Görüş Bildir
Haberler
MHP'den Davutoğlu'na Karikatürlü Pankartla Yanıt

MHP'den Davutoğlu'na Karikatürlü Pankartla Yanıt

FreiGeist
15.05.2015 - 16:10 Son Güncelleme: 15.05.2015 - 17:27

Sosyal Medyadan, Davutoğlu'nun 'Menderes Asılırken MHP Neredeydi?' Sorusuna Alternatif Sorular

İçeriğin Devamı Aşağıda

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Afyonkarahisar mitingi öncesi, MHP il teşkilatının bulunduğu binaya, üzerinde Davutoğlu'nun karikatürüyle 'Ey Davutoğlu! Yunanlılar Afyonkarahisar'ı işgal ederlerken sen nerelerdeydin?' yazılı pankart asıldı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Afyonkarahisar'da yapacağı miting öncesi, miting alanı Anıtpark'a 50 metre mesafedeki MHP il teşkilatının bulunduğu 3. Vakıf İşhanı'nın dış tarafına pankart asıldı.

Yaklaşık 40 metrekare büyüklüğündeki pankartta Ahmet Davutoğlu'nun karikatürü ve üzerindeki konuşma balonuna, 'Menderes asılırken MHP neredeydi?' ifadeleri yer aldı. Hemen yanında ise daha büyük puntolarla 'Ey Davutoğlu! Yunanlılar Afyonkarahisar'ı işgal ederlerken sen nerelerdeydin?' yazısı ve yanına gülen surat simgesi konuldu.

Ne olmuştu?

Başbakan Ahmet DavutoğluKütahya mitinginde, idam edilen eski başbakan Adnan Menderes'i anarken CHP ve MHP'ye 'Neredeydiniz?' diye seslenmiş, Davutoğlu’na MHP’den jet yanıt MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'dan gelmişti: “O zaman MHP diye bir parti yoktu bre cahil”

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
cnsfrd

ahhahaha. kendi kaşındı.

TOLSTOY

yalnız mhp'liler tam salak çıktı aq. alparslan türkeş'in 60 darbesinin en büyük destekçilerinden olduğu bilinen bir şey. mhp de kendisini türkeş'in varisi ol... Devamını Gör