği basit bir tv hoparlöründen bile duyulabilmekte. Sonc ümlenin önemli oluş sebebini de anlatayım mı? yoksa düşünüp kendin bulabilir misin?" A haber versiyonu, Haber Türk stajyeri falan mısın ? Haberi çarpıtma, İNSAN GİBİ yaz! Eleştirim budur! saygılar...!

araptrn

şu siktigim uygulamasina adam gibi guncelleme getirin yarra yemis program aq yeter

bubbles18

olayı tam anlayamadım beni aydınlatmak isteyen var mı?

gunesliler

İstanbul Yassıada ve RTE hakkında Haber vardı. Yassıadanın her tarafı beton olmuş hali gösterilir arkplanda ve diğer yanda RTE nin sesi: Ben buraya yassıada değil, YASLI ada diyorum.." derken BU adamın mikrofonu açık kalmış ve: ne yalısı be! Ne yaslısı! Adanın canına okumuşsun... (uz) diyor. UZ u parantez içine almamın sebebi, okudun' a kadar duyulması ve rejinin tam orada sesini kapatması spikerin. Spikerin beyanı ben orada "okumuşsunuz" dedim diyor. Gerçektende ses incelendiğinde kendim emin olmak için emin olmama rağmen bir kaç defa daha dinledim ve dinlettim, "okumuşsun' dan sonra ses kesiliyor, mikrofonun arka planından gelen gürültü gibi uğultu, ve spikerin sesi de. Kesilme bariz var. Ve bunun üzerine dönüyor olaylar.

bilincbilince

sen bir kaç kez daha dinle kardeşim. ''neresi yaslı be! canına okumuşsun'' diyor sonunda ''okudun'' değil ikincisi -uz ekinin olması saygı çerçevesinde ''okumuşsunuz'' olarak aynı anlama gelir ne fark var .

gunesliler

O kısmı hakketen de yanlış yazmışım. Ama bu dediklerimi değiştirmiyor yine de. Ama uyarı için sağol. gözden kaçırmışım.

ephelduath

bilmiyorum ama, bir çözülme var artık. bir şekilde "kral çıplak" sesleri yükselmeye başladı.

merve-yildiz24

ya şimdi bunlar mikrofonları kapaylıyken sövüp açılınca can hıraş savunacak kadar yüzsüz mü?

logicaldoor

Buna şaşırdıysan, yarın muktedir gittikten sonra yönetime geleceklere neler yaptıklarını gördüğünde küçük dilini yutarsın...

merve-yildiz24

ben yanlışı içselleştirdiklerini düşünürdüm

Görüş Bildir